Ustroń sanatorium Daniel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Maryann »

barbara-g1 pisze: 16 wrz 2017 09:42 Zabiorę jeszcze raz głos w temacie,

uważam , że nie powinno się tutaj oceniać kuracjuszy, jacy są, jacy jesteśmy każdy wie ponieważ każdy z nas jest inny , a swoje osobowości przenosimy min. do sanatoriów,różne są też nasze potrzeby i ocena sytuacji. W tym dziale opisujemy ośrodki i tak powinno być nawet jeśli komuś to nie pasuje .
Lubię czytać oceny, nawet jeśli są one negatywne (nie napastliwe ). Wiemy dobrze, że niektóre opinie piszą pracownicy ośrodków z tym, że bardzo szybko dochodzi do konfrontacji , a prawda jest zupełnie inna niż opisywana .
Dlatego uważam , że fajnie jeśli jest kilka opinii na temat , a nie tylko :nie zgadzam się , jest super , a kolega czy koleżanka ma wygórowane potrzeby... i dalej jakaś pyskówka . Jest Was kilkoro na turnusie , proszę napiszcie swoje oceny , a unikniemy przepychanek i da to szerszy obraz dla przyszłych kuracjuszy .

Pozdrawiam i życzę dobrej kuracji :)
A ja uważam że każdy ma prawo i powinien zareagować jeśli ktoś wygłasza kłamliwe opinie o danym ośrodku po jednym dniu pobytu ( a co jeśli nawet byłby to pracownik ośrodka to im wolno pluć w twarz? I właścicielom? ).. bo się komuś wydaje że jest anonimowy? Po jednym dniu wysmarował opinię na temat ośrodka i jeszcze był na tyle głupi że został zdemaskowany.
A poza tym ...za każdym z nicków jest ukryty inny człowiek z innym charakteram więc proszę nikogo nie pouczać jak ma pisać swoje oceny bo w tym konkretnym przypadku innej możliwości nie widzę ... to jest właśnie szerszy obraz sytuacji... wszyscy nie będą sobie "tiutiać" i wzajemnie się adorować...
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Maryann »

I jeszcze dodam, że adwokatem Miriam nie jestem... ale mogę być jakby zechciała :lol: ... A całą sprawę znam bardzo dokładnie i przynajmniej na tą chwilę nie będę pisała więcej szczegółów... przynajmniej w tym wątku coby nie bulwerswować nikogo.
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Brawo Maryann :D To prawda,ktoś nawiedzony napisze opinię nie z tej ziemi A drugi się załamie mając świadomość że musi tam jechać. A w rzeczywistości nie jest tak źle. Ja jestem bardzo zadowolona z pobytu w danielu. Wiadomo są pewne niedociągnięcia ale gdzie ich nie ma ? Acha może w tym hotelu 5gwiazdkowym w którym przebywał Pan gerea :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Maryann »

Miriam :kwiat: ,..ale mi też nie wszystko się podobało...w zasadzie każdy miał tam jakąś swoją większą lub mniejszą uwagę, przeważnie wiążącą się z usterkami technicznymi bo do zabiegów nie można było się przyczepić... A ja miałam fajne zabiegi... najbardziej zadowolona byłam z masażu i krio...no i chyba już wcześniej pisałam tu na forum o super gimnastyce indywidualnej. W Róży, w której też było dobrze nie było takiej.
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Tak gimnastyka rewelacyjna :) I właśnie przede wszystkim z tego powodu pojechałabym tam jeszcze raz :P
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Maryann »

Poczekaj ... nie tak od razu... :D
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Okłady borowinowe(fango), ultradźwięki, laser, tens, solanka,gimnastyka w basenie, gimnastyka grupowa, gimnastyka indywidualna. To moje zabiegi w danielu :kwiat:
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

A szkoda :D że nie od razu. Ale rok szybko zleci ;)
KryT
Posty: 1
Na forum od: 18 wrz 2017 11:15
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: KryT »

Witam.Właśnie wróciłam z" Daniela".Zaskoczona jestem opinią- gerea-,po jednym dniu pobytu już wie że wszystko jest złe.Opinia- bisty-jest obiektywna.Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z pobytu.Tak jak poprzedniczki miałam dużo zabiegów.Ćwiczenia które poprawiły kondycję i zniosły ból,a po to pojechałam.Przy okazji wypoczęłam i poznałam świetnych ludzi.A Ty -gerea-ROSCISZ sobie pretensje do pobytu w hotelu,nieopodal jest Hotel Diament może tam sprostają Twoim wymaganiom.Nawet muzyka nie ocenia się po pierwszych próbach,tylko po koncercie.Pozdrawiam i chętnie pojadę ponownie do "Daniela"
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

O!! To może się spotkamy? :D w danielu :lol: W przyszłym roku :P
ODPOWIEDZ