Budowlani Szczawnica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Joanna 71
Posty: 1
Na forum od: 27 wrz 2017 21:17
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Budowlani Szczawnica

Post autor: Joanna 71 »

Jestem aktualnie na turnusie sanatoryjnym w Szczawnicy Budowlani, powiem krótko pokoje 1 osobowe i 3- osobowe wszystkie od strony skarpy fatalne, ciemne, zimne z widokiem na krzaki, z drugiej strony pokoje 2 - osobowe z pięknym widokiem na góry ale nie te pokoje są najgorsze - jedzenie jest wręcz koszmarne, jestem tutaj pierwszy dzień może później będzie lepiej.
kuracjusz amator
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 07 maja 2013 14:07

Re: Budowlani Szczawnica

Post autor: kuracjusz amator »

Spokojnie. Aż tak źle jest? Ochłoń nieco. To tylko pierwsze wrażenia. Pokoje od strony skarpy są może ciemniejsze, ale jest w nich wyjątkowy spokój i można wypocząć. Nie sądzę aby się jadło aż tak bardzo pogorszyło od czasu mojego pobytu.
Chyba masz w domu willę z basenem to jeśli tak, to faktycznie może być nieciekawie w sanatorium ;-)
forumowicz

Re: Budowlani Szczawnica

Post autor: forumowicz »

Joanna 71 spróbuj wykupić komercyjne wyżywienie. Śniadania moim zadaniem są najgorsze , resztę da się przeżyć, zresztą po południu można wyskoczyć do miasta coś zjeść. Na moim pobycie babka wykupiła komercyjne śniadania i była zadowolona. Na resztę mam nadzieje że nie narzekasz , ja z zabiegów byłam zadowolona a pokój od skarpy skarpy, no cóż, ciemny i niewielki ale ile w tym pokoju po prawdzie siedzimy w dzień? ja w każdym razie chętnie pojadę do Budowlanych jeszcze raz . Oczywiście jak mnie wyślą.
kuracjusz amator
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 07 maja 2013 14:07

Re: Budowlani Szczawnica

Post autor: kuracjusz amator »

Joanna 71 pisze: 27 wrz 2017 21:31 Jestem aktualnie na turnusie sanatoryjnym w Szczawnicy Budowlani, powiem krótko pokoje 1 osobowe i 3- osobowe wszystkie od strony skarpy fatalne, ciemne, zimne z widokiem na krzaki, z drugiej strony pokoje 2 - osobowe z pięknym widokiem na góry ale nie te pokoje są najgorsze - jedzenie jest wręcz koszmarne, jestem tutaj pierwszy dzień może później będzie lepiej.
I jakie wrażenia po dalszym pobycie? Dalej :shock:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Budowlani Szczawnica

Post autor: Felice »

No jedzenie w kuracji jest najważniejsze...
Ostatnio byłam na turnusie gdzie jedzenie było wyśmienite,a i tak znaleźli się mocno niezadowoleni i narzekający.
Awatar użytkownika
Alex373
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 sie 2018 13:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Budowlani Szczawnica

Post autor: Alex373 »

Byłam w Szczawnicy w sanatorium Budowlani i nie narzekam.

To było chyba w 2012 roku, kiedy była zima stulecia. Miałyśmy pokój na rogu i trochę szyby nam zamarzały. Ale w pokoju (o dziwo) aż tak zimno nie było (mimo -20 stopni na zewnątrz).

Jedzenie było takie sobie wg kuracjuszy, moje wegetariańskie było na początku wręcz tragiczne (kluski i jajka rządziły), raz nie wytrzymałam i wyszłam ze stołówki - i akurat spotkałam panią doktor. I od tej pory moje było rewelacyjne :-) Mi wystaczało ilościowo, ale inni narzekali, że mało.

Warunki mieszkaniowe w porządku, było czysto, zabiegi na miejscu, więc generalnie na plus.
Położenie na górce też fajne, bo widoki piękne i na szlaki blisko.
ODPOWIEDZ