Ustroń sanatorium Daniel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: bista »

Bardzo proszę o kilka chociaż informacji, możliwie aktualnych. dziękuję z góry :)
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Yaga »

Witaj bista :) ja takze mam skierowanie do Ustronia i jest to Daniel bo dzwoniłam i niestety szału nie będzie po tym co jest napisane na forum .Ja jadę dzień wczesniej i mam nadzieję że pogodę będziemy miały podczas naszego pobytu i towarzystwo też.To już będzie mój 3 pobyt podczas remontu sanatorium tak jakos trafiam.pozdrawiam :)
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: bista »

Yaga pisze:Witaj bista :) ja takze mam skierowanie do Ustronia i jest to Daniel bo dzwoniłam i niestety szału nie będzie po tym co jest napisane na forum .Ja jadę dzień wczesniej i mam nadzieję że pogodę będziemy miały podczas naszego pobytu i towarzystwo też.To już będzie mój 3 pobyt podczas remontu sanatorium tak jakos trafiam.pozdrawiam :)
Jedziesz dzień wcześniej? Pytałaś, czy będziesz mogła tam przenocować? A może się skontaktujemy i pogadamy? Ja też jadę do Daniela ze zwrotów z mazowieckiego NFZ od 12 sierpnia. Pozdrawiam:-)
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Yaga »

Witaj bista :) dzwoniłam pod wskazany nr.tel na skierowaniu i dowiedziałam się że będe zakwaterowana w Danielu i nie ma mozliwosci przyjazdu wczesniej bo nie ma pokoi i zmiana turnusu jest 12 tak jak my zaczynamy.Zadzwoniłam do Muflona obok i tam zarezerwowałam nocleg ze sniadaniem .Gdyby nie wypadajacy długi wekend to na kwaterze bym gdzies przenocowała a tak to tam gdzie dzwoniłam to na jedna noc im się nie opłaca ale przewaznie to brak wolnych pokoi.pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Yaga »

bista jesli możesz to napisz do mnie na PW .pozdrawiam :)
beti4514
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 166
Na forum od: 13 wrz 2013 21:39
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: beti4514 »

Witajcie Yaga i bista :) ,byłam w Danielu w lipcu, trwają tam remonty (, najbardziej uciążliwe było 2 piętro) pozostałe były ok. No i basen będzie może już gotowy .Do Ustronia dla zdrowej osoby tzn dobrze chodzącej nie jest zbyt daleko tzn ok2- 2,5 km ale idzie się wzdłuż rzeki miło przyjemnie .Ja miałam pokój 310( 2-osobowy) na trzecim piętrze (rano chłodno a od południa upał ) Za telewizję opłata 84 zł co uważam że nie jest ok. jeśli ktoś nie chciał tv to zdejmowano ze ściany odbiornik .Czajnik jest 1 na całe piętro .W pokoju są tylko 2 szklanki...nie ma talerzyków ani sztudzców więc zabierzcie z domu. Jedzenie ...rewelacji nie ma i urozmaicenia też brak ,zawsze to samo jeśli chodzi o śniadanie i kolację .Obiady hmm takie sobie ....Baza zabiegowa raczej mizerna ...Jeśli macie jakieś jeszcze pytania to proszę pytajcie ,odpowiem :) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Maryann »

beti4514 pisze:Witajcie Yaga i bista :) ,byłam w Danielu w lipcu,.................Ja miałam pokój 310( 2-osobowy) na trzecim piętrze (rano chłodno a od południa upał ) Pozdrawiam :kwiat:
Czy ten Twój pokój miał wyjście na balkon przez okno??. Pytam, bo w Róży ten pokój miał takie wyjście na balkon, a "trójkąty" wszystkie takie same,tylko niektóre mają wymienione okna.
beti4514
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 166
Na forum od: 13 wrz 2013 21:39
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: beti4514 »

Nie Maryann ...wyjście było tak jak trzeba ,były drzwi ,pokój nawet był ok po remoncie i dość ładny jak na standard sanatoryjny, Obok 309 już nie był taki ładny. Świetny był narożny pokój 308 (balkony dwa , na dwie strony rano słońce na jednym balkonie a po południu na drugim)..
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Maryann »

Dziękuję beti.... ale 308 to nie jest wieloosobowy przypadkiem??
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Yaga »

Maryann dzięki że cos więcej napisałas :kwiat: jak tak wszystkie wiadomosci poskładam i od innych osób to troszkę tego jest :) .Dobrze że chociaz szklanki są o lodówke nie pytam czy jest bo za dobrze byłoby.W POlonii w Kudowie była.Mam nadzieje że 2 uda mi dostac ale to chyba 2+2.A moze ten sam co Twój po remoncie.POzdrawiam :)
ODPOWIEDZ