Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: wiktor64 »

powerkiller pisze: 01 lis 2017 22:47 Witam wszystkich.
Turnus od 04.10.2017 przeżyłem😉. Grupa zgrana pomimo wymarłej mieściny. W Zdrojowym większość pokoi po remoncie. Ciepło,a w łazience jak w parowozie.Catering niestety kiepski. Zimny i często cos niedogotowane.....😫.Personel miły, dziewczyny i panowie fizjoterapeuci fachowa obsługa. Spacery dookola Jedliny średnio 10 km. Jest co wychodzić. My trafiliśmy na super pogodę. Pierwsze dni były chłodne lecz potem prawie do końca złota jesień. Bluzy , a nawet krótkie rękawki. W dniu wyjazdu popadało bo zbliżał sie juz orkan Grzegorz więc jak najszybciej trzeba bylo uciekać. Pobyt wspominam ogólnie bardzo dobrze. Myślę , że kiedys się jeszcze spotkamy w takim gronie. Pozdrawiam 😎😉🍻
Dzieki za opinie :D
Winston
Posty: 1
Na forum od: 17 lis 2017 20:27

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: Winston »

Moim zdaniem to cicha, mała miejscowość w klimacie uzdrowiskowym. Dobrze zagospodarowane szlaki leśne z ławeczkami a nawet lezakami ;) . Miejscowość to głownie domy rodzinne ogrzewane chyba piecami węglowymi. Jest kilka sklepow. Nie jest to miejscowość "dancingowa". Czas wolny trzeba sobie samemu zagospodarować, lub skorzystać z biura wycieczkowewego. Do pociągu pieszo dosyć daleko, ale jest dobrze rozwinięta komunikacja do Wałbrzycha i Szczawna. Pobyt w Domu Zdrojowym przebiegał bez problemów. Pokoje duże, wygodne. Jest dostep do dzbanków elektrycznych, lodówki. Telewizja płatna, a programy podstawowe 😕. Wi-Fi słabe, przerywa. Pokoje wybiórczo sprzątane. Ręczniki ... warto mieć swoje. Jedzenie jak dla mnie dobre, wystarczające,nie zdarzyło się aby było zimne. Zabiegi...szału nie ma. Na basen i kriokomore trzeba dojeżdżać po pół godziny w jedną stronę. Zajęcia z relaksacji są prowadzone w sali do ćwiczeń😕 . Obsługa uprzejma. Ogólnie pobyt uważam za udany.
ODPOWIEDZ