Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: forumowicz »

Duszyczko napisz proszę coś więcej o zabiegach :) Z góry dziękuję :kwiat:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Duszyczka »

Peonio...baza zabiegowa jest bardzo szeroka. Od gimnastyki przy mini tężni(niestety przerobiobej z basenu :cry:)przez grotę solną po łóżka wodne masujące .Nie opiszę Ci ich bo nawet nie umiem ich wyszczególnić. Najlepiej wejdż na ich stronę.Na basen dowozą busem.Borowina jest naturalnym błotkiem.Nie plastry.Gabinetów jest baaaaardzo dużo i wszystkie wyglądają bardzo dobrze.Poza borowinowym oczywiście bo wiadomo...brudna robota.
Kawiarnia mała ale i tak mało kto tam chodzi.Każdy po zabiegach rusza na Monciaka aby tam kawusię wypić z widokiem na zatokę.Wlascicielka kawiarni na różne sposoby próbuje przyciadnąć tam kuracjusza.Niestety nie ceną która jest spora na wszystkim.Nawet za wejście trzeba było płacić. Lepiej pobawić się na mieście. Ogólnie mam fajne wspomnienia.Remonty widać są przeprowadzane od dołu budynku.Dolne pokoje i korytarz są fajniejsze.Ja miałam pokój na 2-gim piętrze ale też był całkiem fajny.Mankamentem jest to że nie są sprzątane tam łazienki jak trzeba.Tylko dołożenie papieru i polanie sedesu domestosem.Brodzik w prysznicu.umywalkę i podlogę trzeba samemu myć. Szmata jest w kazdej łazience.Duże balkony z widokiem na las i ptasim radiem.Jedzenie bardzo dobre.Byłam w ośrodku zachwalanym który mi okazał się porażką. Leśnik był miłym zaskoczeniem.
forumowicz

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: forumowicz »

Duszyczko :kwiat: ślicznie dziękuję za tak wyczerpujący opis. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Duszyczka »

Niestety w kwestii zabiegów słabo Ci Peonio pomogłam."Jadę" na sztucznych częściach więc cud zabiegów rodem z kosmosu nie mogłam przetestować. Jedynie ja miałam te bardzo" przyziemne".W kazdym razie było tam tego mnóstwo. Oczy wykrzywiały się od czytania samych nazw.Takie czytanie bez zrozumienia. :roll: :mrgreen:
forumowicz

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: forumowicz »

Jeszcze raz dziękuję za informacje, ważne jest że sanatorium oferuje szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych. A przy następnym wyjeździe życzę Tobie żebyś mogła skorzystać tylko z tych kosmicznych o niezrozumiałej nazwie :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Duszyczka »

Peonio...masz tam skierowanie?
forumowicz

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: forumowicz »

Duszyczko :kwiat: po weryfikacji skierowania otrzymałam proponowane uzdrowisko Sopot, a czy faktycznie takie otrzymam to się okaże :D
Na razie robię mały rekonesans po sopockich sanatoriach. Pozdrawiam, miłego dnia.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Duszyczka »

Peonio...W Sopocie też jest "Helios".Oczko w głowie Uzdrowiska Sopot.Tuż przy samej zatoce.To już byłby strzał w 10-tkę.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1380
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Pancernz »

Duszyczka dobrze prawi i trzeba jej słuchać :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Co sadzicie o sanatorium Lesnik w Sopocie...

Post autor: Duszyczka »

Pancernz pisze: 03 lis 2018 19:43 Duszyczka dobrze prawi i trzeba jej słuchać :)

Aj tam.Różnie to bywa ale dzięki Pancernz. :kwiat:
ODPOWIEDZ