Alma Sobieszewo

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: sztani »

Jeśli chodzi o Wi- FI to trzeba mieć własny internet przynajmniej w budynku B Ludzie siedzieli na kanapach ,fotelach przy recepcji i tam korzystali z Wi-Fi Almy myślę ,że nic w tym względzie się nie zmieniło. Można to wszystko przeżyć . jeśli ktoś przyjedzie z centrum lub południa Polski to morze choć w części wynagrodzi niedogodności . papierosy cóż to każdego prywatna sprawa ale przy wyjściu do budynku B ( w głębi wejście ) palono jak z parowozu i nikt nie upominał . :)
sylwianiki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 21 kwie 2017 14:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: sylwianiki »

Witam :D Ja też jadę 10 września do Almy . Od kilku dni mam stresa jak to będzie :?: To będzie mój pierwszy raz :D Mam na imię Sylwia. Jestem z Torunia. Myślę ze nie będzie tak źle jak czytałam w opisach tego ośrodka . Na pewno rekompensatą będzie morze i ludzie. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Fionka »

Sylwianiki -dobrze bedzie :!:damy radę .Morze nam wszystko wynagrodzi , już oczyma wyobrazni je widzę i słyszę szum fal :D Jak jedzonko będzie kiepskie to owsianką dopchniemy :lol: Co zaś tyczy się palenia , to może będę miała szczęście i kwaterka na parterku mi przypadnie to przez okienko na dymka wyskoczę , bo nie ma nic gorszego dla nałogowca jak zakazy .W domu nie palę a wychodzić mi się nie chce i czasu zawsze brak ale jak w pracy mam cos do zrobienia i chcą na ten tychmiast :lol: to w środku coś się buntuje i najpierw na dymka wychodzę .No bo przecież jak bym nie paliła to bym idealna była --a kto z ideałem by wytrzymał :lol: :lol:
sylwianiki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 21 kwie 2017 14:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: sylwianiki »

Też tak myślę ,że damy radę :D Martwi mnie tylko ilość sprzętów które trzeba zabrać ze sobą. Słyszałam ,że nawet z czajnikiem jest problem a dla mnie rano kawka to podstawa. A co do parteru to ja też się piszę bo chyba będziesz miała towarzysza niedoli w tym temacie :) . Pozdrawiam
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Dertieen »

Czajnik można wypożyczyć, koszt 1zł/dzień.
Poza tym jest ogolnodostępny na każdym korytarzu, więc tragedii nie ma :)
sylwianiki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 21 kwie 2017 14:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: sylwianiki »

Wiesniaczkaela nie moge Ci odpowiedzieć w prywatnej dlatego pozwalam sobie na forum :P . Jesteśmy w podobnej grupie wiekowej :shock: . Jadę w niedzielę rano i mam nadzieję że zdążę na czas. Z tego co czytam to opinie raczej negatywne. Ja mimo wszystko jestem optymistką. Pozdrawiam :|
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Fionka »

Witaj towarzyszko niedoli , miło wiedzieć że nie jest się odosobnionym w tym nałogu.Poranna kawa i dymek to dobry początek dnia więc będzie dobrze :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Fionka »

Z Torunia masz o połowę drogi mniej niż ja .Niestety ja bym musiała wyjechać w nocy żeby byc przed południem.
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Dertieen »

Nie ma się co spinać wyjazdami w nocy :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: Fionka »

Od wrzesnia bedzie zmiana rozkladu jazdy wiecbym byla po poludniu .
ODPOWIEDZ