Uzdrowisko Uniejów Park

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
nowiutki77
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 04 sty 2017 06:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: nowiutki77 »

Otrzymałem termin na koniec stycznia więc pewnie się tam zjawię...(mam 39jeśli ktoś chce zapytać) . Rzuciłem temat ale nikt się nie przyznaje że jedzie do Uniejowa na Zamkową. :?
fidellina
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 11 sie 2016 12:25
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: fidellina »

Tam jest fajnie nowe sanatorium dobre warunki ważne żeby trafić na fajnych kuracjuszy
nowiutki77
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 04 sty 2017 06:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: nowiutki77 »

Dziękuję że się odezwałaś fidellino :)
Niestety nie mam wpływu na to kogo tam spotkam, sam w sumie super rozrywkowy nie jestem i raczej się ze mną nie wypije :D . Może masz jakieś uwagi techniczne to jest na przykład co warto zabrać? ..ostatnio dręczy mnie myśl jak jest z dostępem do żelazka :) ..co jest płatne w park Uniejów ?
Enysz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 sty 2018 15:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: Enysz »

Mam nadzieję że pobyt był udany. Ja jadę w maju ;)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2018 19:49 przez Enysz, łącznie zmieniany 1 raz.
Enysz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 sty 2018 15:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: Enysz »

:kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: zbigniew165 »

Z tych opinii o Uniejowie wynika, że musi jeszcze dużo wody spłynąć Wartą, żeby Uniejów został uzdrowiskiem. Same termy jeszcze przy pobycie zimą, dziękuję bardzo. Wracać do obiektu po kąpieli w ciepłej wodzie przy tej temperaturze, padającym deszczu, czy śniegu. Życzę powodzenia. Latem znowu jest tam tyle ludzi w tych termach, że trzeba czekać w kolejce chcąc się tam dostać. Znam osoby, które pojechały tam i wróciły do domu bez zamoczenia się z powodu kolejek w okresie letnim. Sam bym na pewno nie wybrał Uniejowa jako uzdrowiska na pobyt przez 24 dni, bo moim zdaniem Uniejów nie jest jeszcze typowym uzdrowiskiem. Wycieczki do Łodzi i do Wrocławia, to jakaś pomyłka, żeby będąc w niby w sanatorium szwendać się po dużych miastach i jeszcze po teatrach. Ten fakt już przemawia za tym że jest to lipne sanatorium i uzdrowisko. Nazwał bym to raczej obiektem rehabilitacyjno-wypoczynkowym, podobnie jak Osieczek itp. Na pewno jest to lepsze niż Poddębice, powiatowy szpital w małym miasteczku powiatowym. Niektórzy z pacjentów Poddębic piszą, że jadą do sanatorium w Poddębicach :shock: :shock: .No ale ZUS podpisuje kontrakty w takich miejscach, żeby zniechęcić do wyjazdów potencjalnych kuracjuszy i musimy tam jeździć.
ODPOWIEDZ