Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: B35 »

Witam :) wyjazd co raz bliżej i co raz więcej obaw i wątpliwości ,,,, też tak macie ?? (opinie nie nastawiają mnie optymistycznie )
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: ricolo666 »

B35 ,kiedy wybierasz sie do IWONICZA :?:
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: B35 »

25.10. A Ty?
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: kmz44 »

Do B35: Myślę że nie potrzebnie panikujesz, opinie są różne i charaktery ludzkie są różne. Byłam w Exelsiorze 4 lata temu jeszcze nie były wszystkie pokoje wyremontowane ale nie było problemu bardzo dobrze się mieszkało, miałam dwójkę i super koleżankę. Najwżniejsze jest to że zabiegi są bardzo dobre, dużo kabin z borowiną, kąpiele solankowe, kwasowęglowe i wiele innych zabiegów,na basen i tańce dowozili busem . Jedyna wada że nie ta pora roku u Ciebie bo ja byłam w czerwcu no ale tego nie zmienisz :D
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: B35 »

kmz44 pisze: 20 wrz 2017 21:01 Do B35: Myślę że nie potrzebnie panikujesz, opinie są różne i charaktery ludzkie są różne. Byłam w Exelsiorze 4 lata temu jeszcze nie były wszystkie pokoje wyremontowane ale nie było problemu bardzo dobrze się mieszkało, miałam dwójkę i super koleżankę. Najwżniejsze jest to że zabiegi są bardzo dobre, dużo kabin z borowiną, kąpiele solankowe, kwasowęglowe i wiele innych zabiegów,na basen i tańce dowozili busem . Jedyna wada że nie ta pora roku u Ciebie bo ja byłam w czerwcu no ale tego nie zmienisz :D
Dzięki za słowa otuchy :) mam nadzieje ze pora roku nie będzie przeszkodą w fajnym pobycie. a ten budynek to jest na odludziu ze dowożą busem ??? a na którym piętrze najlepsze pokoje?
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: ricolo666 »

B35 pisze: 20 wrz 2017 16:2125.10. A Ty?
a ja juz bede powoli sie zbierał,jade 10 X ,do 2 XI
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: p-siak »

Troszkę z boku, pięc minut schodami lub drogą i Krakowiak, i centrum.
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: B35 »

Wielkie dzięki za każdą informacje.a czy na miejscu są jakies sklepy czy trzeba iść do centrum (w razie marnego posiłku )😁😁
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: kmz44 »

Exelsior nie jest daleko tylko trochę wysoko, pieszo to ok 160 schodków i mamy centrum a żeby ominąć schody to drogą okrężną bardziej łagodną to jakieś 1500m. Sklepik jest na miejscu i coś tam można kupić ale niema dużego wyboru. Są w nim dobre ciasta. Ja jak byłam to proponowali dopłatę 3 zł dziennie i posiłki były obfitsze ale wydaje mi się że nie trzeba dopłacać bo zupy jest dużo, można chodzić po dokładki tak samo zupy mleczne na śniadanie, bułki po jednej szt. a chleb bez ograniczeń można też poprosić o dżem to też dodają. A z tym dojazdem na tańce to jest tak ze jak obiecają transport to uzbierają więcej klientów. Życzę miłego pobytu!!! :D
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: kmz44 »

To i ja się pochwalę że jadę 04.10-25.10 do Inowrocławia do sanatorium " Przy Tężni" Opinie o tym sanatorium są pozytywne :lol:
ODPOWIEDZ