Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Nowy plan na nowy turnus...
Załączniki
IMG_20171207_160022.jpg
IMG_20171207_160017.jpg
IMG_20171207_160011.jpg
IMG_20171207_160006.jpg
IMG_20171207_160001.jpg
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Nie dało się wrzucić za jednym razem, więc jeszcze to...
Załączniki
IMG_20171207_160044.jpg
IMG_20171207_160050.jpg
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

...no i niestety, podzielę się niefajną nowiną. Z nowym turnusem, do stolika od michy i łychy, na wymiankę dołączyło nowe towarzystwo.
Pierwszy posiłek i po małym zamieszaniu z obsługą musiałem wysłuchać jak to to jest strasznie. Najszybsza opinia świata, mówię wam, porażająca postawa kogoś kto jeszcze nic nie doznał, a już wszystkim stara się obrzydzić wszystko.

Mój śp. tatunio, taki przydomek "francuski" :lol: ;) nadawał takim ludkom... Hrabiowie Walgodeską
Oj przydałaby się deska :lol: ;)

W każdym razie, w przeciwieństwie do poprzedników od michy i łychy, teraz przy stoliku nastała nieznośna cisza... aż się boję że słychać jak przegryzam i łykam posiłki :lol: ;)
No nie, to żart. W stołówce jest taki harmider, że nawet nie słychać by było bombardowania przy sąsiednich stolikach. :lol: :lol: :lol:

Zobaczymy co czas pokaże, może się jeszcze pozytywnie nastawią, zwłaszcza że to turnus który zostaje przez święta.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: basiat »

Piniu, Ty jesteś niezawodny. Jak skończysz swój turnus, będzie mi brakowało Twojego pisania. Dostarczasz nam szczegołowych opisów, ciekawe zdjęcia i dajesz przy tym dobrą zabawę. Dzięki :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Basiat :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Ooo jak miło... :serce:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: jan19557 »

basiat pisze: 08 gru 2017 12:15 Piniu, Ty jesteś niezawodny. Jak skończysz swój turnus, będzie mi brakowało Twojego pisania. Dostarczasz nam szczegołowych opisów, ciekawe zdjęcia i dajesz przy tym dobrą zabawę. Dzięki :kwiat: :kwiat:
Basieńko może ja się załapię na kolejny turnus i będę ciągnął dalej ten wózek na żywo.
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

No i nadejszła wiekopojmna chwiła ... rzuciło mi się na gardło i pozbawiono mnie kilku basenowych ćwiczeń grupowych :cry: :(

Macie szczęście :lol: ;) :D paluszki po klawiaturze śmigają w starym rytmie.

Tak jak przypuszczałem, a teraz już mogę potwierdzić że cykl żywieniowy jest dwutygodniowy, po czym w menu zmienia się np. ziemniaki na ryż lub kaszę.
W dalszym ciągu z całą stanowczością, na przekór żarłoczkom i niejadkom, stwierdzam jak i dużo ludków z którymi analizowaliśmy tę sprawę :lol: jedzonko jest smaczne, w ilości wystarczającej, podane gorące i bez długiego wyczekiwania pomiędzy daniami.
Chwała za to personelowi i duże DZIĘX.

Miałem ostatnio zapytanie od kuracjuszki z nowego turnusu, czy są jakieś stragany z "rzemiosłem artystycznym itp"?
Więc dla ścisłości są takie wystawki co jakiś czas a stoliki z wyrobami rozstawiają na przeciwko recepcji na parterze, na pierwszym piętrze w korytarzu przed gabinetami lekarskimi tam gdzie fotele i stoliki ( często grają tam kuracjusze w karty), i na długim korytarzu łącznika przed wejściem do stołówki .
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Dla nie lubiących szukać lub leniuszków, podpowiem że na spacerze w kierunku tężni, po lewej stronie przechodząc po pomoście widać restaurację ( również wykorzystywaną przez kuracjuszy w celach nie koniecznie konsumpcyjnych). :lol:

Za tą restauracją jest bardzo fajna do zwiedzenia palmiarnia i mieszkanie w stylu regionalnym za friko, znaczy darmo :D
Jest tam również pijalnia wód :lol: ;) :D ( leczniczych) "Inowrocławianka" z parkietem do "ćwiczeń" po zabiegach w sanatorium :lol: ;)
W tej pijalni jest śmieszna ławeczka z posągiem teściowej w kapeluszu z dużym rondem.
Warto odwiedzić.
Załączniki
teściór.jpg
teściowa.jpg
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Dla ciekawskich co przygotowano na święta...
Załączniki
IMG_20171210_160544.jpg
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Piniu »

Niedzielne menu... Polecam zwłaszcza murzynka przepycha 😁
Załączniki
IMG_20171210_160624.jpg
ODPOWIEDZ