Posejdon Kolobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Lukier
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2017 09:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Posejdon Kolobrzeg

Post autor: Lukier »

W ośrodku jestem od 7 pazdziernika, czyli kilka dni jednak już mogę co nieco napisać. Jestem zachwycona, obsługa zarówno medyczna, gastronomiczna jak i techniczną wspaniała, uśmiech towarzyszy im przez cały dzień. Lekarz na pierwsze wrażenie gburowaty, to jednak zabiegi dopasowuje bezbłędnie i uwzględnia niektóre sugestie pacjentów. Jedyna rzecz negatywna to niedostosowanie jadlospisu do poszczegolnych diet, zbyt mało warzyw i trzeba dokupić na własną rękę. To tyle na teraz jeśli coś się zmieni to napewno napiszę. Mam nadzieję że informacje okażą się pomocne. :kwiat:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za opinie widze że sie tam nic nie zmieniło byłem w tym osrodku w marcu tego roku
co do lekarza to jest fakt tylko nie wiem u kórego byłeś ale mało ważne ,ja na jedzenie nie narzekałem
było super :lol: czekam z niecierpliwoscią na dalszą opinie ta w połowie ,moim zdaniem warto tam jechać :D
Lukier
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2017 09:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: Lukier »

No tak, już dwa tygodnie mijają i moja opinia o tym osrodku nadal podtrzymana. Zabiegi są bardzo dobre i profesjonalnie wykonywane, obsluga bardzo miła i zawsze chętna do pomocy. Jedzenie smaczne ,urozmaicone ale warzyw i owoców jak na lekarstwo, no i czasami diety w kosmos ( zdaniem specjalisty- odpuść posiłek idź na rybkę z pieca) polecam BARKE niedaleko stacji, w tej restauracji kucharz jest pasjonatem gotowania, zupa rybna powala na kolana. Pokoje sa odnowione czyli ładne i przytulne. Moje towarzystwo z pokoju super wiec nic wiecej do szczescia nie potrzebuje. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przyszlych kuracjuszy. 😊
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

Witam z Posejdona :) na opinie jeszcze za wczesnie , ale pierwsze wrazenie bardzo pozytywne :)duzy plus dla pracy recepcji :)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: wiktor64 »

Gienia byłem tam, ja byłem zadowolony z pobyty moja opinia na forum
jedyny minus tam te balety naprawde zle grają ale masz blisko do MSW i Bałtyk
mam nadzieje że tam nic niedobrego sie nie dzieje jedzenie sami gotuja i zabiegi sa dobre
miłego wypoczynku 3 tygodnie innego swiata :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

Pozytywne wrazenie mnie nie opuszcza :D lekarka super ..z zaleconych zabiegow jestem bardzo zadowolona , jedzonko w porzadku, tance pierwsze dzisiaj .. jutro relacja ;) ,
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Miłego pobytu Geniu :kwiat: niech to szczęście Ciebie nie opuszcza...baw się dobrze i odpoczywaj w Kołobrzegu....Gośka
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: wiktor64 »

To co pisałem to prawda :D oby tak dalej :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

Dzieki Gosia :serce: Wiktor , kawiarnia rozpoznana :D nie bylo tak zle , jutro SMW 8-) 8-)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: wiktor64 »

Gienia to poruwnasz jak grają W MSW a jak w
posejdonie :lol: :lol: idz jeszcze do Bałtyku
tam to jesty super :lol: :lol:
ODPOWIEDZ