Osieczek.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
mati45_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 02 wrz 2017 22:31
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Osieczek.

Post autor: mati45_ »

Poprosze o opinnie .Niebawem tam jade.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Osieczek.

Post autor: andrzej1955 »

Witaj na forum mati-wpisz w górne okienko po prawej stronie-szukaj-Osieczek-niestety już na wstępie muszę Cię uprzedzić że opinie nie są pozytywne,Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ciastko
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 11 lis 2011 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Osieczek.

Post autor: ciastko »

Mati45, chyba największym atutem tego miejsca jest lokalizacja, otoczenie. Niedaleko jest piękny zalew z restauracją i molo :D . Smacznie gotują, można popływać kajakiem, łódką, rowerem wodnym. Jest gdzie pospacerować ;)
mati45_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 02 wrz 2017 22:31
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Osieczek.

Post autor: mati45_ »

Brr :idea: Tak myslalam to miejsce nie za specjalne cóz nasz kochany ZUS nie postaral sie.Jade tam jak na wojne :mrgreen: :mrgreen: :twisted: Pozdrawiam
marcysia14
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 lut 2017 21:07
Staż sanatoryjny: 3

Re: Osieczek.

Post autor: marcysia14 »

Witam. Byłam w Osieczku w ub.roku. Ośrodek bardzo fajny,obsługa i fizjoterapeuci super,pokoje ładne,czysto wszędzie. Jedyny minus to brak sklepów bo najbliższy jest 4 km od ośrodka i to,że straszne odludzie. Ale towarzystwo było super i wszystko się zrekompensowało. Pozdrawiam.
mati45_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 02 wrz 2017 22:31
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Osieczek.

Post autor: mati45_ »

marcysia14 pisze: 10 wrz 2017 10:33 Witam. Byłam w Osieczku w ub.roku. Ośrodek bardzo fajny,obsługa i fizjoterapeuci super,pokoje ładne,czysto wszędzie. Jedyny minus to brak sklepów bo najbliższy jest 4 km od ośrodka i to,że straszne odludzie. Ale towarzystwo było super i wszystko się zrekompensowało. Pozdrawiam.
i czym dostawaliscie sie do tego sklepiku piechotka :)?
jozef O
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 wrz 2017 04:29

Re: Osieczek.

Post autor: jozef O »

Witaj nie zniechecaj sie opiniami innych bo pisza bzdury obiekt fajny obsluga mila rehabilitanci bardzo serdeczni ludzie,a do tego jak kuracjusze beda fajnie to bedzie dobrze,ja bylem na turnusie 18-08 do 10-09.ekipa byla rewelacyjna super ludzie bardzo fajnie minely te 24 dni.faktycznie minusem jest to ze do sklepu daleko a beda osoby autem to nie problem by cos ktos Ci kupil,serdecznie pozdrawiam cala ekipe turnusu 18sierpien
Awatar użytkownika
Czarnula28
Posty: 1
Na forum od: 14 lis 2017 16:03

Re: Osieczek.

Post autor: Czarnula28 »

Witam mam pytanie odnosnie tego osrodka w Osieczku jak tam jest ,jak personel wybieram sie tam 21lutego 2018r .Z góry dzieki :D
Dawid
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 15 lis 2017 00:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Osieczek.

Post autor: Dawid »

Witam proszę o kontakt jak ktoś jedzie z wlkp na turnus 27 stycznia pozdrawiam
Cezar74
Posty: 3
Na forum od: 20 lis 2017 16:55
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Osieczek.

Post autor: Cezar74 »

Ja się wybieram 27 stycznia chyba się przeżyje
ODPOWIEDZ