Międzywodzie sanatorium Perła

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

ogromne podziękowania dla nietuzinkowej :serce: :serce: :serce:
to jeszcze nie koniec moich pytań, więc proszę zajrzyj od czasu do czasu tutaj,

podwieszki - normalne, że rehabilitanci odchodza do innych kuracjuszy, ale spotkałam się na dwóch turnusach z tym, ze jaśnie wielmożny pan rehabilitant prosił (dobrze, że nie kazał ;) ) samemu sie pdwiesić, on tylko na szybko poprawił (nie do końca dobrze) i szedł przeglądać gazetę lub "grzebać" w telefonie. Rozumiem, że nie każdy pacjent potrzebuje indywidualnego podejścia - sa przecież ludziska bezpośrednio po wypadku i im trzeba naprawdę poświęcić więcej uwagi :)

o dr Urbańskiej już gdzieś czytałam :(
Czy przydział do lekarza robi pielęgniarka przy kuracjuszu, czy dostaje się "zaocznie' (bo skoro ta na N jest fajna, to chciałabym do niej :) )

nietuzinkowa, skoro nie uwzględnili Ci biletu, trzeba było wypisać oświadczenie na przejazd samochodem prywatnym ;)

jak mi się nasuną jakieś pytanka, to je tutaj wyliterkuję :)
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

To znowu ja ;)

czy materace-lozka sa proste- nie wgniecione - chodzi o kregoslup :o
na innej stronie czytalam, ze fatalne :o

co z tym podpisywaniem listy o 17.30 :?: duze kolejki :?: szybko idzie :?:
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: nietuzinkowa40 »

Tojka lekarza przydzieliła pielęgniarka ...mozesz zapytać czy da Ciebie do dr Nitkowskiej ..warto spróbować 😊 Kolejek nie ma do podpisu strasznych ...idzie szybko 😊 Materace ...mi się trafił dobry twardy zero bólów pleców ...kolezanka miała wersalke i też nie narzekała ale byli ludzie którzy bardzo na to narzekali ....Kolega nawet zrezygnował z turnusu bo zmiana pokoju nic nie dała ...Zaplacili kilometrowke ale to już nie tyle co za bilet ...Pozdrawiam 😊
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Ewucha »

grzegorz67 pisze: 21 lut 2018 14:20 Witam, najlepiej wsiąść w Szczecinie Dąbiu?Pozdrawiam.
Grzegorz napewno Szczecin Dąbie ale trzeba pamiętać aby zadzwonić bo to jest przystanek na źądanie mieszkam na prawobrzeźu i wiem bo teź z tego transportu korzystam jadąc nad morze pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: p-siak »

Dziękuję Ewucha. Jadąc pociągiem z Polski, to lepiej właśnie wysiąść w Dąbiu, niż jechać przez główny
/postój/ do Międzyzdrojów.Pozdrawiam.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

jak daleko jest od stacji PKP Szczecin Dąbie do przystanku busów
mam niewiele czasu, a trzeba sie przemieścic z bagażem
próbowałam zobaczyc to na mapie, ale cięzko mi to idzie ;)
Nie wiem jeszcze czym pojadę, więc sprawdzam każdą ewentualność
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: p-siak »

Witam, tam jest chyba ze 200m góra.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

oooooo to spoczko :)
doczytalam, ze Benko_bus zatrzymuje się tylko na żądanie na przystanku przy ul. Goleniowskiej
czy to jest wlasnie to?
czy busy innej firmy tez jeżdżą?
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Fionka »

Dobry wieczór . Ja wprawdzie trochę bliżej , bo do Dziwnówka ale trasa podobna, więc mam pytanie. Dla czego wysiadać z pociągu w Dąbiu :?.W 2016 r jechałam do głównego i zaraz miałam busa do Dziwnówka. Jedyny minus to to że oficjalne otwarcie odbywało się godzinę po moim przyjezdzie i musiała pokonać te diabelne schody.Wracając załapałam się na ruchome :lol: Teraz czekam na zmiany w PKP. Może będzie ICE. relacji Łódz- Szczecin.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Ewucha »

Mieszkam w Szczecinie odpowiadam na pytania ja wolę Szczecin Główny zawsze jest miejsce w busie a w Dąbiu moźe być sporo ludzi i niema rezerwacji a co do odległości w Dąbiu wysiada się na dworcu i przy dworcu jest przystanek busów natomiast ul. Goleniowska jest dalej będzie ok 300 m i niewiadomo o który przystanek chodzi przy pl. Słowiańskim czy gdzie ,ulica długa trzeba dzwonić i pytac więc proponuję Szczecin główny PKS jest z tyłu dworca pkp,lub bus przy dworcu stoją i czekają pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