Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: powerkiller »

Co sądzicie o tym sanatorium ?
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: wiktor64 »

Witam :D
Tak prawde mówiąc to sam jestem ciekaw opini z tego sanatorium pare osób jest albo badzie w tym sanatoeium i malo jest opini
o tym sanatorium jak to zawsze bywa na forum każdy chce wiedzieć jak jest ale opini po pobycie nie napisze tak to jest tutaj ale nie wszyscy tak robia tak na zakonczenie oczekujemy opini to na tyle narka :D
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: powerkiller »

Dzięki Wiktor64 :-) właśnie malo jest opini na temat tego uzdrowiska. Prawie same niepochlebne ale pisane w 2010-2012 roku. Ja tam jade z Zus od 4 pazdziernika 2017 i nie wiem czego sie spodziewac. Podobno juz tam sporo poprawili. Czas pokaże... Dzięki za info i pozdrawiam.
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: powerkiller »

Aaaaa... i po zakończeniu kuracji dokładnie opiszę Jedlinę Zdrój:-)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: wiktor64 »

powerkiller pisze:Aaaaa... i po zakończeniu kuracji dokładnie opiszę Jedlinę Zdrój:-)
Dzieki i czekamy na opinie :D
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: kuty »

Byłem w Jedlinie Zdroju w 2012 r. I tak jak piszecie pewnie wiele się zmieniło.
Mój pierwszy pobyt w sanatorium i nie miałem porównania.!!!
Są tam trzy budynki - Zdrojowa, Teresa i Halina. Meldujemy się w Zdrojowym, potem rozdzielają. Najlepszy to Teresa - po remoncie. Reszta nie wiem bo minęło 5 lat. W Halinie tylko część poko byłai po remoncie. Zabiegi tekie sobie, jedzenie było kiepskie - zimny catering!!!. Byłem na przełomie października i listopada i miałem trzy pory roku - przyjazd to zima ( pół metra śniegu ), potem piękna wiosna i na końcu brzydka jesień
Ale okolica przepiękna i fajne wycieczki.
Pozdrawiam i życzę dobrej kuracji... :D
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: powerkiller »

Dzięki Panowie za opis. Pozdrawiam i opiszę po powrocie Jedlinę.
Awatar użytkownika
Kacperek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 26 maja 2017 14:09
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: Kacperek »

Witam,
a ja trochę z innej beczki. Szukam osób, które jadą na turnus do Domu Zdrojowego w terminie 14.07.-04.08.17r. Chętnie dołączyłabym jako pasażerka do samochodu, oczywiście z zrzutką na paliwo. Interesują mnie osoby z okolic Płocka, Płońska lub ewentualnie z Warszawy. Pozdrawiam ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: Zosia »

Będąc w ubiegłym roku w maju w Szczawnie wybrałyśmy się specjalnie z koleżanką aby zobaczyć to miejsce bo choć w Szczawnie byłam już wielokrotnie to do Jedliny jakoś tak się nie złożyło by pojechać. Cóż nie chciałabym tam dostać skierowania ale nie zawsze dostajemy to co chcemy. Myślę, że latem da się wytrzymać, sporo zieleni więc spacerować jest gdzie ale jesienią i zimą......... :shock: Mieścina smętna, pusto. Mimo niedzieli otwarty jeden sklep-monopolowy i dwóch chyba miejscowych w stanie wskazującym obok. Żadnych pokoi nie oglądałam weszłam tylko do Domu Zdrojowego gdzie panował bardzo nieprzyjemny zaduch. Było gorąco ale przy głównej ulicy nie było kawiarni czy lodziarni aby usiąść. Przy przystanku autobusowym piwiarnia ale taka specyficzna raczej nie dla kobiet :mrgreen: Z Jedliny można autobusem miejskim jadącym ze Szczawna podjechać do Jedlinki jest tam przyjemny browar rzemieślniczy z dobrą pizzą i fajnym piwkiem. Polecam Czerwonego Barona lub jak kto woli jest jeszcze Jaśnie Książę i Pszeniczny Pan bądź dla Panów do towarzystwa Marcowa Dama :lol:
Mam nadzieję, iż Wasze opisy po przyjeździe będą bardziej optymistyczne. Ja byłam tam tylko przez chwilę i dzielę się tu swoim pierwszym wrażeniem.
Autobusem miejskim do Szczawna jedzie się ok 40-45 minut (trzeba przejechać cały Wałbrzych)
Pozdrawiam :kwiat:
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój Dom Zdrojowy?

Post autor: powerkiller »

Witam wszystkich.
Turnus od 04.10.2017 przeżyłem😉. Grupa zgrana pomimo wymarłej mieściny. W Zdrojowym większość pokoi po remoncie. Ciepło,a w łazience jak w parowozie.Catering niestety kiepski. Zimny i często cos niedogotowane.....😫.Personel miły, dziewczyny i panowie fizjoterapeuci fachowa obsługa. Spacery dookola Jedliny średnio 10 km. Jest co wychodzić. My trafiliśmy na super pogodę. Pierwsze dni były chłodne lecz potem prawie do końca złota jesień. Bluzy , a nawet krótkie rękawki. W dniu wyjazdu popadało bo zbliżał sie juz orkan Grzegorz więc jak najszybciej trzeba bylo uciekać. Pobyt wspominam ogólnie bardzo dobrze. Myślę , że kiedys się jeszcze spotkamy w takim gronie. Pozdrawiam 😎😉🍻
ODPOWIEDZ