Posejdon Kolobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

alien pisze: 18 lis 2017 18:28 ......... sexu i biznesu.. :roll:
Wróciła żona z sanatorium . Mąż zauważa u niej sporą kasę . Pyta zatem skad wzięła :roll: . Owa pani odpowiada
- i w sanatorium mozna zarobic , ale sam wkrótce jedziesz , sam zobaczysz i nie drążmy już tego tematu .
Po jakimś czasie padło na mażłonka ;) wraca z sanatorium ze zwieszoną głową , przybity jakiś ... żona pyta
- ile zarobiłeś :?:
Mąż odpowiada
-nie dość , że straciłem całą kasę , to jeszcze wziąłem dwa kredyty , ale sama niedawno byłaś , sama widziałaś i nie drążmy już tego tematu ;)
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: alien »

C'est la vie ,jak mawiali starożytni indianie... :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

Moja opinia ..... o Posejdonie i ogólnie o Kołobrzegu :)

Godz ok 8,30 ..pociąg dociera na stację Kołobrzeg .... drzwi otwierają panowie z zewnątrz ... to kierowcy taxi ... wychwytuja , czy ktos chce , czy nie ... walizy z ręki i umieszczają w swoich samochodach .... jak sepy osaczaja swoją padlinę .... pani prosi , ze nie chce , bo czeka na koleżanke , ale to nic ... Jej walizy juz są u pana taryfiarza :evil: ... kolejnej pani uszkadza taki sęp uchwyt od walizy , komentując chamsko , że niech sobie kupi markowa walizę , a nie jezdzi z takim smieciem ... :evil: ....ot ...Kołobrzeg :evil:

Po paru minutach wysiadamy z taxi ... zabrał 4 osoby i skasował , a raczej próbował po 10 zł od osoby , przy czym kurs z dworca do Posejdona kosztuje 9 zł .... powiedziałam sępowi stanowcze NIE .... dostał po 5 zł od osoby ... je... drzwiami i pojechał po nastepne ofiary :evil:

Wchodzę do sali recepcyjnej , spodziewajac sie przyjęcia po godz 12 ..... mylę się pozytywnie .... po kilkunastu minutach docieram do pulpitu "władzy" ... i słyszę ... dzień dobry , który budynek ( A czy B ) pani sobie życzy , które piętro , czy chce być pani pierwsza w pokoju , czy już z osobami tam skierowanymi ..... chyba oczy wyszły mi na wierzch ze zdziwienia , bo pani w recepcji , az się zaśmiała ... po chwili ok 9,00 otrzymałam klucz do pokoju .... do dyspozycji były tylko trójki , gdyz dwójki były wyłacznie dla małzeństw :lol: :lol: alez było wesoło z tego powodu w recepcji ... widok tych napuszonych moherów , żądających dwójki był bezcenny :D :D
Idziemy do stołówki ... panie pytają , czy chcemy pierwszą , czy drugą zmianę ... czy chcę być przy stoliku z paniami , czy panami .... byłam w szoku ....
Po godzinie wizyta u pani doktor ... moja panią prowadzącą była pani Barbara P ...... po wejsciu do gabinetu , otrzymałam pytanie na co sie najbardziej uskarżam , jakichy zabiegów mój organizm nie toleruje , a jakich bym sobie życzyła .... ja mówiłam , a pani doktor pisała .... po chwili słyszę ... dziękuję to wszystko :shock: ..... szok był krótkotrwały .... po otrzymaniu karty zabiegowej , widzę , że mam zlecone te zabiegi , które sugerowałam pani doktor ... :D

cdn.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

cd.

Z tego co wiem , inni lekarze , też konsultowali z kuracjuszami zlecone zabiegi ,...


Baza zabiegowa .... Posejdon jest sanatorium z Zakładem Przyrodoleczniczym .... dużo zabiegów z borowiną , fasony , kąpiele , basen , i inne ....... minus jaki ja spostrzegłam to to , że jest tylko jeden aparat laserowy i jedno krio .... jest tez bardzo uboga baza do ćwiczeń indywidualnych ...
Masaż klasyczny tylko na jeden odcinek ciała .... polecam masażystę w suterenach budynku B , pokój nr 6 .... oj oj , każda kostkę miałam poruszoną :twisted:

Jedzonko :D
Śniadania i kolacje ... tradycyjnie ... wędliny , sery , sałatki , cos na gorąco , na śniadanie zupy mleczne itp .... jedzonko w porcjach zupełnie wystarczajacych .... obiad ... pełen szacun dla osoby gotującej ... przepyszne zupy , mięsa , surówki .... niebo w gębie ;) zdarzał się deser ;)
Były diety lekkostrawne , cukrzycowe , niskokaloryczne .....

Pielęgniarki , recepcja .... kompetentni , mili , pomocni ....

