WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andrzej 58 ziolko
Posty: 2
Na forum od: 14 gru 2017 17:47
Oddział NFZ: Świętokrzyski

WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: andrzej 58 ziolko »

Hejka! Jadę na turnus rehabilitacyjny od 19 lutego 2018r. Chciałbym poznać opinie na temat tego uzdrowiska.Czy ktos jedzie w tym terminie? Pozdrawiam. :P
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: sztani »

Witaj na forum tu masz link;

https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/search.php?keywords=wis%C5%82a+iwonicz
i czytaj może coś Ciebie zainteresuje .
A tak nawiasem to chcesz się dowiedzieć czy ktoś jedzie . dobrze by było umieścić datę w tytule i przenieść do wyjazdów pięterko niżej . tam możesz w swoim temacie się przypominać co jakiś czas . Moderator przeniesie i dopisze datę w tytule Twojego postu. a opinie możesz zbierać i w wyjazdach :)
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: nika7 »

Hej, nie chcę Cię martwić ale to najgorsze sanatorium w jakim byłam. Pokoje pamiętają czasy PRL, zabiegi -rewelacji nie ma a wyżywienie jeśli nic się nie zmieniło od lutego tego roku jest naprawdę kiepskie i w bardzo małych ilościach. Przykro o tym mówić ale spokoju to też tam mieć nie będziesz, chyba że lubisz imprezy to Ci się spodoba. Cały turnus w Wiśle to była jedna wielka impreza. Tyle tylko że to najwyżej położone sanatorium w Iwoniczu i daleko do sklepu :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam i mimo wszystko życzę udanego pobytu
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: jeni42 »

a może ktoś się wybiera do Wisły 27.07.18 ? Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: tico22 »

Witam, na to wygląda, że jest już nas dwoje.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: jeni42 »

tico22 pisze: 25 kwie 2018 21:27 Witam, na to wygląda, że jest już nas dwoje.
Hej, jedziesz do Wisły 27.07. ? Jeżeli tak, to skąd jedziesz i czym się wybierasz? Pozdrawiam Jasia
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: tico22 »

Witam, jadę ze Śląskiego , na razie jeszcze nie wiem czym ;). Dopiero rozeznaję możliwości dojazdu tzn. autobus, busik ewentualnie kombinacja pociąg + przesiadka.
Może ktoś z obecnych w ,, Wiśle " da znać jak się czują na turnusie?
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: jeni42 »

tico22 pisze: 02 maja 2018 21:13 Witam, jadę ze Śląskiego , na razie jeszcze nie wiem czym ;). Dopiero rozeznaję możliwości dojazdu tzn. autobus, busik ewentualnie kombinacja pociąg + przesiadka.
Może ktoś z obecnych w ,, Wiśle " da znać jak się czują na turnusie?
To miło mi :) rezerwowałeś wcześniej pokój, czy liczysz na szczęście w przydziale? Po otrzymaniu skierowania próbowałam zarezerwować jedynkę, ale niestety, wszystkie były już zajęte,,także poprosiłam o 2ke na 4 piętrze, bo ponoć jest wyremontowane, podobnie jak parter, piętra 1,2,3 niestety nie są...Rozmawiałam z człowiekiem, który był w marcu w Wiśle i powiem Ci, że słabo to się przedstawia. Miejmy nadzieję, że chociaż towarzystwo będzie fajne, bo jak nie, to kicha totalna. Pozdrawiam Jasia
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: tico22 »

Witam, nie rezerwowałem pokoju, zdaję się na uśmiech losu. Czy to będzie jedynka, czy dwójka, trójka dla mnie bez znaczenia. W jedynce byłem na jednej z poprzedniach kuracji i czułem się tak jakby ,, wyobcowany" - siedzisz sam w czterech ścianach. A teraz liczę na ładną pogodę i nie zamierzam siedzieć w budynku tylko spędzać wolny czas na zwiedzaniu Iwonicza i okolic :-).
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WISŁA SANATORIUM UZDROWISKOWE IWONICZ ZDRÓJ

Post autor: jeni42 »

tico22 pisze: 03 maja 2018 09:32 Witam, nie rezerwowałem pokoju, zdaję się na uśmiech losu. Czy to będzie jedynka, czy dwójka, trójka dla mnie bez znaczenia. W jedynce byłem na jednej z poprzedniach kuracji i czułem się tak jakby ,, wyobcowany" - siedzisz sam w czterech ścianach. A teraz liczę na ładną pogodę i nie zamierzam siedzieć w budynku tylko spędzać wolny czas na zwiedzaniu Iwonicza i okolic :-).
Witaj, Ja miałam jedynkę w Rymanowie i nie czułam się źle, w dzień wspólnie z całą ekipą, ale na noc do siebie...zależy, co, kto lubi...:) masz rację, oby pogoda dopisała. Wygodne buty na nogi i w drogę Pozdrawiam J
ODPOWIEDZ