Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Gelek »

Lepiej nie straszcie, kilka osób stąd wkrótce tam jedzie, ze mną włącznie.
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Hejka.
Widzicie jak to jest, na tyle setek ludzi na turnusie, nie ma się co dziwić że będą różne opinie. :)

Osobiście posiłki wspominam dobrze, pomimo mojej 90 kg wagi, chociaż koszykarzem nie jestem ... bardziej dżokejem :lol:

No i nie tyle żeby się czepiać ( z całym szacunkiem nie zrozumcie opacznie), lecz dla tych co czytają i widzą nasze publikowane zdjęcia, prosiłbym by osoby nie zadowolone z posiłków np. kolacji zrobiły zdjęcie swojej domowej "powszedniej" :lol: kolacji.
Wtedy będziemy mieli większą wizję , ile komu jest mało lub gorzej podane itp. , ale tak uczciwie ...posiłek taki, jak jecie na kolację w domku, bez upiększania dla widzów :lol:

Adarunek napisała:
-"jedzenie OKROPNE" a dalej...
-"Tylko jedzenie do kitu ( często kapusta - kwaszona lub zielona, ogórki kwaszone, fasolowa, bigos, grochowa, soczewica, mieszkanie w pojedynkę może się okazać na wagę złota ;) , nieśmiertelny grubo chlastany pomidor na okrągło, ser biały podany w kostce bez niczego itp. olewanie tematu)".

Czytając te słowa zastanawiam się czy byliśmy w tym samym Kujawiaku w Inowrocławiu?
Niesamowite. Jak skrajnie różnie. Byłem tam, co już wcześniej opisywałem i nie pamiętam by posiłki były "takie do kitu, czy OKROPNE" i miały taki wpływ na nas, tam przebywających wówczas.
A co do wody w basenie to jest termometr wskazujący ilość stopni i raczej wydaje mi się, że trzymają się wytycznych bardziej niż zachcianek kuracjuszy, bo jak znamy życie "jednemu za zimna, drugiemu za gorąca, innemu śmierdzi chlorem... i tak można by długo jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził.

Dla pocieszenia wyjeżdżających przypomnę regułę która się niestety sprawdza często a szkoda.
Otóż zawsze opinie na takich forach to przeważnie opinie niepochlebne, a nawet złe ponieważ w większości ludzie opisują jak im było źle w danym miejscu, a osoby którym było "OK", nic nie piszą, bo im się po prostu już nie chce po odbytym turnusie.

Sami przeanalizujcie... od 01.12.2017 przeczytało te wpisy, w tym tylko wątku 4200 ludzi, z czego moich wpisów było koło setki, a 80 czytających moje wpisy.
Morał tej opowieści :D :P trzeba mieć duży dystans zwłaszcza do wypowiedzi osób niezadowolonych bo to tylko mały odsetek tych zadowolonych.
Na zakończenie życzę UDANYCH ZABIEGÓW I NIE TYKO :lol: :P :D ;)
adarunek
Posty: 2
Na forum od: 28 sty 2018 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: adarunek »

Bozena321 pisze: 28 sty 2018 18:21 "ser biały podany w kostce bez niczego" oj przepraszam poprzedniczkę ser kiedyś miałam z ogórkiem :lol: :lol: :lol:
nnoo taak, widok, który pozostanie na wieczność w pamięci :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Elinka5+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 282
Na forum od: 16 lut 2015 19:55
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Elinka5+ »

Jadę tam 20 .02 i najbardziej boję się tej "zachorowalności" ,bo już kiedyś wróciłam z Kujawiaka z paskudnym zapaleniem oskrzeli i płuc , od tej pory , a było to w 05.2015r. muszę brać wziewy sterydowe.
Ewka01
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 wrz 2017 21:40
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Ewka01 »

Witam, przeziębienia teraz są częstym zjawiskiem w sanatoriach, nie tylko w Kujawiaku! Wszędzie są przeciągi, a to szkodzi najbardziej po "mokrych" zabiegach. Miejmy nadzieję, że po 20 lutym nadejdzie wiosna i ogólnie będzie cieplej! Zniesiemy również te marne posiłki! W myśl zasady: co nas nie zabije, to nas wzmocni! Czy nikt nie umarł tam z głodu? Nie było takiej wiadomości! Uwierzcie, są miejsca, gdzie karmią dużo gorzej! Pozdrawiam! :kwiat:
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Gelek »

W razie jakiejś większej zachorowalności można uzbroić się w takie maseczki na nos i usta.
Czy coś one faktycznie dają - nie wiem, ale drogie nie są i spróbować warto jak by co.
Awatar użytkownika
Elinka5+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 282
Na forum od: 16 lut 2015 19:55
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Elinka5+ »

Fajnie będziemy wyglądać w tych maseczkach Gelek :lol: :lol:
Musimy koniecznie zrobić zdjęcia całego turnusu i przesłać na Forum :lol: :o
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Gelek »

W Polsce faktycznie rzadko się widuje ludzi w maseczkach, ale wystarczy pojechać tu i ówdzie zagranicę i jest to już częstszy widok.
forumowicz

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: forumowicz »

A ja mam wrażenie że już się powoli uczymy.Kiedyś to tylko Michael Jackson (i traktowane to było jak dziwactwo) a już w ubiegłym roku ludzie w Krakowie chodzili w maseczkach - niektórzy. Teraz coraz więcej się mówi o zanieczyszczeniu środowiska , na bieżąco są podawane informacje o aktualnym stanie powietrza, jak tak dalej pójdzie to maseczki będą codziennością. Chyba że w końcu zaczniemy dbać o czystość powietrza.
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Gelek »

Mimo wszystko wolał bym żeby nie było konieczności ich stosowania.
ODPOWIEDZ