Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14556
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: GIENIA »

Czy te podzielone opinie są o tym samym obiekcie :?: :shock:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Gieniu :kwiat: właśnie sprawdziłem i pod tym samym adresem jest Szpital Rehabilitacyjny i Sanatorium-z tytułu wynikałoby że te negatywne są o Szpitalu a te pozytywne o Sanatorium-zadowoleni kuracjusze ze Śląska wpisali swoją opinię pod Szpitalem-stąd te rozbieżności-tyle w temacie,Pozdrawiam
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: renatka11 »

Byłam trzy tygodnie i jeśli pamięć mnie nie myli to pod tym samym adresem jest główny budynek A i pozostałe budynek B i C. Niemniej dla kuracjuszy ze wszystkich trzech budynków w budynku A są sale rehabilitacyjne, jedna stołówka i chyba jedna recepcja. Więc w tych budynkach prawdopodobnie są kuracjusze sanatoryjni i poszpitalni.
Zadowoleni2017
Posty: 3
Na forum od: 09 paź 2017 19:42
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: Zadowoleni2017 »

Renatka11- bardzo dziękuję za ten głos. :) My równiez mieliśmy piękny pokój w budynku B na parterze :)

Ja nie rozpisywałam się dokładnie tylko chciałam wydać dobrą opinie o tym ośrodku. Błędem moim jest, że wtrąciłam w to NFZ, bo jest prawdą, że wymagamy dobrej opieki pod skierowaniem obojętnie od kogo. U nas byli kuracjusze również prywatnie i poszpitalni tez. Mowa tu o tym samym ośrodku. Zależy mi tylko aby opinie były zgodne z prawdą, bo naprawdę żal mi ludzi tam pracujących, gdyż naprawdę się starają.
Ja życzyła bym sobie jeśli jeszcze pojadę do sanatorium takiej opieki i atmosfery jak jest tam.

Pozdrawiam i życzę zdrowia :D :serce:
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: renatka11 »

Zadowoleni 2017. Nie bardzo rozumiem, że czujesz się winna, że wtrąciłaś NFZ. Ja z mężem byliśmy z NFZ, ale jeździmy też prywatnie, tylko trochę bliżej miejsca zamieszkania - do Ciechocinka. Z NFZ byliśmy 3 razy: w Polanicy Zdroju, Kudowie Z i Rymanowie Z. i tylko w Kudowie nie odczuliśmy, że są wśród nas kuracjusze prywatnie. W Polanicy było to bardzo widoczne, szczególnie na stołówce. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Edward Boch
Posty: 1
Na forum od: 28 paź 2018 10:03
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: Edward Boch »

W dniu 3.10.2018 roku przyjechaliśmy ze skierowaniem na rehabilitacje na turnus 21-dniowy, ja, żona i koleżanka, już o 8.20 byliśmy w ośrodku. Na dzień dobry, było dla nas miłe zaskoczenie, przyjęci byliśmy z marszu, rozdysponowani na pokoje. Muszę tu nadmienić, że koleżanka ubiegała się o pokój jednoosobowy ze względów medycznych, który na nią już czekał. W tym samym dniu był lekarz i karta zabiegowa. Pokoje standardowe, łóżka z materacami, czysta pościel, dwa ręczniki, stolik z krzesłami, szklanki, stoliki nocne z oświetleniem nocnym i dziennym, ogrzewanie. W przedpokoju duża szafa. Łazienka troszkę ciasna z prysznicem, umywalka, z kranu gorąca woda, kiblem (papier toaletowy biały, bieżąco uzupełniany) oraz szafka-lustro. Ręczniki papierowe, mydło w płynie i gałki zapachowe. Telewizja płatna, telefon. Byliśmy w pawilonie „B”, panie sprzątaczki również na bieżąco sprzątały, tyle w temacie kwater. W drugim dniu pobytu było zebranie organizacyjne, na którym były omówione sprawy organizacyjne i regulaminowe.

Lekarz [imię nazwisko] moim zdaniem trafnie dobierał gamę zabiegów, panie rehabilitantki dwoiły się, organizowały, koordynowały prawidłowość zabiegów, nadzorując dokumentację. Wszystkie zabiegi są wykonywane w bazie zabiegowej na miejscu. Karetka pogotowia całodobowa do dyspozycji kuracjuszy oraz opieka medyczna. Kuracja wód ze źródeł Śniadecki i Marchlewski. W pokoju i łazience założone alarmy.

Własna kuchnia przygotowuje posiłki dobierane do schorzeń, ciepłe, wartościowe i smaczne dania, panie kelnerki szybko i sprawnie je podają na stoły w stołówce dla ponad 160 osób.

Reasumując powyższe nasz pobyt należy uznać za dobry, jak na warunki z NFZ, przecież jedziemy skorzystać z zabiegów i mikroklimatu. Podreperowani na zdrowiu i miłymi wspomnieniami wróciliśmy w pieleszcze domowe.. Polecam ten ośrodek.

Negatywne moje spostrzeżenia to, brak możliwości płatności za pobyt w ośrodku kartą, dziwnym trafem świetlica w obiekcie jest zamykana na klucz, zamiast integrować kuracjuszy oraz brak zagospodarowania mini parku zieleni, (przypomina teren rodem PRL-u) dla kuracjuszy z ławeczkami i alejkami.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2018 22:06 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto imię i nazwisko
krzysztof-16
Posty: 2
Na forum od: 12 sty 2019 13:41
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny ul. Zdrojowa 36c, 57-340 Kudowa Zdrój

Post autor: krzysztof-16 »

Witam dostałem przydział na turnus od 25-01-2019 do Kudowy Zdrój na ul Zdrojową 36 c
Będę jechał samochodem z okolic Szemud posiadam 2 wolne miejsca
Pozdrawiam Krzysztof
ODPOWIEDZ