Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
andrzejzip94
Posty: 1
Na forum od: 09 maja 2017 14:29
Oddział NFZ: Łódzki

Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: andrzejzip94 »

KPINY
Przebywałem w tym "szpitalu" trzy tygodnie. Leczenie po zawale serca. KPINY !!!!!!!!!
Lekarze - chyba przypadkowi z ulicy. Zalecono mi gorące okłady z borowiny, pomimo uwagi o chorobie stawów. Efekt - po tygodniu ból stawów nie do opisania. Zalecono, na moją wyraźną prośbę zmianę na krioterapię, po której po tygodniu wróciłem do formy. Zero zainteresowania zmiana pościeli czy tez ręcznika. Ogólny bałagan i kurz zalegający podłogi. W narożnikach "serpentyny" pajęczyn, tudzież dodatkowe pajęczynowe zasłony w oknach. Jeżeli to co ONI oferują nazywamy leczeniem i rehabilitacją to oferujący są co najmniej konowałami. Teren obiektu zdewastowany i zawalony różnego rodzaju śmieciami. Jedzenie - pomyłka nie mam określenia na to coś. Przy stoliku określiliśmy zupę mianem "NIC"- Nic nowego. Każdego dnia, na bazie tej samej brudnej wody (wywaru) po znalezieniu np pieczarki nazywaliśmy ja pieczarkowa a gdy był ziemniaczek i marchewka to była to zupa jarzynowa itd. Uogólniając, posiłki można określić mianem G.... na talerzu. Będąc świadkiem gdy kucharka wyrabiała gołąbki z papierosem w zębach, miałem serdecznie dość tego tam pobytu.
JAK uciec?
Zapomnij. Na początku p. ordynator określił zasady pobytu. Za zrezygnowanie z pobytu, dopłata karna za każdy dzień w kwocie ponad 90 zł! Żadnych przepustek. - Na pytanie - dlaczego osobom chcącym spędzić dni świąteczne (byłem w okresie Świąt Wielkanocnych) w gronie rodziny a było tam kilkadziesiąt osób z okolic dolnego śląska nie wyda przepustek odpowiedział że nie ,bo nie. Na tym się skończyło. Ludziska uciekali jak nastolatki z domu przed tyranem ojcem, co było śmieszne i przerażające. Osoby z zaplecza (rehabilitantki oraz panie podające do stołu). Były to jedyne dusze które można pochwalić. Być może też wystraszone "SZEFOSTWEM" jak tzw "kuracjusze". Ocena Ośrodka- poniżej wszelkich norm dotyczących pobytu zorganizowanego.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: wiktor64 »

[cytat]
Dzieki no i lekki szok że takie coś jeszcze istnieje :!:
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017 16:53 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto cytowanie poprzedniego postu
forumowicz

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: forumowicz »

Kurczaczki, lepiej nie trafić do takiego ośrodka, a Kudowa jest taka piękna
Zadowoleni2017
Posty: 3
Na forum od: 09 paź 2017 19:42
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: Zadowoleni2017 »

30 września wróciliśmy z mężem z sanatorium w Kudowej Zdrój ul. Zdrojowa 36 c. Na moje nieszczęście dzień przed wyjazdem przeczytałam opinie Pana powyżej... Byłam przerażona. Po przybyciu tam, już w rejestracji zmieniłam zdanie. Jak można tak oczernić to wspaniałe uzdrowisko, ludzi w nim pracujących ??? Nie rozumiem tego ! Wszyscy, którzy dostaną tam skierowanie, mogą się już cieszyć ! Jest tam naprawdę wspaniale ! Pod każdym względem : obsługi, zabiegów, posiłków, które są bardzo smaczne ! Nigdy nie zrozumiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby napisać tyle kłamstw ?! Może ten Pan miał w tym jakiś interes ? Przecież taki negatywny post, niepotrzebnie wprowadza ludzi w nerwy ... :? Bardzo wszystkich proszę piszmy opinie tylko prawdziwe. Nie oczerniajmy ludzi, którzy na to nie zasługują.

