Santorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
DariuszP
Posty: 1
Na forum od: 26 maja 2017 08:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Santorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: DariuszP »

:D Byliśmy z żoną pierwszy raz w sanatorium i bardzo mile byliśmy zaskoczeni. Na początek piękny wielki pokój z elegancką łazienką i wielkim balkonem. Spodziewałem się że będziemy "dojadać " w smażalniach ryb i w zasadzie cieszyłem się bo lubię ryby. "Niestety" jedzenie było bardzo smaczne i w ilości wystarczającej. Na rybce byliśmy raz na wycieczce. Na koniec zabiegi wykonywali profesjonalni i kulturali ludzie. Byliśmy na przełomie marca i kwietnia 2017.
Danuska0803
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 29 lip 2017 22:58
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Santorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: Danuska0803 »

:serce:
Hej.
Dariusz,jestem bardzo ciekawa czy byliscie prywatnie czy z NFZ?
Nie jestem wymagająca ale miło by usłyszeć,ze NFZ sie stara.
Jade do Perły od 19.10.
Nie ukrywam,ze nie jestem zbytnio zadowolona z tego terminu.
O tej porze roku jednak wole góry.
Zapewnienia Dolnoślaskiego NFZ były na pobyt ok.sierpniowy a nagle sie okazało,ze maja poslizg.....ha........ha........
i w sumie czekałam 28 m-cy !

I jeszcze jedno:czy w miarę możliwości można z lekarzem podyskutowac na temat zapisywanych zabiegów?
Ja mam przydział pulmonologia,wiec wyboru wielkiego nie ma a ja własciwie chciałabym jedynie troche sie odstresować.
Mam nadzieje,ze dostanę bicze szkockie.
Super zabieg! :serce:

POzdrawiam.
Danuska0803
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 29 lip 2017 22:58
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Santorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: Danuska0803 »

:serce:
Hej.
Proszę o opinie na temat Perły Bałtyku. :serce:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Santorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Opinie n/t Perły szukaj w lewym górnym rogu wpisz perła i pojawi się duzo opini
we wczesniejszym poście zadałaś pytanie czy mozna polemizować z lekarzem prowadzącym
Tak -ale delikatnie i subtelnie -tutaj w Perle musisz być przygotowana na rozmowę z lekarzem
Niestety kilku z nich ma delikatny przerost formy -ale to My Kuracjusze do tego doprowadzilismy
Piszesz ,że masz termin pażdziernik /listopad wbrew pozorom bardzo fajny okres choć musisz mieć tą dodatkową kurtke przeciw deszczowa
Osobiście kąpałem się po ..Wszystkich Świętych w Morzu było ponad 20 st C a temperatura wody była wyższa niż w lipcu czy sierpniu
Jeżeli mógłbym Ci doradzić w pazdzierniku proś o pokój na ..miasto nie daj się złudzeniom nikt Nie widzi ..morza przesłania Park dodatkowo od morza jest bardzo wilgotno i ciemno -PÓŁNOC a od tzw Miasta -Południ możesz złapać troszke słońca
I oczywiście nie narzekaj na windy są i będą TYLKO 3 chyba ,że ....Kawiarnia sama sobie kupi dodatkową na co się nie zanosi
Niestety -ale wielkim minusem jest Kawiarnia widokowa na ostanim 12 piętrze i windy są zajęte nie przez Kuracjuszy tylko gości ale to właśnie urok Perły
ODPOWIEDZ