Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: ewa11 »

Byłam w tym sanatorium 5 lat temu i jestem bardzo zdziwiona że tak mogło zmieniać się przez ten czas. Bardzo miło wspominam pobyt nawet myślałam o tym aby jechać tam prywatnie. A samych Cieplicacb może nie ma wiele atrakcji, ale są one świetną bazą wypadową do Karpacza, Szklarskiej Poręby,na Śnieżkę. Są też organizowane wycieczki do Pragi i innych atrakcyjnych miejsc. Samo sanatorium jest duże , było dużo jedynka. Basenu nie ma, ale teraz powstały obok sanatorium termy Cieplickie . Pokoje wtedy były sprzątanie co drugi dzień, pościel i ręczniki też były wymieniane. Nie do końca wierzę że tak mogło się zmienić.
forumowicz

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: forumowicz »

Jestem tutaj od tygodnia. Pobyt jest fantastyczny, pokój wygodny, funkcjonalny, czysta łazienka w pokoju, telewizor i radio działają, sztućce, naczynia i czajnik jest do mojej dyspozycji. Nie ma mowy o śmierdzących ręcznikach czy niewygodnym łóżku - to bzdura.
Jedzenie:
śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego bufetu, jem ile chcę i co chcę, nie ma żadnych ograniczeń, z reguły zawsze jest oprócz zimnych półmisków jeszcze przynajmniej jedno danie na ciepło.

Obiad serwowany przez kelnerów - jedynie do czego mogę się "doczepić" to jak dla mnie zbyt mała ilość surówek.
Ogólnie jedzenie bardzo dobre i duży wybór znajomi również chwalą. Desery w postaci pieczonych na miejscu ciast - wymiatają.

Zabiegi mijają w miłej atmosferze i nie zauważyłem aby ktoś na kogoś krzywo spojrzał.Pogoda dodatkowo sprzyja spacerowaniu, więc jak dla mnie pełnia szczęścia. Cisza, spokój i pełen luz - tego szukałem i to tutaj znalazłem.

Podsumowując:
Sanatorium jako budynek wymaga jeszcze trochę wysiłku, aby poprawić komfort kuracjusza, chociaż nie zauważyłem aby coś komuś na głowę się sypało(jak ktoś wcześniej napisał), natomiast atmosferę tworzą ludzie - i Oni są fantastyczni, dbając o nas i pomagając jak tylko się da.

Pozdrawiam wszystkich i lecę na zabiegi :)
forumowicz

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: forumowicz »

Inna osoba, inne spojrzenie

dzięki Jacek i dobrego pobytu :)
forumowicz

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: forumowicz »

Dziękuję i również pozdrawiam :)
Bryskapozn
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 29 cze 2017 16:27
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: Bryskapozn »

Witam wszystkich, 10sierpnia wróciłam z sanatorium Agat i tak jak się obawiałam pobytu po wcześniejszej opinii Wieljopolanki,tak z czystym sumienem mogę napisać:Było super :D :D Nic z tą negatywną opinią się nie zgadza...Pokój był sprzątany co drugi dzień,ręczniki nie były śmierdzące,a gdy poprosiłam Panią sprzątającą to mi wymieniła... Zabiegi ok. Personel na zabiegach miły, posiłki smaczne i jak dla mnie wystarczające.Może dwie pielęgniarki były nie sympatyczne i zachowywały się jakby pracowały,,za karę",a proponowałabym im popracować na jakimś oddziale w szpitalu, to może zobaczyłyby na czym polega praca pielęgniarki...Cały pobyt był bardzo udany,ludzie których tam spotkałam fajni. Pozdrawiam :)
Annalodzkie
Posty: 2
Na forum od: 23 sty 2018 21:36
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: Annalodzkie »

Właśnie wróciłam z Agatu.PORAŻKA.PRL,Jedzenie paskudne ,obsługa niemiła wręcz okropna,trwający remont, kurz wszędzie aż dusił.NFZ powinien zamknąć to sanatorium.Najgorsze z Najgorszych,Pani doktor przepisuje w zabiegach wodę pitną, której można napić się każdy z ulicy za darmo,oszustwo w biały dzień.Porażka ,nie znajduje słów . :? :? :?
Annalodzkie
Posty: 2
Na forum od: 23 sty 2018 21:36
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: Annalodzkie »

Właśnie wróciłam z Agatu a raczej największej Porażki.PRL.Najgorsze sanatorium pod każdym względem.Oszustwo z wodą pitną ,przepisywaną w zabiegach.Jedzenie paskudne , obsługa niemiła.Zasługuje na zamknięcie,trwający remont w czasie pobytu kuracjuszy i pełno kurzu.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1230
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: zawiela »

Woda pitna ,bardzo często zaliczana jest do kuracji.Przy Twoim stażu,dziwię się,że piszesz OSZUSTWO.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: kuty »

W Iwoniczu też miałem "wodę", ale był to zabieg dodatkowy !
A przez to że był wpisany w kartę zabiegów - woda była bezpłatna.
Turyści za wody płacili....!
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1230
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wielkopolanka opinia negatywna o sanatorium Agat Cieplice

Post autor: zawiela »

No tak,zapomniałam,przy ilości zabiegów,przeważnie 3-4,to był zabieg...darmowy...dodatkowy,mówimy o wyjeżdzie z NFZ-u.
ODPOWIEDZ