Międzywodzie sanatorium Perła

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

podbijam post :)
dzisiaj dostałam skierowanie (potwierdzenie wcześniejszych ustaleń) - jade od 5 maja.
Czy ktos może wie co z remontem ?

Halo, halo :) czy jest tu ktos kto był od lipca w Perle.
A może wczesniej, ale podzieli sie realacja z pobytu.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

sory za podbijanie perłowego wątku, ale znalazł sie już na 3 stronie, a ja caly czas z nadzieją oczekuję nowych informacji o Perle :)
czyzby od lipca 2017r nikt nie był w Perle.... a łyżka na to niemożliwe :lol:
nooooooo chyba, że do Perły sami "nowi" jadą i nie są internetowi ;)
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: nietuzinkowa40 »

Dziś mija Moj 24 dniowy pobyt w Perle ...Pokoje są lepsze i gorsze , w niektórych jest bardzo zimno... Jeśli pokój to tylko z balkonem ale niestety są też bez.. Polecam pokoje 401do 411 i 501do 511 ..312 412 512 są blisko windy a dodatkowo 512 to klitka dla 2osob ...Jedzenie nie najgorsze ale dla mężczyzn mało.. Lepiej wyszłyśmy na diecie niż na zwykłym wyżywieniu ..
Warzyw wogole nie licząc ogórka konserwowego do kolacji czy śniadania ...Zupy bardzo dobre i przede wszystkim gorące ...ziemniaczkow dwie gałki od lodów , surowka i skapy kawałek mięsa ...Baza zabiegowa nie powala ale rehabilitanci się bardzo starają ...Super masaże ..Ćwiczenia w tle z oddechem drugiego człowieka na plecach ..malo miejsca ...Sprzatanie trzeba zamawiac ale do czystości to tu daleko... Wystarczy spojrzeć pod łóżka 🙁 Jeśli na się wspaniałe towarzystwo to można to wytrzymać i nawet być zadowolonym bo bliskosc morza nadrabia wszelkie braki 😊 Remont trwa i trwa i trwa... Na parkietoterapie do Rzemieslnika tuż obok 😊 Polecam 😁 Wszystkim kuracjuszom przybywajacym tu życzę dużo cierpliwosci do personelu 🙁 Miny wiecznie niezadowolone ...Podpisy codziennie po kolacji odświętnie można było podpisać za dwa dni 😁 Nikt nikogo nie pilnuje dopóki nie ma halasow czy burd ...Nie mieliśmy nigdy wizyty po 22ej a bywało czasami głośniej... Mam nadzieję że w miarę możliwie wszystko opisałam 😊 Pozdrawiam serdecznie 😘
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Ewucha »

Witaj nietuzinkowa dzięki za opinie napewno wielu z nas z niej skorzysta szczęśliwej podróży powrotnej i samych miłych wspomnień pozdrawiam serdecznie :lol:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: sztani »

Nietuzinkowa dzięki za opinię napisz proszę jeszcze zabiegach. :)
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

z nadzieja, ze nietuzinkowa tutaj zajrzy jeszcze ToJa tez poproszę o informacje o zabiegach
- czy pilnowany jest czas wykonywania zabiegow (np jesli masaż 20 minut, to te 20 minut wykorzystywane na masaż, czy równiez przygotowanie)
- czy rehabilitant poświęca czas kuracjuszowi, czy tylko np podwiesi i idzie se nie_wiadomo_gdzie ;)
- czy gimnastyka tzw zbiorowa (grupowa) jest z przyrządami (np. piłka, kijek, szarfa) czy tylko materac i nózka w lewo_nóżka w prawo, wdech i wydech
- czy relaksacja jest na materacach czy na krzeselkach (na siedzaco :o )
i o lekarzach
- czy wizyta trwa minutę, czy może ciut więcej czasu lekarz poświęca kuracjuszowi (chodzi o pierwsza wizytę i ustalenie zabiegów)
- czy lekarz przychylnie patrzy na ewentualną zmiane zabiegu
- czy ktoryś z lekarzy jest taki bardziej_bardziej lekarz, czy raczej same fartuchy ;)

na innym forum wyczytałam, że posilki o godz. 8, 13 17 - czy w sobote i niedziele te same godziny?

z góry baaaaaaaaaaardzo dziekuję :serce:
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: nietuzinkowa40 »

Tojka oto odpowiedzi na Twoje nurtujące pytania... Co do czasu masażu nie wiem bo sama nie miałam ale ludzie byli mega zadowoleni , podwieszaja i idą do pacjenta który wymaga indywidualnych ćwiczeń jednak dziewczyny sa naprawde wspaniałe i podchodzą do pracy bardzo solidnie, Na grupowe ćwiczenia nie chodziłam, wizyta trwa bez pośpiechu a moja Pani doktor Nitkowska jest z prawdziwego zdarzenia, zmiany można było sobie załatwić bez problemu , na Urbanska narzekali , relaksacje owszem na materacach ale bez muzyki za to w tle słychać borowanie w ścianach , posiłki zawsze o jednakowej porze 8-13-17 Mam nadzieję że odpowiedzi się przydadzą 😊 Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: sztani »

Tak jak piszesz Nietuzinkowa . miałem w super miejscach rehabilitację i w tych gorszych ale wszędzie jak podwieszono pacjenta ,rehabilitanci nastawiali zegar i odchodzili do indywidualnego (reh. indywidualna pacjenta) . Po co miał by stać przy mnie nie wiem . Tak jest chyba wszędzie ,Fakt czasami zegar dzwonił i trzeba było cierpliwie czekać aby uwolnił nas z podwieszki. Dla mnie to normalne .
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: nietuzinkowa40 »

Mi osobiście to też nie przeszkadzało Szatni 😁 Jeszcze jedna sprawa ...osoby podróżujące transportem komunikacji ...wsiadajac do busa w Szczecinie patrzcie na bilet czy jest Szczecin Miedzywodzie czy Miedzywodzie Szczecin ...My mieliśmy wystawiony jako powrotny i nie przyjęli Nam go do rozliczenia więc parę zł w plecy na starcie...
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: p-siak »

Witam, najlepiej wsiąść w Szczecinie Dąbiu?Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