Ustroń sanatorium Równica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
arek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 10 kwie 2012 14:45

Ustroń sanatorium Równica

Post autor: arek »

Witam wszystkich na tym forum i proszę o opinie na temat tego obiektu. Interesuje mnie baza zabiegowa hotelowa,oraz wyżywienie. Z uwagi,że jadę po raz pierwszy chciałbym przygotować się na co mogę tam liczyć? :roll: Pozdrawiam i z góry dziękuję za rzetelne wypowiedzi. ;)
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: ela-ela »

Witam.Byłam w tym sanatorium 3 razy więc trochę napiszę. Sanatorium bardzo duże trzeba się nachodzić, ale to dla zdrowia. Baza zabiegowa duża jedzenie takie sobie wszystko zależy od gustów. Pokoje można było rezerwować więc zadzwoń i poproś o pokój z widokiem na miasto bo z drugiej strony ponury widok. Miejscowość bardzo ładna z chęcią wybrała bym się kolejny raz. Życzę miłego wypoczynku dobrych i zabiegów. :kwiat:
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: ela-ela »

Jeszcze do Ciebie pytanie- skąd jedziesz i od kiedy masz turnus.
arek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 10 kwie 2012 14:45

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: arek »

Witam Elu,dziękuję za info. :kwiat: Jadę 18.04-9.05.2017 z Bydgoszczy. Powiedz mi jeszcze czy pokoje są w miarę wyposażone i czyste czy jeszcze z czasów.....? :P Jak wygląda dostęp do wi-fi? Pozdrawiam i czekam na wiadomość.
arek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 10 kwie 2012 14:45

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: arek »

Do Eli Powiedz mi jeszcze czy jest taka możliwość,aby dopłacić i otrzymać pokój o wyższym standardzie? Wiem ,że w niektórych sanatoriach jest taka możliwość. Pokoje są dwuosobowe czy wieloosobowe również? :P Dzięki za info....
Ostatnio zmieniony 16 mar 2017 12:38 przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: ela-ela »

O dopłatach do pokoi wyższego standardu nie słyszałam, pokoje takie sobie jak dla nfz-tu idzie wytrzymać wifi na dole przy recepcji. W pokojy jest czajnik ręcznik talerzyki sztućce kubeczki. Można było rezerwować pokoje są jedynki :kwiat:
arek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 10 kwie 2012 14:45

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: arek »

Bardzo dziękuję za info. Nie jedynki nie planuję. :P Nie jestem mrukiem,lubię towarzystwo. :P :kwiat: Mam nadzieję,że znajdzie się ktoś kto się ze mną świetnie dogada. :P Pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony 16 mar 2017 20:33 przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
arek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 10 kwie 2012 14:45

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: arek »

:roll: :P
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: ela-ela »

Arku życzę Ci udanego wypoczynku dobrych zabiegów i miłego towarzystwa :kwiat: :kwiat: ale proś o pokój z widokiem na miasto bo są piękne druga strona bardzo ponura, zadzwoń i zarezerwuj.
henryk44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 28 lut 2014 17:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: henryk44 »

Pozdrawiam wszystkich korzystających z zabiegów w tym sanatorium i mam pytanie-czy baseny solankowe w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia są już czynne po remoncie?
ODPOWIEDZ