Ciechocinek sanatorium Grażyna

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Ciechocinek sanatorium Grażyna

Post autor: Danuta Pietka »

Witam wszystkich bardzo serdecznie,wczoraj wróciłam z Grażyny pobyt uważam za udany.Przyjęcia kuracjuszy odbywały się bardzo sprawnie panie w recepcji bardzo miłe, starały się każdemu przydzielić pokój jak najlepszy i koleżankę czy kolegę w podobnym wieku.Pokoje czyste z łazienką lodówką ja miałam przyjemność mieszkać w nowej części ,w starej części przewaga pokoi studio z łazienką brak lodówki pokoje czyste wyposażone we wszystkie potrzebne rzeczy.Ręczniki dla każdego po dwa duży i mały wymiana w połowie turnusu .Pokoje sprzątane przez panią Małgosię były bardzo starannie sprzątane jeżdżę dużo i jeszcze nie spotkałam takiej pani pokojowej która by się tak bardzo przykładała do swojej pracy ,mieszkałam w pokoju 32 na 5 poziomie bo w Grażynie są poziomy a nie piętra.Zabiegi na miejscu oprócz basenu ,panie zabiegowe profesjonalnie wykonują swoją pracę przy czym są bardzo miłe i uprzejme.Wyżywienie jak dla mnie dobre co prawda znalazły się osoby co im nie odpowiadało że kotlet mielony był raz w tygodniu to na turnus trzy razy to już za dużo,jestem ciekawa co jedzą w domu??? Sanatorium znajduje się w samym centrum Ciechocinka wszędzie blisko do grzybka, tężni a jak ktoś chciał się zabawić to miał duży wybór jest gdzie spędzić miło wieczór.Ja poznałam fajnych i wesołych ludzi ekipa była naprawdę super których będziemy wraz z mężem miło wspominać.Pozdrawiamy całą naszą ekipę . :serce: :serce: :serce:
ODPOWIEDZ