Ustroń sanatorium Daniel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
graziag
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 07 lut 2018 19:21
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: graziag »

Byłam w Danielu i przyjechałam dosyć wcześnie rano właśnie z tego względu. Najpierw chcieli nas ulokować w trójce ale jak trochę pomarudziłyśmy i poprosiły to dostałyśmy dwójkę. Ale recepcję otwierają o określonej godzinie. Więc najlepiej zadzwonić i dopytać od której można się meldować. Z tego co wiem to jedynek nie ma. Ale nie wiem czy to informacja prawdziwa.



Miriam :) bardzo dziękuję za informacje,trochę nie fajnie ze nie ma jedynek ale skorzystam z podpowiedzi i zadzwonię tam żeby się dowiedzieć .A proszę mi jeszcze powiedzieć jak ogólnie pani wrażenia z tego pobytu. Jadę pierwszy raz na taki turnus i jestem pełna obaw jak to wszystko uda mi się przeżyć będąc tam tak długo.
graziag
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 07 lut 2018 19:21
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustroń Daniel

Post autor: graziag »

efa pisze: 16 sty 2018 15:06 Witam, 15 marca zaczynam turnus z ZUS w Ustroniu ( Daniel ) Czy ktoś może mi coś napisać na temat tego sanatorium ? Z góry dziękuje :)
Witam efa :roll: ja jadę 8 kwietnia i tez jestem zainteresowana tym co mogę tam zastać i się spodziewać,również proszę o jakieś informacje,dziękuję :)
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Grazynagarbula1 pisze: 12 lut 2018 19:04 Byłam w Danielu i przyjechałam dosyć wcześnie rano właśnie z tego względu. Najpierw chcieli nas ulokować w trójce ale jak trochę pomarudziłyśmy i poprosiły to dostałyśmy dwójkę. Ale recepcję otwierają o określonej godzinie. Więc najlepiej zadzwonić i dopytać od której można się meldować. Z tego co wiem to jedynek nie ma. Ale nie wiem czy to informacja prawdziwa.



Miriam :) bardzo dziękuję za informacje,trochę nie fajnie ze nie ma jedynek ale skorzystam z podpowiedzi i zadzwonię tam żeby się dowiedzieć .A proszę mi jeszcze powiedzieć jak ogólnie pani wrażenia z tego pobytu. Jadę pierwszy raz na taki turnus i jestem pełna obaw jak to wszystko uda mi się przeżyć będąc tam tak długo.


Ośrodek bardzo fajny nie za duży. Rechabilitanci super wrażenia super. Pojechałabym jeszcze raz :mrgreen: do miasta spacerkiem pół godzinki. Jak jeszcze coś Cię interesuje to służę pomocą :P
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Polecam pokoje 309 ,310 , 311 :mrgreen:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: zawiela »

Miriam pisze: 13 lut 2018 10:42 Polecam pokoje 309 ,310 , 311 :mrgreen:
:lol: Niektórzy chcą jedynki a Ty miałaś trzy pokoje :P :D BRAWO TY!!!
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Tak naprawdę to odwiedziłam cztery :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Maryann »

Hmmm... to ja czegoś nie wiem??? :roll: Miriam???
graziag
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 07 lut 2018 19:21
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: graziag »

Dzięki Miriam za pokoje , a czy to są dwójki?
Czy muszę zabrać ze sobą jakieś naczynia itp ? Bo różne są wypowiedzi w tej kwestii, co jeszcze jest mi potrzebne na taki wyjazd oprócz podstawowych rzeczy :roll:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: Maryann »

zawiela pisze: 13 lut 2018 16:38
Miriam pisze: 13 lut 2018 10:42 Polecam pokoje 309 ,310 , 311 :mrgreen:
:lol: Niektórzy chcą jedynki a Ty miałaś trzy pokoje :P :D BRAWO TY!!!
Trzy pokoje i balkon... lazilysmy jedna korytarzem a druga balkonem... :lol:
forumowicz

Re: Ustroń sanatorium Daniel

Post autor: forumowicz »

Grazynagarbula1 pisze: 13 lut 2018 22:43 Dzięki Miriam za pokoje , a czy to są dwójki?
Czy muszę zabrać ze sobą jakieś naczynia itp ? Bo różne są wypowiedzi w tej kwestii, co jeszcze jest mi potrzebne na taki wyjazd oprócz podstawowych rzeczy :roll:

To pokoje dwuosobowe. I w miarę fajne bo niektóre były jeszcze przed remontem A te i chyba całe trzecie piętro było już po remoncie. W pokoju były tylko dwie szklanki więc zabierz ze sobą jakieś sztućce i naczynia żeby coś ewentualnie przekąsić w pokoju chociaż jedzenia była wystarczająca ilość i bardzo dobre. A jak już Maryann wspomniała balkony były koedukacujne :lol: do każdego z pokoi można było wejść normalnie przez drzwi bądź przez balkon. Nieraz żeśmy się szukały bo jedna polazła balkonem A druga korytarzem. Miałyśmy tego pecha że byłyśmy w różnych pokojach nie razem :mrgreen: ale nie wiem jak jest teraz . We wrześniu zeszłego roku daniel częściowo był jeszcze w remoncie.
ODPOWIEDZ