Pozdrawiamy,
Zadowoleni kuracjusze ze śląska ;)
forumowicz

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: forumowicz »

Zadowoleni 2017- kuracjusze ze Śląska ,

to poprosimy o opinię , stwierdzenie :
...Jest tam naprawdę wspaniale ! Pod każdym względem : obsługi, zabiegów, posiłków, które są bardzo smaczne ...
to troszkę za mało :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam-nie byłem ale na podstawie tej opinii można wiele wywnioskować,Bibi-to nie jest o wiele za mało-to po prostu trąci Misiem-jakiś dureń-tak dosłownie dureń z personelu napisał lizuską i nie konkretną opinię bo myśli że My jesteśmy totalne MATOŁY i to łykniemy :roll: Żałosne jest to że pisane są takie laurki na zamówienie-sama data zalogowania i ilość postów świadczy za siebie-ciekaw jestem czy Ci kuracjusze ze Śląska napiszą jeszcze jakąś opinie,Pozdrawiam i Dużo Zdrowia Życzę-abyśmy nie musieli wyjeżdżać do takich przybytków :!:
Zadowoleni2017
Posty: 3
Na forum od: 09 paź 2017 19:42
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: Zadowoleni2017 »

Nie rozumiem dlaczego nazywa mnie ktoś lizusem ... Napisałam sama prawdę. Odnośnie mojego logowania i ilości opini wynikają z tego, że to był mój pierwszy wyjazd do sanatorium, z którego jestem bardzo zadowolona wraz z mężem ! Dlaczego nie wierzycie dobrym opinią, tylko tym negatywnym ? Sama na to się nabrała po przeczytaniu opini tutaj.. ale z mężem przekonaliśmy się, że to tylko opinia człowieka, który nie potrafi docenić tam osób pracujących.
Lekarze bardzo dobrzy i wyrozumiali. Naszym lekarzem prowadzącym był dr. Cieślik. Pielęgniarki i rehabilitantki - wspaniałe ! W obsługiwanie i rozmowach. Kuchnia smaczna, nie wiem co można więcej wymagać na grupowych wyżywieniach ? Sanatorium to nie restauracja gdzie mozna wybrac sobie menu ... :)
Co drugi dzień sprzątanie pokoi, dokładnie mydła w płynie, ręczników papierowych i papieru toaletowego. Dodatkowo dla każdego 2 ręczniki czekały na łóżku. Czego chcieć więcej na NFZ ?! Jeśli człowiek jedzie do sanatorium i chce skorzystać przede wszystkim z zabiegów, polecam ten ośrodek.
forumowicz

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: forumowicz »

:?: :?: :?:

Jednak to jakieś nieporozumienie ,
jeśli tak jest fajnie to można opisać jak wygląda taki pobyt w ośrodku, jakie są zabiegi , jak przebiega przyjęcie .... .
Kuracjusze sami wybiorą czyja opinia jest bardziej przekonywująca .

Stwierdzenie
"czego chcieć więcej na NFZ?!"
odpowiednio klasyfikuje Zadowolonych 2017 :roll:
Wszyscy chcemy dobrych warunków, nie ma tu znaczenia , że nasza rehabilitacja jest pod skrzydłami tej instytucji.

Jest naprawdę dużo pozytywnych opinii oceniających różne ośrodki i nikt tam nie zarzuca, że jest to wazelina . Nikt tutaj nie oczekuje tylko i wyłącznie chwalenia lub krytykowania ale rzetelnego opisu .
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: renatka11 »

Byłam z mężem w tym sanatorium w lutym 2014 roku. My mieliśmy bardzo ładny pokój z podstawowym sprzętem łącznie z fotelami, ale nie wszystkie pokoje były o takim standardzie, chociaż myślę, że aktualnie wszystkie są takie, gdyż przez cały nasz pobyt trwał remont różnych pokoi. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do posiłków, rehabilitacji, czy sprzątania pokoju. Co drugi dzień przychodziła sprzątaczka, ręczniki i pościel można było samemu zmieniać, gdyż na parterze było pomieszczenie, czynne w określonych godzinach i każdy kuracjusz mógł oddać rzeczy używane a otrzymać czyste. Cała obsługa miła i sympatyczna, a zabiegi trafiony na 5+. Ogólnie było SUPER, wróciliśmy ,,podreperowani" z miłymi wspomnieniami i chętnie byśmy tam wrócili. :serce: :serce:
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: renatka11 »

Do Andrzejazip94 i innych wystawiających negatywne opinie o tym sanatorium. Poczytajcie wypowiedzi kuracjuszy na tym forum w poście ,, Kudowa Zdrój sanatorium ul. Zdrojowa 36 C" np wypowiedź ,,zorro".
ODPOWIEDZ