crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Martinka pisze:Współczuję kiepskich wrażeń. :kwiat:

Tak na prawdę założyłem ten temat , aby opisać to sanatorium z perspektywy jakiej ja je widziałem . Nie obraź się Martinka :kwiat: . Nie zależy mi na empatii .Przeżyłem zobaczyłem i tam nie wrócę. Jadąc windą po jednej z kolacji wszyscy narzekali . Być może na innych turnusach było lepiej :lol: Ale może ludzie tak mają , że pamiętają tylko te dobre strony . Złe wymazują z pamięci, a może się boją , bo internet przecież nie jest anonimowy. Czas iść do przodu , i może też zapomnieć . Wszystkim czytającym życzę miłych pobytów dobrych zabiegów, powrotu do zdrowia. :kwiat:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6354
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Martinka »

Witaj jarko666. :kwiat:
Byłam latem w Domu Zdrojowym. Nie jadłam za dużo, po dietka od urodzenia :lol: :lol: :lol: :lol:
Władny pokój, ale z pokojem 2 osobowym obok, pranie i wieszanie nw oknie, ponieważ sanatorium nałożyło
mi się na wczasy zagraniczne. Po wyjeździe z sanat. o 24 godz. na Okęciu.
Szybko :shock: :shock: :shock:
Każdy ocenia po swojemu. Ja się nie kąpałam i nie okładałam borowiną, więc nie wiem, czemu to polecam :?
Pozdrawiam. :kwiat:
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

itaj Leszek34 . Horyniec jest mało popularny , bo to bardzo spokojna mieścina . Dwa lokale z dancingami ... parkietoterapia w Sawie :D Uwaga na panie w recepcji, raczej zalecam powrót do CRR o 22 :cry: Pielęgniarki raczej mało wyrozumiale :? Jedzenie słabiutkie Jedno do czego ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lolJakoś mnie zebrało na przegląd tego forum . Iwonina pamiętasz to Twój post :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: iwonina73 »

Witaj Jarko.Ten post zalozyles Ty, chcac ocenic CRR w Horyncu. Napewno ktos tu zajrzy i przeczyta te informacje.Dla mnie Horyniec jest ok.Czas wypelniony....podoba mi sie ta parkietoterapia w Sawie.....wiem mam male wymagania...Ja wrocilam zadowolona......Cieszę się ze moglismy sie poznac poprzez to forum i na miejscu to kontynuowac ;) .Mam nadzieje że nastepny wyjazd będzie dokladnie w to samo miejsce .....oczywiscie jesli krus wyrazi zgodę :) Jarko .....wiem ze Ty tam juz niewrocisz......no coz ......to twoje zdanie.....Zycze Ci lepszych kuracji niz ta w Horyncu. Styczen 2019 mam nadzieje ponownie tam zawitac... 8-) .
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

[quote="iwonina73"]Witaj Jarko.Ten post zalozyles Ty, chcac ocenic CRR w Horyncu. ............................................................................................................................................................................................................ Iwona ja założyłem temat, natomiast ostatni post kopiowałem Twój. :) Po prostu wpadł mi , i ten :lol: to z tego jak ludki zmieniają zdanie. Tobie się podobało , i ja bym nie narzekał ,gdybym miał zabiegi , na które liczyłem. W Horyńcu na pewno się nie spotkamy, ale może w bardziej cywilizowanym świecie kto wie??? Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: pysiunia22 »

jarko666 pisze:
iwonina73 pisze:Witaj Jarko.Ten post zalozyles Ty, chcac ocenic CRR w Horyncu. ............................................................................................................................................................................................................ Iwona ja założyłem temat, natomiast ostatni post kopiowałem Twój. :) Po prostu wpadł mi , i ten :lol: to z tego jak ludki zmieniają zdanie. Tobie się podobało , i ja bym nie narzekał ,gdybym miał zabiegi , na które liczyłem. W Horyńcu na pewno się nie spotkamy, ale może w bardziej cywilizowanym świecie kto wie??? Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Witam a dla mnie Horyniec jest spoko chodz to zadupie czlowiek nie jedzie tam balowac rozrywki szukać tylko podleczyc zdrowie jedzienie moze być ale są SUPER ZABIEGI napewno lepsze jak w Iwoniczu Zdroju w Krusie miałam :roll:
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: iwonina73 »

Pysiunia 22 to dla Ciebie ;) :kwiat:
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: pysiunia22 »

iwonina73 pisze:Pysiunia 22 to dla Ciebie ;) :kwiat:
Dziękuję :roll: ale za co
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: iwonina73 »

No jak za co.......za opinię o Horyncu.
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: pysiunia22 »

iwonina73 pisze:No jak za co.......za opinię o Horyncu.
Rozumiem ;) jade na jesień 3raz do Horynca pod względem zabiegów jest miły personel pielęgniarki mogą być nie nawiedzaja o 22:00 :lol:
ODPOWIEDZ