Osieczek.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Osieczek.

Post autor: mart 36 »

Przezyje sie przezyje.Ośrodek jest nowy,wiec warunki mieszkalne jak najbardziej dobre,pokoje dwu osobowe i jedynki,dwa pietra mieszkalne w obiekcie i parter,telewizor za pokój 100 zł,parking tez płatny,brak wi-fi na terenie całego obiektu,dostępne tylko w stołówce na 1 pietrze,przy dobrej pogodzie i na parterze da sie złapać.brak zasięgu telefonicznego z sieci plus,telefonowac wychodziłam na zewnątrz,posiłki no cóz porcje jak dla mnie wystarczające tylko monotonne,jedno i to samo non stop.Rehabilitanci młodzi bez doświadczenia,baza zabiegowa bardzo uboga,az za bardzo...bo jak nazwac zabieg :rower czy rotor :shock: ,hydromasaze w ogromnych wannach wiec przy moim zaburzonym czuciu mało efektywne,pozytywne strony to tylko to ze jest tam czysto,wymiana ręczników raz w tygodniu,pościel w połowie turnusu,,Preses dla mnie i mojej mega ekipy bardzo ludzki,pani z recepcji i sprzatajace super babki.Uroczysko czyli jedyny bar na terenie obiektu prowadzi syn prezesa czynny co drugi dzień i do 22,Jedna pielrgniarka rygorystyczna, :!: :!: szczerze nigdy wiecej Osieczka,nie uleczy
Dawid
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 15 lis 2017 00:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Osieczek.

Post autor: Dawid »

Hej cezar nie odp wcześniej sorry też jadę 27 stycznia też jedziesz z wlkp? Podaj nr to zadz albo ja podam to się zgadamy pozdrawiam
Cezar74
Posty: 3
Na forum od: 20 lis 2017 16:55
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Osieczek.

Post autor: Cezar74 »

Niestety ja z łódzkiego
Dawid
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 15 lis 2017 00:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Osieczek.

Post autor: Dawid »

A skąd dokładniej?
Cezar74
Posty: 3
Na forum od: 20 lis 2017 16:55
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Osieczek.

Post autor: Cezar74 »

Okolice Piotrkowa tryb
Teska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 12 kwie 2016 17:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Osieczek.

Post autor: Teska »

Czy ktoś z okolic Tomaszowa Maz. jedzie tam 21.02.2018?
Wojciech Sieron 12
Posty: 1
Na forum od: 22 sty 2018 09:12

Re: Osieczek.

Post autor: Wojciech Sieron 12 »

:) Witam czy ktos wybiera sie z okolic Kola Konin do Senatorium Osieczek 27 stycznia pozdrawiam
Anula75
Posty: 1
Na forum od: 24 sty 2018 21:12
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Osieczek.

Post autor: Anula75 »

Witam jadę 21-02- 2018 do Osieczka z okolic Czarnocina
magdas21
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sty 2018 19:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Osieczek.

Post autor: magdas21 »

proszę o kontakt magdalenka22-[email].pl
Kinga73
Posty: 2
Na forum od: 22 lut 2018 13:53
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Osieczek.

Post autor: Kinga73 »

Witam jadę do Osieczka 13 kwietnia, z woj. wielkopolskiego,jedzie ktoś z okolicy
ODPOWIEDZ