Międzywodzie sanatorium Perła

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
LEO-N
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 13 lut 2016 14:44
Staż sanatoryjny: 4

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: LEO-N »

Nie wiem jeszcze nie mam decyzji dlatego pisałem że mam obiecane ale lada dzień powinienem coś dostać. A że damy radę, no pewnie że TAK ;)
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Ewucha »

Tojka ja tez tak mam mam turnus 27.03 a inni 26.03moze zeby tłoku niebyło w recepcji :lol:pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Fionka »

Ewucha,ja mam do Ciebie pytanie z iiej beczki.Dotyczy dojazdu ze Szczecina.Czy wytrzymasz jak potruje trochę.?
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 297
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

ja tez bedę truć coby Ewucha mi jasno i wyraźnie ścieżki Szczecinowo_Międzywodziowe wytłumaczyła ;)
ale spokojnie, jeszcze miesiąc, niech nabiera sił
potem będę truć :D
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Ewucha »

Witajcie moźecie truć ze Szczecina do Dziwnówka i Międzywodzia tylko busy sprawdziłam rozpiske 7.10 Dziwnówek najwczesniej ,niema rezerwacji dzwoniłam pani mi powiedziała ze spokojnie dojade na miejsce tylko czemu nima tej rezerwacji :roll:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Ewucha »

Jakby co piszcie a ja to sprawdzę mam tydzień jade 27.03 do Pustkowa i chyba bedę jechać busem :shock:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Fionka »

Ewucha ,mam dylemat.Czy wiesz coś o takim przewozniku KSK bus.Mam połączenia Łódź Szczecin autobusem a potem KSK bus.Tylko e-podróżnik nie pokazuje tej kombincji przy wpisaniu Łódź ,-Dziwnówek.Pokazuje np.pociag a potem Benkobus.Tego przewoznika znam bo jechałam w2016r.Jadę dzien wcześniej a to jest niedziela 6 maja.Proszę doradz.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Ewucha »

Ela ja będe jechać tym ksk bo jest najwcześniej 7.10 on teź Dziwnówek zachacza więc zdam relację ,ja niejeźdźe busami wolę pociągi no ale nimam wyjścia mója połowa nie moźe ;) a ja bez prawa jestem,córka by mnie zawiozła ale boję sie bo spodziewa sie mojego wnuczka :serce: chyba źe łódką spod domku na plazy wysiąde :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Fionka »

Dzięki Ewucha.Ja mam fajny pociąg a potem Benko bus,tylko jestem o 18 i szkoda mi dnia skoro i tak muszę zaplacic 100 zeta za przedprzyjazd.Wolę wybulic kasę niż być 7 maja jako ostatnia.Pomyślałam zaświadczenia w sprawie jedynki ale jak przyjadę po południu to może się okazać że sa bardziej potrzebujący.Jadę 6 w niedzielę.Napisz jak się zorientujesz.Jestem ciekawa jak Ci się spodoba Pustkowo.Ja z Dziwnówka byłam zadowolona.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Ewucha »

Ela Tojka jestem po odwiedzinach na Dworcu GłównymPKP i PKS widziałam bus KSK ludki sie pakowały ładne nowe autka, duźo połączeń PKS Dziwnówek, Międzywodzie pozdrawiam
ODPOWIEDZ