Malwa i Ziemowit

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Malwa i Ziemowit

Post autor: Zosia »

Decyzja dotycząca miejscowości już zapadła. W nowym roku turnus reh. będę miała w Ustroniu. Nie zdecydowałam jeszcze czy w hotelu Ziemowit czy w Malwie . Ustroń znam ale w wymienionych ośrodkach nie byłam. Na razie zapisałam się i tu i tu mają do mnie dzwonić . Czy pomożecie w wyborze ? Może ktoś rehabilitował się w tych ośrodkach i mógłby powiedzieć coś więcej ?
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Malwa i Ziemowit

Post autor: alka50+ »

Zosiu. Polecam Malwę. Byłam. Wróciłam zadowolona z bazy zabiegowej. Skierowanie NFZ. Jedynka. Fakt malutka i ze skosami więc ciemna ale ile jest się w pokoju. Druga/dobra współlokatorka w drugiej jedynce/ tez jedynka i wspólna łazienka.Wyzywienie dobre. Kawiarnia z tańcami na miejscu. ...ale i tak wyjdziesz zobaczyć jak jest gdzieś indziej. Przyjażni pracownicy.....no i super towarzystwo czego i Tobie życzę. W Ziemowicie nie byłam. Dobrego wyboru. pozdrawiam.alka :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Malwa i Ziemowit

Post autor: Zosia »

Dziękuję za info :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Malwa i Ziemowit

Post autor: Zosia »

Pani z Ziemowita a ściślej z KCOTR dała mi czas do poniedziałku na ostateczną decyzję a ja dalej do końca nie jestem zdecydowana . Może jeszcze ktoś słowo w temacie ?
BRUNO4
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 21 sie 2017 23:54
Oddział NFZ: Śląski

Re: Malwa i Ziemowit

Post autor: BRUNO4 »

Cy w Malwie działa bufet ??
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Malwa i Ziemowit

Post autor: Zosia »

Myślę, że jeśli kawiarnia na jakiś czas była wyłączona z powodu remontu (nie wiem dokładnie ) to do maja będzie już czynna więc i bufet też będzie :lol: :lol: bo właśnie ostatecznie zdecydowałam się na Malwę :)
ODPOWIEDZ