Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Michalina+Mychot
Posty: 4
Na forum od: 15 wrz 2017 08:18
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Post autor: Michalina+Mychot »

Polecam wszystkim wyjeżdżającym do sanatorium w Ciechocinku - Sanatorium "Łączność". Sprawdziłam osobiście. Kameralna atmosfera (pozostałe sanatoria przypominają szpital). Doskonałe położenie (blisko tężni, Jasia i Małgosi, Grzybka) przy pięknym parku. Doskonała kuchnia (posiłki domowe ale urozmaicone i smaczne). Baza zabiegowa na miejscu, rahabilitanci mili i serdeczni. W razie braku pogody animatorzy proponują różne atrakcje, zarówno do południa jak i popołudniu jest co robić. Ja byłam sama ale przyjeżdżają też rodziny z dziećmi także program sanatorium jest dopasowany do potrzeb odwiedzających go osób.
Doskonały pobyt.
Michalina Mychot :serce:
Michalina+Mychot
Posty: 4
Na forum od: 15 wrz 2017 08:18
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Post autor: Michalina+Mychot »

Wspaniały pobyt!!!!, byłam tam z mężem przez dwa tygodnie. :roll:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Sanatorium "Łączność" w Ciechocinku.

Post autor: Dzia_dek »

Hmmm... i co o tym sądzić? Chyba znów ktoś próbuje nam sprzedać "kit"? :?
(...) Ja byłam sama ... (...) byłam tam z mężem przez dwa tygodnie.
[Ot, taka sobie drobna nieścisłość. Ktoś poplątał się w zeznaniach.] :lol:
Coś to wszystko jest zbyt piękne, aby było prawdziwe. Strasznie "przecukrzone". :shock:
forumowicz

Re: Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

:lol: brawo , tropicielu kryptoreklamy
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Post autor: Wienia »

Kiedyś dawno temu było to sanatorium resortowe i były na turnusie tylko osoby z Łączności,ja byłam na takim turnusie z ZUS.
Warunki okropne jedna łazienka na korytarzu ,w pokojach ziąb a i wyżywienie skąpe.
Teraz widzę,że obiekt cały odnowiony,z łazienkami,basenem i nie ma porównania do tego co było...zresztą życie samo weryfikuje jeśli nie będą się starać nie będą mieć kuracjuszy nie będą zarabiać.
A położenie mają dobre.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Zbyszku-łapiesz Michalinę za.....słowa,kobitka się pomyliła bo nie wiedziała z ....czyim jest...mężem :roll: Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Sanatorium "Łączność" w Ciechocinku.

Post autor: Dzia_dek »

Witaj Andrzeju. Dzięki za pozdrowienia. Odwrotnie również pozdrawiam. :)
Mąż jak to mąż. Czy to ważne jaki i czyj? :roll: Dla niektórych ważne żeby był. :lol:
Wieniu masz rację, że obiekt po remoncie wygląda bardzo dobrze. Ma też dobre opinie,
ale post Michaliny to po prostu, nic innego jak, nieudolnie napisana reklama.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Post autor: kmz44 »

Witam wszystkich!!!! Chcę potwierdzić to co napisała Michalina to wszystko jest prawda, wiem bo byłam z NFZ w maju 2014r. i byłam bardzo zadowolona. Ktoś pisze że jest basen jak ja byłam to basenu nie było i myślę że nadal niema ale i tak jest w Łączności super :D
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Post autor: Bietka »

Basen jest naprzeciw w Orionie a w łączności ma być ale w przyszłości nowoczesne SPA z basenem i innymi bajerami ale dopiero ma rozpocząć się budowa. na razie stoi płot i reklama na wprost wejścia z boku ulicy Warzelnianej. Byłam miesiąc temu i widziałam.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatoriu Łączność Ciechocinek

Post autor: Adela »

Witajcie :kwiat:
Byłam w Łączności niecały rok temu :
1.obiekt przeszedł generalny remont ok 4 lata temu,połączone zostały dwa budynki a w dobudowanym łączniku mieści się ładna, duża stołówka,część bazy zabiegowej oraz pokoje kuracjuszy
2.pokoje ładne,część z balkonami, umeblowane w stylu hotelowym, 2 i 3 niestety raczej ciasne, przynajmniej te które widziałam , łazienki ok.
3.wyżywienie bardzo dobre, urozmaicone , pierwszy raz spotkałam się z taką ilością warzyw w sanatorium,w ogóle najlepsze ze wszystkich sanatoriów w których byłam ,jedna wpadka nie czyni różnicy :lol:
4.zabiegi ok,chociaż brak basenu solankowego w Ciechocinku :o mnie bardzo rozczarował, a i sedecznością rehabilitantów gruba przesada.
5.lekarz bardzo ok. pielęgniarki też
6.firma zewnętrzna proponująca wycieczki taka jak wszędzie
W sumie byłam zadowolona, ale nie aż taka zachwycona.
Pozdrawiam :kwiat:
Zablokowany