Sanatorium Klimat w Iwoniczu - Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Kuracjuszka-Alutka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 21 mar 2018 09:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Klimat w Iwoniczu - Zdroju

Post autor: Kuracjuszka-Alutka »

Byłam tam w maju 2018 było wspaniale. Basen codziennie, super rehabilitantki,jedzenie było ok. nic po za owocami i piciem nie kupowałam.Posciel raz wymieniona ręcznik co tydzień .Pokoje malutkie typowy PRL ale ludzie fantastyczni.Trafiłam na wspaniale towarzystwo!!!!Było SUPER!!!!Pozdrawiam KLIMAT!!!!
marek Paw
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 28 sty 2018 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Klimat w Iwoniczu - Zdroju

Post autor: marek Paw »

witam ilo osobowe sa pokoje
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6354
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Klimat w Iwoniczu - Zdroju

Post autor: Martinka »

2 osobowe, bo jak chciałam 1 osobówkę , to powiedziano, ze takich nie ma. :shock:
Endorfina
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 03 mar 2020 22:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Klimat w Iwoniczu - Zdroju

Post autor: Endorfina »

Bylem listopad-grudzień 2019... I na pewno bym wrócił !!!...Kameralnie 50 os na turnusie pokoje 2/os odnowione jedzenie super !!!! dużo do obiadu zawsze dodatkowo ciasto lub owoce... miód do herbaty, kolacje bywały równiez na ciepło. Personel bez zarzutu z każdym szło się dogadać. Zbiegi na miejscu poza krio i basen w innym ośrodku. P. Maciej menago dwukrotnie zorganizował wspólną imprezę z poczęstunkiem ;) w pobliskim Krakowiaku (popularna imprezownia). W całym budynku czysto panie sprzątające mocno się starały wystarczyło zapytać o nowy ręcznik pościel. Byłem kilka razy w sanatoriach i z czystym sumieniem polecam Klimat.
bolo61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 23 mar 2017 21:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Klimat w Iwoniczu - Zdroju

Post autor: bolo61 »

Ja też byłem w Klimacie na wiosnę 2018,warunki odrobine spartanskie ale idzie wytrzymac,to nie Gołebiewski czy Arłamów :!: Jedna wielka zaleta tego sanatorium to to ze jest małe,kameralne,stołowka w sam raz.W ubieglym roku byłem w Polanczyku w Plonie,wielka stołówka i multum ludzi...jak w ulu,jeden drugiego prawie nie słyszał.Iwonicz ma swój urok i dobre połozenie,jak ktos jest autem to baza wypadowa i w Bieszczady i na Pogórze Przemyskie,co więcej trzeba?Zabiegi jak to zabiegi w ramach prewencji ZUS,kazdy wie o co chodzi,baza zabiegowa skromna potwierdzam/piwnica albo ostatnie piętro/obsługa miła.Ludzie nie narzekajcie,macie to za darmo,nawet ZUS zwraca za bilety czy paliwo,piekna okolica,walory klimatyczne a jeszcze się nie podoba.Arlamów blisko...trochę dalej.A co do pokoi sa tyko 2 osobowe,1 chyba z 2 ale to dla gosci hotelowych i dobrze przyjechac wczesnie żeby dostac słoneczny pokoj z widokiem na centrum Iwonicza a nie na las za oknem bez słońca z drugiej strony.
ODPOWIEDZ