Wiarus Muszyna Złockie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
aknaj46
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 06 kwie 2017 14:54
Oddział NFZ: Mazowiecki

Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: aknaj46 »

Witam, wyjeżdżam do Wiarusa w Muszynie Zlockie ,przeszukałam forum i niema nowych wiadomości o tym sanatorium może ktoś napisze o tegorocznych wrażeniach,czy trzeba być wcześniej żeby dostać pokój dla dwojga i czy parking dla aut jest duży.Na stronie Wiarusa nie wszystko jest jasno napisane, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: andrzej1955 »

Witam na forum :) jeżeli przeszukałaś w wyszukiwarce-górne okienko po prawej stronie-to niczego innego się nie spodziewaj bo jakoś tak się składa że mało jest świeżych opinii na temat Wiarusa,Pozdrawiam i Miłego Pobytu Życzę :)
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: Dagna »

tutaj opisałam jak było we wrześniu ubiegłego roku

viewtopic.php?f=3&t=11288&start=10
aknaj46
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 06 kwie 2017 14:54
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: aknaj46 »

No to jestem trzeci dzień,Muszyna przywitala nas słońcem.przyjechaliśmy o 14 i większość pokoi była zajęta ,mamy na 3 p.2 osobowy małżeński.zabiegi mamy późno z racji póżnego przyjazdu ,zabiegi takie sobie (bym powiedziała raczej skromna ta baza zabiegowa)
jedzenie wystarczające choć dieta lekka to np.makaron z owocami i bitą śmietaną i zupy ze śmietaną .bardzo dobrze jest rozwinęta baza wycieczkowa codziennie coś proponują, jak nie ma zabiegów po 13.30 to można się wybrać.a tak ogólnie w skali 1-10 dałabym 7.pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: wiktor64 »

aknaj46 pisze:No to jestem trzeci dzień,Muszyna przywitala nas słońcem.przyjechaliśmy o 14 i większość pokoi była zajęta ,mamy na 3 p.2 osobowy małżeński.zabiegi mamy późno z racji póżnego przyjazdu ,zabiegi takie sobie (bym powiedziała raczej skromna ta baza zabiegowa)
jedzenie wystarczające choć dieta lekka to np.makaron z owocami i bitą śmietaną i zupy ze śmietaną .bardzo dobrze jest rozwinęta baza wycieczkowa codziennie coś proponują, jak nie ma zabiegów po 13.30 to można się wybrać.a tak ogólnie w skali 1-10 dałabym 7.pozdrawiam.
Dzieki za początkową relacje-opinie i czekamy na koncową :D
ewika72
Posty: 1
Na forum od: 22 lip 2017 17:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: ewika72 »

Właśnie wróciłam z 3-tygodniowego pobytu w Wiarusie. Sanatorium jak najbardziej godne polecenia dla tych, którzy nastawiają sie na spokój, aktywny wypoczynek i wędrówki po górkach. Jeśli ktoś szuka rozrywek i imprez-odradzam. Jedzenie doskonałe-smaczne, urozmaicone, bogate. Jeżeli jakieś danie nam nie smakuje-można poprosić o wymianę. Gdy chcemy opuścić jakiś posiłek-dostaniemy suchy prowiant (bez szału, ale przeżyć się da), gdy się lekko spóźnimy możemy liczyć na odgrzanie. Zabiegi ok, na szczególną pochwałę zasługują p. masażyści (pozdrowienia dla p. Zbyszka, który był również źródłem wiedzy o ciekawych "ścieżeczkach z widokiem na Tatry" w okolicy :serce: ). Pielęgniarki miłe i profesjonalne, w miarę możliwości przesuwają zabiegi na dogodne dla nas terminy. Obsługa kelnerska bez zarzutu. Kierowniczka miła i pomocna. Położenie obiektu-wspaniałe (blisko przepięknych szlaków PTTK i lokalnych, jeżeli chcemy dostać się gdzieś dalej, to tuż przy bramce jest przystanek autobusowy), standard pokoi-zadowalający (duży plus za balkony), czystość-wzorowa, pomieszczenia zabiegowe-dobre, jadalnia-wzorowa. Obiekt otacza zadbany ogród, w którym rządzi niepodzielnie piękna kotka trikolorka- maskotka personelu i kuracjuszy. Dla zmotoryzowanych jest wygodny parking.
Słaby punkt to Pan kelner/barman. Niezbyt miły, otwiera i zamyka kawiarenkę kiedy chce, przez mikrofon (!!!) upomina gości, którzy zbyt mało zamówili a przyszli na chwilę potańczyć...Zgroza :evil: . Zdecydowanie ten interes powinien przejąć ktoś, kto ma jakieś pojęcie o prowadzeniu takiego interesu.
Ogólna ocena 9,5/10. Wróciłam wypoczęta, zrelaksowana i zadowolona. Dziękuję :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Serdeczne Dzięki Ewiko za opinię o Wiarusie-jesteśmy bogatsi o wiedzę o tym Ośrodku-przez pewien czas był nieczynny i sprawiał wrażenie wręcz opuszczonego-bardzo się cieszę że znowu jest użyteczny dla kuracjuszy w tym Uroczym Zakątku Sądecczyzny i Muszyny,miło się czyta że wróciłaś zadowolona i wypoczęta,Pozdrawiam i Dużo Zdrowia Życzę :)
jadwigawalaszczyk
Posty: 3
Na forum od: 01 lip 2018 13:14
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: jadwigawalaszczyk »

Super sanatorium pod każdym względem . Wyżywienie zabiegi pokoje. Polecam
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14311
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: ANDY12345 »

Witam, właśnie wróciłem z Instytutu Zdrowia Człowieka MUSZYNA w Muszynie o niebo lepiej niż w Krynicy pod względem zwiedzania, chodzenia, wypoczynku. Cisza spokój chociaż dużo ludzi przyjeżdża zwiedzać . Szlaki lekkie trudniejsze parki krajobrazowe górki nawet z leczonym narządem ruchu można zwiedzać, tylko trzeba sobie zaplanować. Pozdrawiam an.
Janek 70
Posty: 1
Na forum od: 29 paź 2018 19:53
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Wiarus Muszyna Złockie

Post autor: Janek 70 »

Witam. Właśnie wróciłem z Wiarusa. Byłem od 3 do 24 października 2018r. Pobyt oceniam bardzo, bardzo dobrze. Zabiegi były na miejscu, wyżywienie bardzo dobre. Pokoje raczej 3 osobowe wszystkie tylko dla małżeństw są 2 ale poza tym cisza, spokój. Okolica przepiękna, trafiliśmy też na wspaniałą pogodę. Kto tam szuka rozrywek to się może rozczarować. Towarzystwo było naprawdę na poziomie, zwiedzaliśmy dużo. Imprez można powiedzieć nie było, ale nikt nie żałował. Były za to świetne wycieczki i bardzo dobra opieka medyczna.
POLECAM !!!
ODPOWIEDZ