Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Olecko

Post autor: forumowicz »

Włączyłem nawigację sat , takie położenia hotelu z przeznaczeniem dla turnusów rh.ZUS i to gdzie, na skraju płn kraju, to nie wiem czy jeszcze jest taki obiekt na wzniesieniu blisko jeziora ,coś wspaniałego, widzę jezioro ,długie ,chyba rynnowe, wokół jeziora kompleksy leśne ? alejka wzdłuż brzegu wokół jeziora, po drodze 3 obiekty ,chyba turystyczne lub gastronomiczne w stronę szosy do Gołdapi i Suwałk,jak podaje mapa.Ale najważniejsze jest to,że kuracjusze mogą korzystać z basenu gratis w ramach reh. ? który jest bardzo blisko hotelu,za stadionem ,tym większym, w wielkiej hali sportowej(zdjęcia w internecie),przeglądnąłem zdjęcia basenu i hali,coś niesamowitego, w tak małym miasteczku, wybudowana hala w/g najnowszych standartów,na pewno z dof.unijnych.Zdjęcia hotelu, od frontu, parking brak zabezpieczenia ,nie widzę ogrodzenia od strony wjazdu.Sprawdziłem mapkę bar.jeziora,bardzo głębokie, nagle spady w odległości od 5 merów od linii brzegowej, kąpielisko ze skocznią,przystań jachtowa ? .Wędkarze , którzy otrzymają turnusy w maju aż do października, nie zapominajcie o wędkach lub spinningach , wykupić zezwolenie na łowienie ryb kilkudniowe, relaks z wędeczką połączyć przyjemne z pożytecznych, a złowioną rybkę na pewnio będzie można usmażyć za pozwoleniem kucharza/lki.Dla kuracjuszy z dużych miast to raj dla wypoczynku i ukojenie duszy podczas spacerów wzdłuż jeziora.Myślę,że opinia Julinki23 jest opinią obiektywną, ale oceniać to mogą tylko ci którzy tam przebywali i obecnie się kurują.Pozostaję z życzeniami pozytywnej kuracji dla wszystkich wyjeżdżających do Olecka!Kotek1972 :ugeek:
Maria2603
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 23 kwie 2017 21:33
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Olecko

Post autor: Maria2603 »

Jestem obecnie na turnusie w Olecku.
Powiem tak, jak na razie to szału nie ma. Zabiegi takie sobie, nie ma możliwości zamiany i chyba jest ich okrojona ilość w przeliczeniu na cały turnus.
Jak będzie dalej to się okaże....
forumowicz

Re: Olecko

Post autor: forumowicz »

Spacery to miałem na myśli nad jeziorem wiosną, latem i wczesnojesienne.Zimą to wiadomo ;) jak to na prowincji. Nie widzę zdjęć od strony jeziora tego hotelu.
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: Olecko

Post autor: marcingromek »

Zabiegi jak w każdym sanatorium,,,a pani chyba z natury jest roszczeniowa....
Maria2603
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 23 kwie 2017 21:33
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Olecko

Post autor: Maria2603 »

W żadnym wypadku nie jestem roszczeniowa...po prostu stwierdzam fakty na podstawie pobytu w innych miejscach.
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: Olecko

Post autor: marcingromek »

Absolutnie się z panią nie zgodzę!!!!!!!,po rozmowach z innymi już widzę ,że większości się bardzo podoba i chwalą sobie np.pokoje,wyżywienie i ogólnie wszystko .A jak chce pani więcej to można sobie dokupić obok w Lega.../.sporo osób to zrobiło/....i nie są to ogromne koszty...bo za 6 zabiegów typu masaż/do wyboru/ 6X 30 minut -koszt 100 zł.Hotel Olecko jak najbardziej na pozytyw!!!
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Witam,to otwarte forum dla wszystkich i na tym to polega-wydaje mi się Marcinie że tego nie rozumiesz że ktoś ma zgoła inne zdanie od twojego i go tutaj ogłasza,Maria ma pełne prawo pisać jak odbiera pobyt ,rehabilitację,warunki bytowe i całą resztę związaną z pobytem-moje nie zawsze jest mojsze :!: Pozdrawiam
Maria2603
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 23 kwie 2017 21:33
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Olecko

Post autor: Maria2603 »

Dziękuję Ci Abdrzeju, że stanąłeś w mojej obronie.
Pozdrawiam
Ninka05
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 12 lut 2018 22:16

Re: Olecko

Post autor: Ninka05 »

Witam
Odnośnie spędzania wolnego czasu na turnusie w Olecku. Nie nastawiajcie się na miłe spędzenie czasu na tańcach wieczorem. Tańce są dwa razy w tygodniu w czwartki i soboty. Niestety w Barze na dole nie mają bladego pojęcia jaka muzyka powinna być puszczana. Sprzęt obsługuje dziewczyna, która kompletnie się do tego nie nadaje. Czysto biznesowo w skali roku tracą duże pieniądze.Mam nadzieję, że właściciel potrafi prognozowac i policzyć straty. Barmanki najwidoczniej zadowolone, kiedy lokal pusty=mało pracy być może pensja ta sama. Szkoda czasu na pisanie brak kompetencji didżejki=DNO. Pani muzykę puszcza najwidoczniej dla siebie.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Olecko

Post autor: Tojka »

a może wystarczy pani podpowiedzieć czego oczekujecie :)
wystarczy muzyczkę z you tube puścic, a niekórzy kuracjusze maja pendrivy lub muzyczkę na CD (w samochodach) ;)
w wielu sanatoriach tak "pomagalismy" szefostwu aby miło spedzić czas ;)
chęci :) wystarczą chęci :)
ODPOWIEDZ