Ustroń sanatorium Równica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5070
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: zbigniew165 »

Gienia nie tylko ty, ja też odpowiadałem na posty i zadziało się to co u ciebie.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: GIENIA »

Tylko spokój moze nas uratować :D
Pan Admin zapewne to wyjaśni :D
To może być po prostu złosliwość rzeczy martwych :lol: :lol:


Dzisiaj w rejestracji do specjalisty zastrajkował system ewuś ..... problem z forum , to pan pikus , z tym , co działo się w rejestracji ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5070
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: zbigniew165 »

No tak, bo trzeba wypełniać całą deklarację, żeby zostać przyjętym przez lekarza.
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: nika7 »

Przeczytałam uważnie cały wątek, ponieważ sama niedawno byłam w Równicy. Rozumiem, że w opiniach piszecie o zabiegach, posilkach i możecie się nie zgadzać z moimi poglądami, ale opisywanie wyjść na miasto po zakupy? Ludzie litości, przecież teraz żeby dowiedzieć się cokolwiek na temat tego sanatorium trzeba się przekopac przez mnóstwo postów które nie mają żadnego znaczenia. To że na tym turnusie są dwie panie które imprezuja nie znaczy że będą na następnym. Na moim za to była astmatyczka która każdego ranka budziła co najmniej 3 piętra bo tak strasznie ją kaszel męczył.
Co do alkoholu, no cóż każdy jest dorosły i odpowiada sam za siebie, to że jeden nie pije i ma z tym problem? Trudno. Mnie bardziej przeszkadzają takie marudy którym właśnie wszystko przeszkadza. I żeby była jasność, sama nie piję ale nie mam nic przeciwko temu jak zobaczę kogoś z piwem i zwykle dobrze się bawię :lol: . Trzeba żyć i dać żyć innym. Pozdrawiam cieplutko, życząc udanej kuracji.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: sztani »

A ja dodam ,że kopiowanie poprzednika (czki) też powiększa to przekopywanie . Stało się to już PLAGĄ w prawie każdym temacie . jeśli dzieje się to w Na każdy temat to ok. ale w innych -brak słów ;) :(
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: GIENIA »

A ja dodam , że dla chcącego nic trudnego ;) szukajcie , a znajdziecie ;)

:D
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: forumowicz »

sztani pisze: 09 sty 2018 17:40 A ja dodam ,że kopiowanie poprzednika (czki) też powiększa to przekopywanie . Stało się to już PLAGĄ w prawie każdym temacie . jeśli dzieje się to w Na każdy temat to ok. ale w innych -brak słów ;) :(

Jeśli brak Ci słów sztani to nic nie mów :mrgreen:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: darek »

........że też Ja Mam takiego PECHA i nie mogę na rehabilitacji w Sanatorium ....Spotkać Niki...........
Zapewne nie przeszkadzało by Jej ,że ............
A i było by z Kim bez % po imprezować .
a co do sklepów nie dowiedziałem się czy prócz omawianego sa jeszcze jakies inne sieciówki :)

Wiem ,że nie ładnie się zachowuje pisząc te słowa ,ale w każdym turnusie pojawiają się Osoby ,które chcą ZAISTNIEĆ nie wolno NIKOMU zabraniać.
Kilka Lat temu Pewna Pani ubzurała sobie ,że mam ja Prowadzać na Nabożeństwa ..Majowe ..Zaprowadziłem raz -RANO BYŁEM Bohaterem ..po obiedzie widze podążająca Panią z Hasłem ..Panie Dareczku dziś znowu idziemy.. Ludzi moc po obiedzie ..Odpowiedziałem .......
wczoraj było dla Ducha dziś jest dla Ciała..
jeżeli Pani chce mogę potowarzyszyć ale za 100 złotych za godzinę i jedziemy taxi bo nogi mnie bolą
Stałem się Wrogiem

Nie wolno NIKOMU narzucać się
a Panie się uspokoją za 2-3 dni gdy zacznie świtać w portfelu :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5070
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: zbigniew165 »

Darek przy LIDLU masz CERFUR, wcześniej przed rondABKA i podobno BIEDRONKA, ale jeszcze jej nie zlokalizowałem. Przypomniałem sobie jeszcze o LEWIATANIE. Tak, że jest wybór w marketach. Jeżeli interesują cię wyroby z dziczyzny, to po drodze do tych marketów jest przyczepa z której sprzedawana jest szynka i kiełbasa z dzika oraz kiełbasa z sarny.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ustroń sanatorium Równica

Post autor: GIENIA »

Miriam pisze: 09 sty 2018 21:00
sztani pisze: 09 sty 2018 17:40 A ja dodam ,że kopiowanie poprzednika (czki) też powiększa to przekopywanie . Stało się to już PLAGĄ w prawie każdym temacie . jeśli dzieje się to w Na każdy temat to ok. ale w innych -brak słów ;) :(

Jeśli brak Ci słów sztani to nic nie mów :mrgreen:
Sztani jest spoko gość :)
ODPOWIEDZ