Stegna - Fala

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Stegna - Fala

Post autor: jan19557 »

Każdy ma swoje odczucia i tu nie będę dyskutował ale muszę zwrócić uwagę na jedno spostrzeżenie bardzo chybione a mianowicie na to, że w tekście jest napisane, cyt "Do jedzenia też nic nie dostaniesz, dopiero wieczorem." co jest moim zdaniem wierutną bzdurą bo dla kuracjuszy z ZUS-u w dniu przyjazdu i wyjazdu należ się całodzienne wyżywienie.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Stegna - Fala

Post autor: zbigniew165 »

Bardzo dobry opis w pierwszej części opinii. Co do obiektu nie wypowiadam się, bo tam nie byłem. Mam podobne zdanie, jak clerr co do pobytu na turnusach ZUS i zachowania się ich uczestników. Moje obserwacje i odczucia są takie same. Na razie brakuje mi tu komentarzy imprezowiczów, którzy uważają, że rehabilitacja jest tylko dodatkiem do pobytu w sanatorium. Dla nich najważniejsza jest rozrywka w wolnym czasie. :)
ODPOWIEDZ