Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
klaudia30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 27 sie 2017 12:36

Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: klaudia30 »

Poproszę o opinie szpital uzdrowiskowy Iwonicz Zdroj Excelsior. Interesuje mnie wszystko , jade pierwszy raz :kwiat:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2017 22:41 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono literówkę
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Inowicz Zdroj Excelsior

Post autor: andrzej1955 »

Klaudio-masz dość sporo opini o Exelsiorze-prawe górne okienko z napisem Szukaj i lupką-tylko wpisz Iwonicz-w tytule masz błąd literowy-niestety opinie niezbyt świeże ale jakiś obraz sytuacji sobie wyrobisz,Miłej lektury :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szpital uzdrowiskowy Inowicz Zdroj Excelsior

Post autor: GIENIA »

Nikt nic Klaudii nie napisze :?: :roll:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Inowicz Zdroj Excelsior

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Gieniu :kwiat: niestety tak jest że przed wyjazdem wszyscy zainteresowani-pytają-jadą,wracając nie dzieląc się opiniami :roll:
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Szpital uzdrowiskowy Inowicz Zdroj Excelsior

Post autor: nika7 »

Niestety Andrzeju masz rację, przed wyjazdem każdy dopytuje, potem obiecuje obszerną relację a po powrocie nawet nie zajrzy na forum :roll:
klaudia30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 27 sie 2017 12:36

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz Zdroj Excelsior

Post autor: klaudia30 »

Iwonicz - z tego co wyczytałam ma swoj urok a ja nazwe przekrecilam :oops:Gapa ze mnie :oops: Faktycznie tak jak Andrzej pisze miałam obszerna lekturę do przeczytania , szkoda tylko ze na temat szpitala Excelsior jest tak mało napisane i wpisy sa dosc stare .... Ale zawsze to cos :) Po powrocie napisze opinie zeby kolejne osoby wybierający sie miały jakas wiedzę :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szpital uzdrowiskowy Inowicz Zdroj Excelsior

Post autor: GIENIA »

Forumowicz ... Dziadek ... się nie pokazuje , On może mieć wiadomości o tym ośrodku , a zawsze chętnie sie dzieli swoimi opiniami :)
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: bozenkagr »

witam
Wróciłam niedawno z Ecelsiora
Byłam zakwaterowana na II piętrze i tam też miałam lekarza, ortopedę. Lekarz sympatyczny, otwarty, można było mieć sugestie, co do oferowanych zabiegów. Polecam masaż klasyczny, wszelkie kąpiele. Jeśli chodzi o godziny zabiegów, na wirówki i kąpiele zawsze chodziłam wcześniej (po godzinie siódmej rano) i nie było problemu. Basen na dole, jeździ bus, ale ja i tak zawsze miałam problem żeby się wyrobić.
Jeśli chodzi o wyżywienie, to było fatalne. Siedziałam na małej sali (sugestia, żeby jednak prosić o miejsce na dużej sali), zupy, ziemniaki były zawsze zimne. Chodziliśmy na skargi. Na skargi przychodzili też z innych sanatoriów, które miały posiłki od nas. Śniadania bardzo skromne, 3 plasterki wędliny.
Gimnastyka zbiorowa beznadziejna, monotonna. No i wszechobecne przeciągi; na korytarzach, na zabiegach, wszędzie.
Za to Iwonicz jak zawsze urokliwy, rekompensujący wszelkie braki w sanatorium.
Jeśli macie pytania, na wszelkie odpowiem
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: GIENIA »

To miło Bozenko , ze się odezwałaś ... mało kto jest skory do podawania opinii po powrocie :(
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: bozenkagr »

witam
A wiesz GIENIA, najpierw napisałam, a później zobaczyłam Twój wpis. Fajnie
Dodam jeszcze, że pościel i ręczniki prze cały turnus zmieniane tylko za opłatą. :)
ODPOWIEDZ