WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: tico22 »

Witam, reasumując ,, nasza Polska rzeczystość ". Jedziemy na kurację w celu poprawy naszego zdrówka a w rzeczywistości w większości ośrodki są niewystarczająco dofinansowanie a co za tym idzie wyposażone w odpowiedni sprzęt do rehabilitacji. Również niektóre zabiegi są dla nas niedostepne, szkoda tym bardziej, że np. kriokomora naprawdę jest skuteczna.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za informację. Już nie długo sami się przekonamy jak jest naprawdę w ,, Wiśle ". Ale jak wspomniałem już wcześniej nasz turnus napewno będzie udany :D
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: jeni42 »

hej, Ilonka chyba korzysta z uroków Iwonicza i nie miała czasu odpisać, ale na pewno od marca nic się nie zmieniło...
Też sądzę, że nasz turnus będzie super, w końcu my tam będziemy, więc nie ma innej opcji :)
Pozdrawiam J
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: jeni42 »

tico22 pisze: 02 cze 2018 06:26 Witam, reasumując ,, nasza Polska rzeczystość ". Jedziemy na kurację w celu poprawy naszego zdrówka a w rzeczywistości w większości ośrodki są niewystarczająco dofinansowanie a co za tym idzie wyposażone w odpowiedni sprzęt do rehabilitacji. Również niektóre zabiegi są dla nas niedostepne, szkoda tym bardziej, że np. kriokomora naprawdę jest skuteczna.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za informację. Już nie długo sami się przekonamy jak jest naprawdę w ,, Wiśle ". Ale jak wspomniałem już wcześniej nasz turnus napewno będzie udany :D
Cześć, odezwała się Ilonka. Z jej turnusu kilka osób ma przepisaną kriokomorę i chodzi do Górnika, na basen do KRUS-u, także może jest szansa :) pozostałe wiadomości bez zmian... tzn brak bieżni i orbitekow. Miłej niedzieli Jasia
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: tico22 »

Witam, no to super, teraz wszystko zależy na jakiego lekarza się trafi :P. Powraca we mnie wiara.... :serce: :serce: :serce:
Również pozdrawiam.
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: Kuracjuszka_08 »

Hejka wszystkim wyjeżdżającym :) ja wróciłam właśnie z tego sanatorium . Da się przetrwać jak się ma fajną ekipę a mozna się zintegrować na laweczkach przed ośrodkiem oczywiście jak jest pogoda . ;) trzymam kciuki i zycze wszystkim udanej rehabilitacji i miłego towarzystwa 😊 pozdrawiam :kwiat:
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: jeni42 »

Kuracjuszka_08 pisze: 20 cze 2018 16:03 Hejka wszystkim wyjeżdżającym :) ja wróciłam właśnie z tego sanatorium . Da się przetrwać jak się ma fajną ekipę a mozna się zintegrować na laweczkach przed ośrodkiem oczywiście jak jest pogoda . ;) trzymam kciuki i zycze wszystkim udanej rehabilitacji i miłego towarzystwa 😊 pozdrawiam :kwiat:
dzięki Ilonko, mam nadzieję, że u nas też towarzystwo będzie udane. Najważniejsza pogoda ducha, a w razie deszczu można integrować się w jakiejś knajpce, czy nawet pokoju. Jak zauważyłaś, już mamy mały zespół, w skład którego wchodzą przedstawiciele różnych ośrodków, także,nawet codziennie możemy integrować się w innym sanatorium :D, ale tak serio liczę na słoneczną pogodę, bo uwielbiam spacerować, włóczyć się po górkach... Mam nadzieję, że słoneczko nas nie opuści...
Buziaki Jasia
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: tico22 »

Witam serdecznie, przeglądając strony internetowe obiektów sanatoryjnych wokół Naszego natknąłem się na informację, że basen w sanatorium CRR od dnia 28 czerwca do 8 sierpnia będzie nieczynny :( . Jako, że w ,, Wiśle " nie ma takowego a z informacji na forum wynika, że ćwiczenia w basenie były zalecane właśnie do sanatorium CRR ta informacja bardzo mnie zmartwiła.
Czy istnieje możliwość, że na turnusie z Zus zabraknie ćwiczeń w basenie dla wszystkich osób?, czy też (a mam taką nadzieję) będą się odbywały w innym sanatorium.
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: tico22 »

tico22 pisze: 24 cze 2018 15:41 Witam serdecznie, przeglądając strony internetowe obiektów sanatoryjnych wokół Naszego natknąłem się na informację, że basen w sanatorium CRR od dnia 28 czerwca do 8 sierpnia będzie nieczynny :( . Jako, że w ,, Wiśle " nie ma takowego a z informacji na forum wynika, że ćwiczenia w basenie były zalecane właśnie do sanatorium CRR ta informacja bardzo mnie zmartwiła.
Czy istnieje możliwość, że na turnusie z Zus zabraknie ćwiczeń w basenie dla wszystkich osób?, czy też (a mam taką nadzieję) będą się odbywały w innym sanatorium.
Zgłębiłem temat: w tym okresie czasu są w Sanatorium CRR turnusy dla dzieci.

Pytanie powyżej dalej aktualne :-(
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: Kuracjuszka_08 »

Ogolnie basenów bylo malo w rozpisce turnusu . Ja nie mialam wcale ale Ci co chcieli zeby im w trakcie lekarz dal basen to już nie bylo mozliwosci . Zawsze mozna prywatnie chodzic bo jest basen w sanwicie . To może tam bedziecie kierowani skoro w rolniku bedzie nieczynny . 😊.
Ola35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 16 maja 2018 14:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: Ola35 »

tico22 pisze: 24 cze 2018 16:23
tico22 pisze: 24 cze 2018 15:41 Witam serdecznie, przeglądając strony internetowe obiektów sanatoryjnych wokół Naszego natknąłem się na informację, że basen w sanatorium CRR od dnia 28 czerwca do 8 sierpnia będzie nieczynny :( . Jako, że w ,, Wiśle " nie ma takowego a z informacji na forum wynika, że ćwiczenia w basenie były zalecane właśnie do sanatorium CRR ta informacja bardzo mnie zmartwiła.
Czy istnieje możliwość, że na turnusie z Zus zabraknie ćwiczeń w basenie dla wszystkich osób?, czy też (a mam taką nadzieję) będą się odbywały w innym sanatorium.
Zgłębiłem temat: w tym okresie czasu są w Sanatorium CRR turnusy dla dzieci.

Pytanie powyżej dalej aktualne :-(
Mam pytanie z jakiego miasta jedziesz i jakim środkiem komunikacji Ola35
ODPOWIEDZ