Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

No to przeniesione wszystkie moje wpisy, teraz już na bieżąco w tym miejscu będę umieszczać info co i jak.

Ze świeżych wskazówek mogę polecić w sobotnie zabiegi by próbować ( jak ktoś ma taką potrzebę) ustawić sobie zabiegi samemu w danym punkcie zabiegowym. W ten sposób można całkiem szybko mieć wszystkie zabiegi wykonane jeszcze grubo przed południem.
Polecam dla osób które chcą rozpocząć przygodę z Nordic Working ( chodzenie z kijkami) to w czasie turnusu jest prelekcja w Medical Spa w sali Kryształowej. Jeśli godzina będzie się nakładać z planowanym zabiegiem to w "Planowaniu zabiegów lub u dango personelu wykonującego zabiek , można go sobie przesunąć na inną godzinę. Nie jest to problem.

Zauważyłem że niektórzy kuracjusze są "strasznie roszczeniowi" Nie dziwi mnie niechęć lub nie miłe podejście personelu do takich osób.
Każdy może mieć zły dzień lub coś może mu nie wyjść jak by się chciało, ale ludzie, dajmy sobie żyć i innym.
Sami zauważycie że w miłej atmosferze nawet na zabiegach jest "kupa śmiechu".
Fakt zawsze się znajdą malkontenci którym nie pasuje coś, czego inny nawet by nie spostrzegł. Trzymajcie się od takich z daleka bo zarażają swoim zachowaniem. :cry:

Ja już zabiegi na dzisiaj zakończone, więc wypad po obiadku na spacerek a po... jak się ułoży zobaczymy. :lol: :D ;)
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

OBIECAŁEM ŚWIERZYNKĘ TO MACIE...

Jak mówiła Bożena Dykiel w "Wyjściu Awaryjnym", -"Podłość lucka nie zna granic". :lol: :lol: :lol:

Dzisiaj na kolację( kuna nyny nie plotkuję :lol: ;) ) tzw. "zwyklaki" miały na kolację bigos m/innymi (w tym i ja :lol: :D ),
zaś "cukrzyki" i inne dietki cosik tam innego, bigos podkreślę z całą stanowczością był przepyszny, ale gdzie tu podłość?
Otóż jedna z kuracjuszek "cukrzynka" miała fest ochotę na bigos, no i co teraz... wstała sobie od swojego stolika i na "bezczela" podeszła do stolika "zwyklaków" którzy jeszcze nie przyszli na posiłek i nałożyła sobie cudzą porcję bigosu", po czym majestatycznym krokiem ulotniła się do swojego stoliczka opychając się skubniętym komuś posiłkiem.
Śmiać się czy płakać :lol: :cry: oceńcie sami.
Nie myślałem że można być tak pazernym i źle wychowanym. No, ale może za krótko żyję. :lol: :D ;)

Na koniec nasuwają mi się słowa mojego śp. tatunia, -"a niech jej drugim końcem wyjdzie". Jak uważacie że za mało... "to i pierwszym też :lol: ;)
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: basiat »

Piniu.... :lol: :lol: :lol:
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Dertieen »

Piniu tak zachwalasz jedzenie "zwyklaków", że jestem skłonna porzucić moją dietę bezglutenową! :D
A bigosik też bym zjadła :(
Dzięki Tobie coraz mniej się boję tego pobytu ;)
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Dertieen »

Wiesz coś może o wcześniejszych powrotach?
Mój turnus kończy się w poniedziałek, a ponieważ niedziela jest bezzabiegowa, to chętnie bym wyruszyła stamtąd już w sobotę po zabiegach. ;)
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

W turnusie Zus nie ma takiej opcji. Mój kończy się w niedzielę a już na początku dostałem odpowiedź że niedziela to niedziela.
Nie wiem, może z NFZu puścili by szybciej. W ZUSie twarde zasady.
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Inowrocław szykuje się do świąt. Jak to wszystko rozświeci się to będzie pięknie.
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

przedsmak w dzień...
Załączniki
IMG_20171203_141007.jpg
IMG_20171203_140330.jpg
IMG_20171203_135912.jpg
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Co do skrócenia pobytu to jest różnie w sanatoriach i tak jak skomentował mnie Dzia_dek tak muszę przyznać mu rację. "Co kraj to obyczaj". Nikt na forum publicznie nie pisał jak jest i niech nie pisze bo może to faktycznie zaszkodzić więcej jak pomóc. Będziecie to się dowiecie... Cierpliwości 😀🤔
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Fionka »

Piniu, brawo , brawo, bravissimo , u mnie masz 5 z plusem . Po Twoich opisach nabrałam ochoty na Inowrocław . Oczywiście jak w ogóle coś mi ZUS przydzieli :)
ODPOWIEDZ