Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Fionka »

Leśnik, Perła , Alma to chyba ten sam zawiadujący.Obawiam się bardzo bo ZUS wysyła mnie do Almy.
kruszynalukas
Posty: 1
Na forum od: 28 sie 2018 09:20
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: kruszynalukas »

Miałem refundowany pobyt, z zabiegów regularnie korzystałem. Uważam, że były prowadzone rzetelnie, w sposób przemyślany i z uwzględnieniem moich problemów ze stawami. Trochę wydałem dodatkowo i udało się zaplanować wycieczkę do Gdańska. Spodobały mi się młode, bardzo dynamiczne rehabilitantki.
maciejmacierzyk
Posty: 1
Na forum od: 29 sie 2018 09:14
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: maciejmacierzyk »

Byłem pięć lat temu i oceniałem średnio. Natomiast rok temu powtórzyłem i warunki zmieniły się bardzo na plus. Lekarz prowadzący i kadra rehabilitantów nie olewała mnie na pewno. Jeżeli chodzi o morze to średnio/daleko, jak ktoś nie ma problemów ruchowych to można się przespacerować. Latem przyjemny klimat.
pawelszabla
Posty: 1
Na forum od: 30 sie 2018 09:10
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: pawelszabla »

Znam Leśnik od ponad dziesięciu lat i bardzo się usprawniło na przestrzeni ostatnich lat. Jestem ogólnie po trzech turnusach, w tym jeden z żoną. Nie rozdzielono nas, co najważniejsze i obsługa zadbała o komfortowe warunki przyjęcia. Na miejscu wszystkie udogodnienia niezbędne do dłuższego pobytu. Może nie w doskonałych, ale przyzwoitych warunkach.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Felice »

Trzy posty od trzech nowych osób wszystkie jednako chwalące Leśnika w Sopocie :lol: :lol: :lol:
Jakoś tak nie wierzę w tą cudowną poprawę,bo nie dalej jak kilka dni temu oglądałam zdjęcia walących się tynków i widoków z okna na zaniedbane podwórze. Jakoś też entuzjazmu osób,które je umieściły na innym portalu nie wychwyciłam...
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Hipokryt »

Trzy wpisy dzień po dniu o tej samej porze od trzech niby-nowych różnych osób o podobnych nickach...
Trzy z pozoru różne wpisy, chociaż bardzo podobne stylem i same pozytywne treści, więc..
Ktoś się niezbyt wysilił aby bardziej zachęcić zainteresowanych :lol:
Czyżby było tak mało było pomysłów aby lepiej promować Sanatorium Leśnik - Sopot na Forum N-S ?
Wiele osób szuka tu rzetelnej informacji i na taką czekamy również w tym temacie ;)
sjacek
Posty: 1
Na forum od: 31 sie 2018 09:02
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: sjacek »

Wyżywienie, zabiegi i szczegółowe badania to na pewno najważniejsze punkty w sanatorium. Reszta dość znośna. Szkoda tylko, że świetlicy jako takiej nie ma, ale można się integrować w okolicznej kawiarni. Raczej sanatorium dla osób lubiących maksymalny spokój.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Fionka »

Ktoś faktycznie robi reklamę Leśnikowi.W tym roku po raz kolejny byla tam moja znajoma z którą byłam w tym lesie w 2015 .Nic się tam nie zmieniło.Odnowiono jedynie kilka pokoi.Leśnik to profil kardio i reumatologia więc faktycznie 7 km do morz z górki a potem pod ,to pikus.Fakt pokoje 2 osobowe ,dla małżeństw.Fajne wczasy małżeńskie dla zmotoryzowanych i zdrowych
Edmund Zdun
Posty: 1
Na forum od: 20 wrz 2018 09:53
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Edmund Zdun »

Widzę tutaj różne opinie od bardzo złych do bardzo dobrych ja mam myślę najświeższe informacje ponieważ w zeszłym tygodniu wróciłem z turnusu i jestem zadowolony z pobytu. Bardzo czysto personel również bardzo miły i pomocny. Co do samych zabiegów to bardzo sobie je chwalę. Ogółem ocen bardzo na plus
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Duszyczka »

Byłam tam wiosną 2018.Mimo gigantycznych obaw przed wyjazdem po naczytaniu się opinii byłam całkiem mile zaskoczona.Albo ja mam małe wymagania albo grono ludzi tu piszących ma farta i trafia na same 5* Tym tłumaczę złe opinie o tym miejscu.Zabiegi.pokoje i wyżywienie ok.Personel fajny.okolica piękna. Sam budunek ?Nie młody więc czas swoje zrobił ale ogólnie przyzwoity.Autobusy na całe Trójmiasto spod Leśnika.Zrobienie zakupów ok.1 km na trasie autobusu lub pieszo fajnym spacerkiem.Minusy to paskudny chodnik z wystającymi płytkami na trasie.Można zaczepić się łatwo a ulicą nie można chodzić bo grozi mandat.Każdego dnia spacer na molo potem powrót autobusem .Warto jest wyrobić kartę turysty.Informacja w recepcji Leśnika.
ODPOWIEDZ