crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6354
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Martinka »

Byłam w Horyńcu , Ciechocinku A jutro jadę do Inowrocławia 😁
Te dwie pierwsze miejscowości nie zachwyciły mnie za bardzo. Zobaczę jak będzie jutro.😄
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Ten Inowrocław będzie najlepszy . Kolega był w Kujawiaku , jedyny mankament to że musiał być o 22 w łóżku z rączkami na pościeli :lol: ;) A ja w czwartek do Zakopca. ;) :)
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Ja byłam w w sanatorium Przy Tężni to najlepsze sanatorium w Inowrocławiu. Inowrocław jest ładny ale najlepiej to jechać wiosną lub latem jak jest zielono w parku :D
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: ela-ela »

Witam. Też byłam w Horyńcu 2 razy ale tylko ze względu na zabiegi, w Inowrocławiu byłam też 2 razy ale jesienią i zimą a latem byłam w odwiedzinach i powiem że zachwycałam sie parkiem i urokiem tego miejsca.Teraz jadę 3 raz i mam nadzieję też będzie fajnie :kwiat:
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Witam!! Lato ma wszędzie swoje uroki czy to w Horyńcu, Inowrocławiu czy w Ciechocinku ale nie mamy większego wpływu na to kiedy NFZ nas wyśle, możemy tylko prywatnie wybierać sobie terminy pobyty. :D
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

kmz44 pisze: 13 lut 2018 20:28 możemy tylko prywatnie wybierać sobie terminy pobyty.
No to ja sobie wybrałem miejsce i czas ,nie było z tym problemu :)
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Witam!!! Jeżeli chodzi o powroty do 22.00 to one wszędzie obowiązują ale można dogadać się z recepcją, poprośić że wróci się póżniej i oni zazwyczaj wpuszczają a w pokojach nikt nie sprawdza czy się wróciło. Tu piszę o tych sanatoriach gdzie nie ma kwiarni i wieczorków tanecznych :roll:
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: ela-ela »

W Horyncu byłam trzy lata temu. Pozdrawiam
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Witam!!! Ja też już wybrałam sobie prywatnie w czerwcu właśnie CRR Horyniec bo z fundusz mam dopiero numer 22763 i muszę jeszcze poczekać co najmniej rok :kwiat:
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

kmz44 pisze: 20 lut 2018 20:22 wybrałam sobie prywatnie
Prywatnie to ja siedzę już drugi tydzień w okolicach Zakopanego na termach. Rewelacja ,Wody siarkowe 600 ml na litr, korzystam do woli .Komory solne 3 rodzaje ,mogę siedzieć ile chcę . Komora z lampami podczerwieni , przedobrzyłem aż mi się w głowie zakręciło :x :x i wiele innych atrakcji. Z czystym sumieniem mogę napisać że pomaga . A w lecie do sanatorium z przydziału , poprosiłem i dostałem do odpowiedniego miejsca w odpowiednim terminie:mrgreen: daleko od Horyńca :lol:
ODPOWIEDZ