Alma Sobieszewo

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
aniek06
Posty: 3
Na forum od: 25 lut 2018 12:13
Staż sanatoryjny: 3

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: aniek06 »

Mysle ze komentarze na temat jedzenia wiesniaczkaela moglabys sobie darować bo obrazasz Panie z kuchni i personel który wkłada zapewne cale serce w przyrządzanie tych potraw. Wiem bo sama pracowałam w gastronomi na kuchni i nie kiedy człowiek spotyka się z tego typu komenatarzami chocbys podala mu niewiadomo co na talerzu to i tak będzie narzekac taka natura człowieka - tzn twoja. Bylam w almie jadlam i nie mogłam narzekac na jedzenie a Twoje nie uprzejme komenatrze na temat tego sa nie na miejscu obrazajac cala zaloge i kelnerki które jak pszczolki od rana do wieczora zasuwają z pięcioma czy szescioma talerzami żeby podac każdemu pod nos i posprzatac. Kuchnia zupełnie domowa swiezo smacznie rano cieple mleko platki. Może bylas w innym sanatorium skoro mialas grzyba na scianie albo pomylilas las z pomieszczeniem. W zupelnosci uważam ze albo nie masz co robic pisząc to albo jesteś jakas konkurencja podeslana dla tego osrodka. gdyby było tak zle jak tu piszesz to nikt by nie dopuscil do funkcjonowania tego osrodka. a pozatym skoro niby przez kilks turnusow okna się nie zamykaly to co ty bylas na każdym z nich bo nie wydaje mi się żeby można było być co każdy turnus a pozatym skoro było ci tak zle to moglas wybrać co innego. cos tu nie tak z twoimi komentarzami.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Fionka »

Nikogo nie obrażam , stwierdzam fakt. Może i Panie w kuchni wkładają serce ale do gara też muszą mieć co włożyć . Nie krytykowałam Pań kelnerek. Grzyb udokumentowałam , jest na tym forum na zdjęciach . Postaram się wkleić ponownie. Nie życzę sobie takich tekstów . Wybrać nie miałam możliwości . Widzę że prawda boli . Niestety na nic wpisy i komentarze , bo Alma ma podpisaną nadal umowę . Podesłana , przez konkurencję :?: No każdy mierzy własną miarką . Może takie obrażanie byłych kuracjuszy to nowy sposób na poprawienie wizerunku. Tylko że ja nie z tych co to uszy po sobie .Jestem jedynie pełna nadziei że działania niestety nie moje , przyczynia się do tego że warunki zmienią się na plus. Jeżeli chodzi o okna , to w tym samym pokoju byli kuracjusze na wcześniejszych turnusach i taki sam problem mieli . Zresztą stwierdzono że to okno od dawna się nie zamyka i powinno być wymienione .
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: basiat »

aniek06,na tym forum , tylko w innych miejscach, już niejedna osoba zabierała głos na temat Almy. Niestety bardzo często były to niepochlebne opinie. A więc nie tylko wieśniaczkaela pisała o tym sanatorium negatywnie. Ja osobiście mam taż nieciekawe wiadomości z pierwszej ręki. Był tam mój kuzyn, zupełnie niewybredny człowiek. Nie musi mieć luksusów, ani jedzenia z pięciogwiazdkowego hotelu, a jednak przywiózł ze sobą smutne spostrzeżenia.......
Wszyscy życzymy Almie jak najlepiej, bo nie wiadomo kiedy ktoś z nas tam będzie musiał trafić. Ale kierownictwo powinno wreszcie wyciągnąć jakieś wnioski. Te negatywne opinie nie biorą się z niczego.
aniek06
Posty: 3
Na forum od: 25 lut 2018 12:13
Staż sanatoryjny: 3

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: aniek06 »

Przegladalam różne posty na temat tego osrodka i generalnie te owe osoby powyżej sa jakos nie zbyt orzyjemnie nastawione do tego sanatorium i caly czas pisza te same osoby negatywne posty na ten temat. mysle ze cos nie tak ponieważ bylam widziałam i niemoge powiedzieć takich oszczerstw na temat tego obiektu jakie sa poniżej. Szczerze mowiac zainteresowałam się tym tematem bo czytam i nie wierze może bylysmy w dwóch zupełnie innych ośrodkach :lol: Osrodek jak ośrodek do najnowszych nie należy ale pokoje obsluga jedzenie i rehabilitacja uważam ze sa wporzadku. b ylam dwa lata temu w dziwnowku i mogłabym tam powiedzieć ze nie było szalu. W almie ok. jakby zaproponowali jeszcze raz mysle ze z checia bym wybrala na nowo alme żeby nie wcisnęli mi czegos w stylu dziwnowka czy gorszego. mysle ze dużo robi tez klimat i atmosfera ludzi jacy przebywają w tym samym czasie, my się fajnie zintegrowaliśmy i naprawdę fajnie wspominam ten pobyt .
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Fionka »

viewtopic.php?f=3&t=16112&start=10&hili ... sobieszewo

Proszę bardzo to link pod którym są zdjęcia z Almy .
Awatar użytkownika
MiastowyBartosz
Posty: 1
Na forum od: 27 lut 2018 20:26

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: MiastowyBartosz »

taaa... ten link okupiony moją ciężką nerwicą przy tłumaczeniu czym jest ctrl+c/V
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Fionka »

Sorki . Nie mogłam inaczej . Chciałam z telefonu powklejać fotki , bo mam ich więcej ale nie wchodzą .Pokombinuję w pracy . Wpadnę na chwilę do serwerowni , uśmiechnę się i mam nadzieję że się uda.
lope123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 09 maja 2017 14:15
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: lope123 »

Czekam na głos trola aniek06 i skomentowania zdjęć z Almy.
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: amorelka »

Jestem teraz w Almie. Nikomu nie polecam tego ośrodka. Jeżeli ktoś liczy na specjalistyczną rehabilitację, to nie w Sobieszewie. Dziwię się że jeszcze tego nie zamknęli. Baza zabiegowa okrojona do minimum. Żeby ilość zabiegów się zgadzała bo inaczej ZUS nie zapłaci lekarze wciskają pacjentom zabiegi polegające np. na ciągnięciu za sznureczki, albo rotor. Basen dostało 16 szczęśliwców których dowożono do Gdańska. W ciągu całego turnusu na basenie byli 4 razy, więc nawet nie ma czego zazdrościć. Wyżywienie okropne, dziwne zupy trudne do zidentyfikowania. Drugie dania też robione z olbrzymią oszczędnością. Śniadania i kolacje też bez rewelacji dwa, trzy plasterki wędliny dwa plasterki pomidora i to wszystko. Przestrzegam.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Fionka »

A miało się poprawić . Całe tłumy tam wysyłają . Może chociaż wszędzie stojące stare okna wywiezli , połatali dziury na dojeżdzie i grzybek posprzątali .O wyrąbanych płytkach na schodach do budynku za łącznikiem nie wspomnę .
ODPOWIEDZ