Mielec w Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Cezar2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 30 sie 2017 15:00
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: Cezar2 »

Witam jakoś mało opinii na temat MIELCA może ktoś się wypowie.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam na Forum Cezar,jest sporo opinii na temat Mielca-okienko w prawym górnym rogu z napisem-Szukaj-niestety żadnej z tego roku-choć wybierało się tam sporo osób i deklarowali że napiszą opinię po powrocie-rzeczywistośc jest niestety inna-sam obiekt,lokalizacja i zabiegi zapewne się nie zmieniły-to przynajmniej po poczytaniu tych które są będziesz miał jakiś obraz-Przyjemnego pobytu,owocnej rehabilitacji i wspaniałego pobytu w Perle Południa Życzę,Pozdrawiam :)
Cezar2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 30 sie 2017 15:00
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: Cezar2 »

Lekarze olewają kuracjuszy (Tragedia) źle dobierają zabiegi to jak totolotek.
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: dorotka65 »

Mielec jest obok Damisa,znajomi byli w Mielcu i byli zadowoleni.Wiadomo ,każdy czego innego oczekuje,tym bardziej jak się tak długo czeka na wyjazd.A tu jak w totolotku,albo super sanatorium albo kiepskie.U mnie są takie priorytety: położenie ,no i aby nie trzeba było biegać na stołówkę,zabiegi - szczególnie te mokre po innych budynkach.Jedzonko oby było w miarę smaczne i ciepłe.Oczywiście obsługa aby była miła,bo co z tego jak byłam kiedyś w sanatorium full wypas ,a czułam się jak by nas musieli obsługiwać za karę. :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam,ciekaw jestem czy doczekamy się jakiejś nowej-świeżej opinii o obiekcie,Kuracjuszy tam przebywających na turnusie :)
forumowicz

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

Może mam jakieś spaczone wyobrażenie ale nigdy nie chciałabym być w Mielcu.

Kiedyś jedna z rehabilitantek (z jednego z ośrodków krynickich) powiedziała, że gdyby nie miała już co jeść to poszłaby tam pracować . Nie jest to dobra opinia ale to też świadczy jakim jest pracodawcą właściciel :(
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Smutne-niestety :!: wszak to przecież Krynica i czas aby wszystko było na wysokim poziomie-może jednak się doczekamy-byłem w tym obiekcie wiele lat temu-ja odbierałem go pozytywnie-może to moje usposobienie-albo doborowe towarzystwo sprawiło że tak było-oby pozytywnych opinii było jak najwięcej-czego sobie i potencjalnym kuracjuszom tam przebywającym Życzę,Pozdrawiam :)
mlodyduch60
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 31 lip 2018 19:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: mlodyduch60 »

Byłem jesienią. Wrażenia nie najlepsze.
Po pierwsze bardzo drogie parkowanie i to w miejscach, które są niby parkingiem. Obsługa recepcji oceniam na 3+. Pokoje 2 i 3, z tym, że wg mojej oceny trójki to są dostawione łóżka w dwójach. Ok. 15 m2 na trzy łóżka, stolik, komoda z telewizorem. Do tego tylko dwie szklanki i dwie lampki nocne. O oświetleniu pokoju lepiej zamilczeć. Żarówki 25 W. Ręczniki wymienione jeden raz. Sprzątanie "po łebkach", tą samą ścierką lustro, stolik, komoda i telewizor. Po sprzątnięciu przez panie trzeba poprawiać, odkurzanie tylko środkiem już pod stolik czy łóżko odkurzacz nie sięgał. Również i częstotliwość sprzątania pozostawia wiele do życzenia. Przerwa na od poniedziałku aż do piątku. Posiłki, niektórym zawsze było mało, druga zmiana miała gorzej, nie zawsze były "ciepłe". Sprzątanie na stołówce czasami było, przy jednym stoliku, pomidor który spadł leżał dwa dni.
Zabiegi przypisane przez lekarzy to tez porażka. Jeśli ktoś przyjeżdża z choroba neurologiczną to dlaczego przypisuje się inhalacje albo kuracja pitna 10 zabiegów, do tego 18 gimnastyk i już niewielkim kosztem ponad połowa zabiegów. Ale lekarz ze specjalizacją ginekologiczną.
Inna sprawa to czystość na salach zabiegowych. Oj nie wszystkie były często sprzątane. Z grzeczności nie wymienię.Najważniejsze, że pogoda była super. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: beatricze »

Witam
Mielec i Beskid w Krynicy to ten sam właściciel tak było jeszcze rok temu.Bardzo nie przyjemny typ, niestety tak dla personelu jak i pacjentów.Wszystko po kosztach.lekarzy tez ma bo musi wiec im tylko płaci a fizjo zarabiają tylko na chleb.Cos remontuje ale bardzo powoli, zaniedbany teren wokół tak było w Beskidzie. Ale Krynica wynagradza straty.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14463
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mielec w Krynica Zdrój

Post autor: ANDY12345 »

Oto cała polska rzeczywistość. Najważniejsze żeby "pan" miał kasę, a robole na chleb bo na bułki nie starcza. :twisted:
ODPOWIEDZ