crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 594
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

co ty opowiadasz :?: :shock: Ja byłam w CRR w Horyńcu więc wiem ...to b.dobry ośrodek ,proszę zauważyć ile osób tam jedzie prywatnie?,...a do Nałęczowa pierwsze słyszę by KRUS wysyłał. Jak można się wypowiadać na temat ośrodka nie będąc tam ? tylko bo ktoś powiedział :shock: Moim zdanie Horyniec to najlepszy ośrodek Krusowski :!: :!: :!: :!:
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Gaba pisze: 06 lut 2018 13:19 Moim zdanie Horyniec to najlepszy ośrodek Krusowski
Gaba jak to jest ? Na miejscu słyszałem wiele narzekań . Na forum wszyscy słodzą . A ostatniego dnia to o 10.00 rano, już prawie nie było nikogo w ośrodku , tak wszyscy darli do domu :lol: . Jak dla mnie gdyby nie liche zabiegi i jedzenie, to też bym był zachwycony Horyńcem. A jeżeli chodzi o Kotka to chyba nie przeczytał tematu. W Szklarskiej pokoje gorsze ,bynajmniej w 2016r , jednak atmosfera, jedzonko, zabiegi, bez porównania. :| do Horyńca.......
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 594
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

jarko666 w Szklarskiej byłam dwa razy ,nie narzekałam ,ale w Horyńcu miałam borowine, fajny basen do korzystania ,a towarzystwo to tylko zależy od nas samych ;) ...a propo w Szklarskiej w ostatni dzień o 10 tez nie był nikogo :shock: już po 24 ustawiały się kolejki po wypis...taka już chyba nasza natura ,ze najpierw oczekujemy ,a potem szybko :uciekamy" :lol:
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Gaba niestety ja tej borowiny , ani siarki nie mogłem się doprosić w Horyńcu. Po siarce czuję się jak nowo narodzony , dla tego też przed sezonem, od połowy lutego jadę na siarkę do term w okolicach Zakopanego , prywatnie na całe dwa tygodnie. I nikogo nie będę prosił :shock: , aby mi takie kąpiele przepisał. Jeżeli chodzi o basen to w Horyńcu wykupiłem karnet z którego i tak mało korzystałem .Lubię ciepłą wodę . :lol: Wiesz że miałem objechać ścianę wschodnią Polski turystycznie w 2017r i po tym Horyńcu sobie odpuściłem . I do tej pory nie przekraczam linii Wisły dalej niż 50 km na wschód :lol: a przyznam że dużo podróżuję po Polsce i Europie. :) :) :kwiat:
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 594
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

powtarzam się....: miałeś pecha ;) ;)
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: iwonina73 »

Jarko gratuluję przydziału do Szklarskiej.To fakt że tam jest gdzie pójść co zwiedzać, wiadomo góry.Horyniec mała spokojna mieścina. Ale nic nie przebije borowiny i siarki.Będąc pierwszy raz też nie miałam borowiny i tylko 5 zabiegów siarki,Ale borowine dokupilam.Mozna ...mozna.Specjalnie jechałam tam po te zabiegi i pojadę kolejny raz, nawet gdybym musiała je dokupić.Trudno.Zakwaterowanie, wyżywienie za darmo, więc.. ...Jedź z NFZ to zobaczysz jak to jest i przestaniesz narzekać. A co do reszty...spoko.Pozdrawiam czytających wątek. :kwiat:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6438
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Martinka »

Przez 3 tyg. Borowina lub siarka Ciebie nie wyleczy byłam widziałam czułam nie brałam. Żyję i to ciągle Tym samym. Pozdro. Branoc. :)
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: jarko666 »

Iwona ja w Horyńcu to już nic nie chcę za darmo. Byliśmy na jednym turnusie ,ale chyba w innych sanatoriach :lol: Jednemu się podoba córka, drugiemu matka. Ja należę zdecydowanie do tych pierwszych :lol:
Awatar użytkownika
iwonina73
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 281
Na forum od: 25 gru 2014 08:22
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: iwonina73 »

Jarku- no widzisz jak różne mamy opinie a byliśmy na tym samym turnusie. :lol: W Szklarskiej byłam i chętnie kiedyś tam wrócę Ale tylko dla pięknych widoków i żeby wejść na Szrenice, na pewno nie dla zabiegów.Pozdrawiam.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Witam!!! A mi się Horyniec podoba, byłam już jeden raz w Domu Zdrojowym i jeden raz w CRR zawsze prywatnie i teraz w czerwcu znowu jadę na leczenie ambulatoryjne tzn nocleg i wyżywienie płacę a zabiegi 5 sztuk z NFZ. Najbardziej podoba mi się dlatego że mam blisko do Horyńca i że dają basen bez ograniczeń czasowych za darmo. Horyniec jako miejscowośc też mi się podoba ale nie na tyle jak Kołobrzeg, Inowrocław lub Ciechocinek :D
ODPOWIEDZ