Kawiarnia ;) pan Darek , zarówno kaowiec .... robił co mógł , a mógł niewiele .... metraż kawiarni odpowiada mojemu pokojowi , pan grajek - porażka .... ceny u Darka są ok .... bardzo ok ;)

Co jeszcze :roll: :?: ogólnie jest czysto i schludnie ......... aaaa .... brak półeczek w łazienkach :cry: .... szafy przestronne .... dwa ręczniki na wyposażeniu , lodówka ( nie wiem , czy w każdym pokoju ) , szklanki , łyzeczki , czajnik ....
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

Jeśli ktos chciałby jeszcze o coś zapytac , to w miarę mozliwości służe pomocą :D


Pierwsze dwa tygodnie pobytu spędziłam dosyć wyczerpujaco , trzeci tydzień odpoczywałam ..... poznałam 3 miłe osoby z forum ....

Polecam Posejdon , radzę byc w nim z samiusieńkiego ranka :D


Jeśli chodzi o sam Kołobrzeg , moja opinia sprzed roku uległa nieco zmianie ..... niestety na gorsze .... kultura kierowców sięgnęła dna :evil:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: wiktor64 »

GIENIA pisze: 20 lis 2017 20:01 cd.

Z tego co wiem , inni lekarze , też konsultowali z kuracjuszami zlecone zabiegi ,...


Baza zabiegowa .... Posejdon jest sanatorium z Zakładem Przyrodoleczniczym .... dużo zabiegów z borowiną , fasony , kąpiele , basen , i inne ....... minus jaki ja spostrzegłam to to , że jest tylko jeden aparat laserowy i jedno krio .... jest tez bardzo uboga baza do ćwiczeń indywidualnych ...
Masaż klasyczny tylko na jeden odcinek ciała .... polecam masażystę w suterenach budynku B , pokój nr 6 .... oj oj , każda kostkę miałam poruszoną :twisted:

Jedzonko :D
Śniadania i kolacje ... tradycyjnie ... wędliny , sery , sałatki , cos na gorąco , na śniadanie zupy mleczne itp .... jedzonko w porcjach zupełnie wystarczajacych .... obiad ... pełen szacun dla osoby gotującej ... przepyszne zupy , mięsa , surówki .... niebo w gębie ;) zdarzał się deser ;)
Były diety lekkostrawne , cukrzycowe , niskokaloryczne .....

Pielęgniarki , recepcja .... kompetentni , mili , pomocni ....

Kawiarnia ;) pan Darek , zarówno kaowiec .... robił co mógł , a mógł niewiele .... metraż kawiarni odpowiada mojemu pokojowi , pan grajek - porażka .... ceny u Darka są ok .... bardzo ok ;)

Co jeszcze :roll: :?: ogólnie jest czysto i schludnie ......... aaaa .... brak półeczek w łazienkach :cry: .... szafy przestronne .... dwa ręczniki na wyposażeniu , lodówka ( nie wiem , czy w każdym pokoju ) , szklanki , łyzeczki , czajnik ....
Nic dodać nic ująć jak było tak jest suprt Gienia :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: basiat »

....i znaczy, że jest fajnie :D
Dziękuję Gienia :kwiat:
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: alien »

Gienia,wielkie dzięki za obszerny opis strony oficjalnej pobytu....No ,a teraz snuj mistrzu....i nie pytaj co...niebieski..Ty wiesz.. :lol: Ups..sorry ..mąż w NIVIE...znaczy było jesiennie...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

Alien ... mąż w Niwie dopiero będzie :twisted: a ja , jako dobra żona przyjadę wesprzec męża :twisted:

Basiu ... bardzo fajnie :D

Wiktor ... sam byłeś , sam widziałeś :P
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Posejdon Kolobrzeg

Post autor: GIENIA »

I jeszcze mi się coś przypomniało ... :D
Zarówno w budynku A , tuż przy wejściu , jak i w budynku B , w suterenach , są sale z kanapami , fotelami , stolikami , nazwę je ... sale integracyjne .... kilkakrotnie czytałam na forum , że w ośrodkach brakuje takich miejsc .... w Posejdonie są .... no ale nikt z nich nie korzystał .... ot polska natura ... nie ma - narzekamy , są - nie korzystamy ;)

Jest też fryzjerka i kosmetyczka .... aaaa i biblioteka ;)


A i jeszcze ... mój potym oceniam SUPER .... kolezanki wielkopolanki to cudowne osoby ..... jednej z nich marzyła się jedynka .... potem stwierdziła , ze juz nigdy wiecej o jedynkę nie zapyta .... czemu :?: :roll: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :P.... no to siup :P


Nie ma zadnych nalotów pielęgniarek , żadnych kontroli ....

Ośrodek całkowicie dostosowany dla osób niepełnosprawnych , poruszajacych sie na wózkach ....

To chyba już wszystko .... no i bliziuteńko molo , Żabka i inne :D
ODPOWIEDZ