SASANKA Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
LYSY
Posty: 1
Na forum od: 13 lis 2017 19:55

SASANKA Świnoujście

Post autor: LYSY »

Witam-jestem obecnie na turnusie rehabilitacyjnym i przyznam że jestem mile zaskoczony panującymi tu warunkami-1 recepcja miła,wszystko wytłumaczy i pokieruje gdzie co i jak-2 obiekt jest utrzymany w wzorowej czystości-3 obsługa na stołówce jest uprzejma i miła-jedzenie jako tako-4 Panie rehabilitanki stają na wysokości zadania - wielki szacunek dla ich pracy-DZIĘKUJE.
Świnoujście jest miastem czystym,zadbanym i przyjaznym dla kuracjuszy,czas wolny można miło spędzić.
Pani Krystyna która opowiada i oprowadza po Świnoujściu robi to profesjonalnie-polecam wycieczki z PANIĄ KRYSTYNĄ.
Pani z biura WYBRZEŻE poleca wycieczki na których jesteśmy przepędzeni jak " bydło"nie dając nic w zamian-oprócz wyssania ciężko zarobionych pieniędzy- NIE POLECAM.
POLECAM SASANKĘ jako ośrodek Rehabilitacyjny.
17.11.2017 kończy się mój turnus,szkoda że już-Pozdrawiam Wszystkich 8-)
forumowicz

Re: SASANKA Świnoujście

Post autor: forumowicz »

Witam !W Świnoujściu nie byłem , nie znam tamtych terenów nad morzem.Być może los od NFZ czy ZUS rzuci i mnie do "Sasanki". Po to jest forum sanatoryjne aby dzielić się wrażeniami ,uwagami i pozytywami z pobytów sanatoryjnych.Dlaczego na priv, to taki tajny pobyt ? Wielu przyszłych kuracjuszy na pewno chciałoby wiedzieć jak jest w "Sasance". Mój wyjazd najbliżej w/g kolejki na 2019 r jesień ,ewentualnie ze zwrotów .Dziękuję za uwagę i miłej niedzieli.
forumowicz

Re: SASANKA Świnoujście

Post autor: forumowicz »

Oczekiwałem wiad.w "segmencie" o sanatorium "Sasanka". Relacje " sacrum" między nie znanych mi ludzi, w ogóle mnie nie obchodzą :lol: .
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3203
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: SASANKA Świnoujście

Post autor: violet58 »

Kotek1972 pisze: 19 lis 2017 08:45 ,,.Być może los od NFZ czy ZUS rzuci i mnie do "Sasanki"...
Myślę, że to mało prawdopodobne - "Sasanka" to Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i to zwykle KRUS tam kieruje swoich podopiecznych. Turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne to wydatek ca 2800 - 3200 złotych, w zależności od rodzaju pokoju lub terminu pobytu.Ośrodek organizuje też turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON - cena o 1000 niższa, ale tylko w dwóch terminach ( maj - wrzesień ) Położony trochę na uboczu, ale wygląda nieźle. Odwiedziłem go podczas ostatniego pobytu w Świnoujściu, niestety tylko krótka rozmowa w recepcji, folder i ogląd zewnętrzny. Więcej z pewnością znajdziesz na stronie ośrodka. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1390
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: SASANKA Świnoujście

Post autor: Bunia »

Witam :)
Byłam w Sasance ,ale ile to lat minęło ;) :lol:
Ale w nowym roku kto wie ,kto wie :lol:

Mam pytanie odnośnie basenu: jaka woda :?:

Pozdrawiam serdecznie Bunia :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14369
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: SASANKA Świnoujście

Post autor: GIENIA »

Byłam w Sasance 2 lata temu :)
Polecam i Sasankę i Świnoujście :serce:
forumowicz

Re: SASANKA Świnoujście

Post autor: forumowicz »

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie, KRUS mnie nie dotyczy a na prywatne wyjazdy nie stać .Mam wpisane region nad morze.
ODPOWIEDZ