crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Dagna »

Do wyjazdu dwa tygodnie niecałe zostały więc poproszę o trochę praktycznych informacji:
1 czy w budynku jest ciepło - więcej koszulek z krótkim rękawem zabrać czy z długim albo swetrzysko jakieś uniwersalne?
2 czy brać dodatkowy własny ręcznik, lepiej własne sztućce, szklankę itp pamiętam w jednym sanatorium szklanki były bez uchwytów :)
3 czy lepiej przyjechać wcześniej czy nie ma znaczenia - chciałabym się jednak załapać na siarkę i borowinę a tu różne opinie były

Ogólnie będę wdzięczna za wszystkie porady z życia wzięte - wcale jakoś mnie nie cieszy ten wyjazd, daleko i po przeczytaniu opinii jakoś nie ma 100% pewności że siarkę przydzielą czy nie trzeba będzie dopłacać, a w sumie tylko dlatego tam jadę. :|
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Byłam w CRR w Horyńcu prywatnie nie było problemów z ręcznikami kiedy chciałam to zmieniali jak poprosiłam to dali dodatkowy ręcznik, siarkę i borowinę dawali co drugi dzień na przemian raz siarka następny dzień borowina na te zabiegi trzeba chodzić do Domu Zdrojowego ok. 200m. Prywatnie to dają bezpłatnie bez ograniczeń wejście na basen basen, rowery i kijki, śniadania typu szwedzki stół a jeżeli chodzi o ciepło to nie wiem bo byłam w sierpniu. Turnus prywatny zaczyna się w niedzielę obiadem a kończy w sobotę śniadaniem. Jeżeli chce się wcześniej przyjechać to trzeba dodatkowo płacić i wcześniej trzeba zamówić nocleg. :D
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Dagna »

Dziękuję - ja z NFZ to pewnie nie tak kolorowo, dadzą co im zostanie wolnego po sprzedaży ;) a w pokojach szklanki z uchwytami czy na spodeczku?
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Były normalne szklanki z uszkami sztućce też były, czajnik też był w każdym pokoju, telewizor i radio w sumie ładne pokoje, wygodne łóżka :D
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Dagna »

Dziekuję - zadzwonię dzisiaj czy mogę dzień wcześniej przyjechać bo jednak dla mnie lepiej z przesiadką pociągiem niż ponad 7h godzin autobusem i oczywiście jak wrócę opowiem jak to jest na skierowaniu z NFZ :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1705
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: p-siak »

Czekamy na sprawozdanie z Horyńca.Pojadę tam lub zrezygnuję/żartowałem,mam czerwiec, będzie dobrze/.
Pozdrawiam.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Chcę dodać że CRR to sanatorium KRUSU a Ty dostałaś na NFZ? Widocznie przyjmują również z NFZ :D
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Dagna »

Naprawdę jadę z NFZ - Jak na razie dobre wrażenie przez telefon - przemiłe panie w recepcji i dziale rezerwacji. Więcej już nic nie piszę, bo zapeszę no i w sumie nie ma o czym :) jak wrócę "opowiem"
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: pysiunia22 »

Dagna pisze: 04 kwie 2018 21:27 Dziękuję - ja z NFZ to pewnie nie tak kolorowo, dadzą co im zostanie wolnego po sprzedaży ;) a w pokojach szklanki z uchwytami czy na spodeczku?
Witam reczniki dają 2 po polowie turnusu wymieniaja ale ja brałam swój kąpielowy np.sa szklanki bez uchwytu i łyżeczka i talerzyk czajnik na miejscu też jest w pokojach jest ciepło jak dlamnie. ;)
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Dagna »

Dziękuję za informację - uprzedzony zabezpieczony, wezmę uchwyt ze starych czasów, dobrze, że nie wyrzucałam teraz się przydaje w podróży ;)
Martwi mnie komunikacja - muszę dojechać do Warszawy a potem albo busem 7 godzin (masakra dla moich kolan) albo pociąg z Warszawy do Jarosława (6h) i potem przesiadka w autobus (ponad godzinę). :cry:
ODPOWIEDZ