Ustroń sanatorium Daniel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: bista »

KryT pisze: 18 wrz 2017 11:36 Witam.Właśnie wróciłam z" Daniela".Zaskoczona jestem opinią- gerea-,po jednym dniu pobytu już wie że wszystko jest złe.Opinia- bisty-jest obiektywna.Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z pobytu.Tak jak poprzedniczki miałam dużo zabiegów.Ćwiczenia które poprawiły kondycję i zniosły ból,a po to pojechałam.Przy okazji wypoczęłam i poznałam świetnych ludzi.A Ty -gerea-ROSCISZ sobie pretensje do pobytu w hotelu,nieopodal jest Hotel Diament może tam sprostają Twoim wymaganiom.Nawet muzyka nie ocenia się po pierwszych próbach,tylko po koncercie.Pozdrawiam i chętnie pojadę ponownie do "Daniela"
Dziękuję i cieszę się, że też się zgadzasz ze mną, jeśli chodzi o opinie o tym sanatorium. Faktycznie, byłam przerażona przed wyjazdem do DANIELA, bo opinie były nieco przerażające, ale widocznie pisali je Ci wiecznie niezadowoleni ze wszystkiego. Ja byłam z NFZ i oczywiście miałam mniej zabiegów niż ludzie z ZUSu, ale ten ponoć "straszny" doktor zapisał mi właściwe (kąpiel borowinowa, potem solankowa, prądy o dużej częstotliwości na palce dłoni, laser i oczywiście gimnastyka zbiorowa, potem indywidualna - wszystkie zabiegi bardzo mi pomogły). Przyszli kuracjusze - naprawdę będzie dobrze, uwierzcie. Pozytywne nastawienie to także pomoc w skutecznej rehabilitacji. Myślę, że to już mój ostatni wpis dotyczący DANIELA i - jak napisał/a KryT - obiektywny.
franc1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 26 sie 2017 21:24
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: franc1 »

I co tak towarzystwo ucichło? :D gerea wyjechał? :D Wilczy bilet dostał? :lol:
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Spodobało mu się w danielu i nie ma na co narzekać :lol:
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

franc1 pisze: 23 wrz 2017 22:09 I co tak towarzystwo ucichło? :D gerea wyjechał? :D Wilczy bilet dostał? :lol:

Franc1 odsyłam do zakładki "na każdy temat" tam się dzieje :lol:
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Czy ktoś jeszcze był w danielu? Ciekawa jestem opinii. A może w orliku w Ustroniu?
forumowicz

Ustroń Daniel

Post autor: forumowicz »

Witam, 15 marca zaczynam turnus z ZUS w Ustroniu ( Daniel ) Czy ktoś może mi coś napisać na temat tego sanatorium ? Z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń Daniel

Post autor: andrzej1955 »

Witaj na Forum efa-wyszukiwarka-prawy górny róg,z napisem Szukaj-da Ci informacje na temat Daniela-miłej lektury i Dobrej Rehabilitacji,Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Ustroń Daniel

Post autor: forumowicz »

Dziękuje :)

andrzej1955 pisze: 16 sty 2018 15:10 Witaj na Forum efa-wyszukiwarka-prawy górny róg,z napisem Szukaj-da Ci informacje na temat Daniela-miłej lektury i Dobrej Rehabilitacji,Pozdrawiam :)
graziag
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 07 lut 2018 19:21
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: graziag »

Dzień dobry mam pytanie do osób, które były albo będą w Ustroniu a dokładnie w Danielu w okresie od 8 kwietnia tego roku . Chodzi mi dokładnie jak tam wygląda opcja przyznawania pokoi , czy jest możliwość wyboru jeśli się dość wcześnie przyjedzie. Proszę o jakieś informacje będą wdzięczna :) pozdrawiam
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Grazynagarbula1 pisze: 11 lut 2018 19:15 Dzień dobry mam pytanie do osób, które były albo będą w Ustroniu a dokładnie w Danielu w okresie od 8 kwietnia tego roku . Chodzi mi dokładnie jak tam wygląda opcja przyznawania pokoi , czy jest możliwość wyboru jeśli się dość wcześnie przyjedzie. Proszę o jakieś informacje będą wdzięczna :) pozdrawiam

Byłam w Danielu i przyjechałam dosyć wcześnie rano właśnie z tego względu. Najpierw chcieli nas ulokować w trójce ale jak trochę pomarudziłyśmy i poprosiły to dostałyśmy dwójkę. Ale recepcję otwierają o określonej godzinie. Więc najlepiej zadzwonić i dopytać od której można się meldować. Z tego co wiem to jedynek nie ma. Ale nie wiem czy to informacja prawdziwa.
ODPOWIEDZ