Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14403
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: GIENIA »

Tez przed wyjazdami prosiłam o opinie lub jakis kontakt jadących na ten sam turnus .... cisza ..... a na turnusie słyszę .... jakas tam Gienia coś tam pisała ..... czyli czytaja :lol: :lol: :lol: :lol:
klaudia30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 27 sie 2017 12:36

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: klaudia30 »

Bozenko dziekuje ze podzieliłas sie swoją opinia :kwiat: Ciekawa jestem jak jest z zabiegami ile jest ich dziennie i o ktorej godzinie sie kończą / czy ewentualnie mozna za dopłata dokupić zabiegi . Jak daleko jest do bankomatu, do sklepu - skoro słabo karmią trzeba bedzie dojadac :oops: Wyczytałam na ich stronce ze jest mini pralnia , czy kazdy moze z niej skorzystać i jaka jest opłata. Jeszcze jedno mam nałóg mianowicie pale papierosy , czy sa wyznaczone miejsca dla palących ? :oops: czy jest całkowity zakaz palenia .
Gieniu a to dla Ciebie :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14403
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: GIENIA »

Zakaz palenia jest wszędzie ... ale wszędzie tez są wyodrębnione miejsca dla palaczy :)

...zostawiam parę słow w temacie na priv :)
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: bozenkagr »

witam
Klaudio, jeśli chodzi o nałóg,wszyscy palący wychodzili przed szpital. Jest dużo ławek... Były to wręcz spotkania towarzyskie. Rano wychodzili nawet z kubeczkiem kawy. Zabiegi można dokupić, ale trzeba iść do lekarza, aby zapisał, a i to trzeba się pośpieszyć z taką decyzją, bo może nie być fizycznie wolnych miejsc, aby skorzystać z dodatkowych zabiegów, nawet odpłatnie. Excelsior jest najwyżej położonym sanatorium w Iwoniczu. Najszybciej jest zejść po schodkach, jest ich 160. Można też drogą, jest to łatwiejsze zejście. Jest kilka miejsc, gdzie można zjeść, Klimat, Zdrojowa, Na Górce. Są cukiernie z pysznymi ciastami, Delikatesy "Centrum". Również bankomaty.
Jeśli chodzi o ilość zabiegów w ciągu dnia, to zależy to od tego jakie masz skierowanie. Jeśli masz poszpitalne 54 zabiegi, reh. ogólnoustrojowa 90, a zus koło 100 na pobyt. Im wcześniej będziesz na miejscu i u lekarza, tym wcześniejsze i lepiej zaplanowane będą zabiegi.
pozdrawiam Bożena
klaudia30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 27 sie 2017 12:36

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: klaudia30 »

:kwiat: Bozenko dziekuje :kwiat:
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: B35 »

bozenkagr pisze: 07 wrz 2017 10:24 witam
Klaudio, jeśli chodzi o nałóg,wszyscy palący wychodzili przed szpital. Jest dużo ławek... Były to wręcz spotkania towarzyskie. Rano wychodzili nawet z kubeczkiem kawy. Zabiegi można dokupić, ale trzeba iść do lekarza, aby zapisał, a i to trzeba się pośpieszyć z taką decyzją, bo może nie być fizycznie wolnych miejsc, aby skorzystać z dodatkowych zabiegów, nawet odpłatnie. Excelsior jest najwyżej położonym sanatorium w Iwoniczu. Najszybciej jest zejść po schodkach, jest ich 160. Można też drogą, jest to łatwiejsze zejście. Jest kilka miejsc, gdzie można zjeść, Klimat, Zdrojowa, Na Górce. Są cukiernie z pysznymi ciastami, Delikatesy "Centrum". Również bankomaty.
Jeśli chodzi o ilość zabiegów w ciągu dnia, to zależy to od tego jakie masz skierowanie. Jeśli masz poszpitalne 54 zabiegi, reh. ogólnoustrojowa 90, a zus koło 100 na pobyt. Im wcześniej będziesz na miejscu i u lekarza, tym wcześniejsze i lepiej zaplanowane będą zabiegi.
pozdrawiam Bożena
A czy można przyjechać dzień wcześniej i wykupić nocleg w sanatorium ?
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: bozenkagr »

witam
Jeśli chodzi o przyjazd dzień wcześniej, to zawsze jest taka możliwość, jeśli tylko są wolne miejsca. Trzeba zadzwonić. :)
pozdrawiam

ps. Iwonicz w październiku jest piękny. Wystarczy wyjść w góry.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14403
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: GIENIA »

bozenkagr pisze: 08 wrz 2017 12:34 witam
Jeśli chodzi o przyjazd dzień wcześniej, to zawsze jest taka możliwość, jeśli tylko są wolne miejsca. Trzeba zadzwonić. :)
pozdrawiam

ps. Iwonicz w październiku jest piękny. Wystarczy wyjść w góry.
Też byłam w październiku . Był to mój pierwszy wyjazd :) Bieszczady jesienią sa przepiękne :D
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: bozenkagr »

GIENIU
Podobnie jak u Ciebie wyjazd w październiku do Iwonicza był moim pierwszym wyjazdem do sanatorium. Byłam zachwycona. Ani zimą ani latem nie jest tak pięknie. Zresztą teraz w sierpniu były takie upały, że niestety mało chodziłam po górach.
Może jeszcze kiedyś uda mi się wyjechać do Iwonicza jesienią. :)
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szpital uzdrowiskowy Iwonicz-Zdrój Excelsior

Post autor: B35 »

Ja w październiku byłam w Szczawnie Zdroju krajobraz jak malowany na 21 dni tylko 1 dzień był deszczowy. Byłam zachwycona codziennie zwiedzaliśmy inne miejsca. Mam nadzieje ze w Iwoniczu Zdroju tez będę wypoczywać intensywnie :)
ODPOWIEDZ