Pustkowo kilka pytań.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ja23
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 06 mar 2017 13:11
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Pustkowo kilka pytań.

Post autor: ja23 »

Witam, jako że 3.02.2018 wybieram się do]Pustkowa. Chciał bym kilku rzeczy się dowiedzieć, przeszukiwałem forum, ale nie znalazłem jakiś świeższych informacji, więc postanowiłem założyć nowy temat. Ale do rzeczy....
Chciał bym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z parkingiem?
Czy w okolicy jest jakiś sklep?
Po ostatnim pobycie, mam mały uraz do rehabilitantów. (Dawno nie widziałem ludzi tak nienawidzących swojej pracy)
Jak podejście pracowników do pacjenta?
Jako że jestem osobą palącą, to zależało by mi na pokoju z balkonem :D czy jest taka szansa?
Jakie są wasze wrażenia związane z tym oto sanatorium? Dodam że to mój 3 wyjazd do takiego przybytku. Więc mniej więcej wiem czego się spodziewać. Choć każdy ośrodek ma swoje zasady . Z góry wielkie dzięki za odpowiedź :roll:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pustkowo kilka pytań.

Post autor: zawiela »

Hej,z tego co się orientuję,na balkonie nie wolno palić,powinno być wyznaczone miejsce na podwórku.
Tego miejsca nie znam,może ktos się jeszcze odezwie.
forumowicz

Re: Pustkowo kilka pytań.

Post autor: forumowicz »

Witaj Ja23, no to może po kolei, sanatorium dysponuję bardzo dużym ogrodzonym parkingiem , bez problemu otrzymasz miejsce - formalności załatwiasz podczas meldunku. W trakcie sezonu jest kilka otwartych sklepów spożywczych nie było problemu natomiast poz sezonem prawdopodobnie jeden lub dwa, proszę zasięgnąć informacji u Pań w recepcji. Opieka medyczna na wysokim poziomie, bardzo mili i kompetentni rehabilitanci ( moim zdaniem to właśnie Oni są najbardziej przychylnymi kuracjuszom )Codzienny obchód pielęgniarski około 22 - obecność we własnym pokoju obowiązkowa :lol: z racji tego ,że byłam w jedno osobowym pokoju jedna z pielęgniarek bezczelnie sprawdzała łazienkę ,czy rzeczywiście jestem sama.Pokoje w miarę schludne w większości z balkonami, brak balkonów na 1 piętrze. Całkowity zakaz palenia tytoniu w budynku, na balkonie też(ośrodek objęty monitoringiem) dla palaczy wyznaczono palarnie pod gołym niebem :lol: :lol: :lol: idąc na stołówkę po lewej stronie jest wyjście na zewnątrz i kawałek trzeba dojść do palarni. Stołówka bardzo duża , śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu , natomiast obiady podawano do stolika, zupki były bardzo dobre. Reasumując , sanatorium spełnia swoją rolę pod względem medycznym ale lekceważące podejście personelu do kuracjusza daje wiele do życzenia, dobrze że byłam latem i pobyt tam rekompensowałam sobie długimi spacerami z nowo poznanymi ludźmi a w razie nie pogody lekturą Brak jakiejkolwiek organizacji pod kontem kuracjusza. Wioseczka baaaardzo nudna , praktycznie jak to się mówi psy d....i szczekają.Wiem jedno , już tam nie wrócę. W razie pytań pisz , odpowiem
ja23
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 06 mar 2017 13:11
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pustkowo kilka pytań.

Post autor: ja23 »

Dziękuję za odpowiedź :) A orientuje się ktoś jaki koszt parkingu i ogólne koszta z wykupieniem dodatkowych dóbr ? :) Jest możliwość jedno osobowego pokoju?
Sechu
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 19 sty 2018 08:40
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pustkowo kilka pytań.

Post autor: Sechu »

Z tego co na forum widnieje a troszke tego naczytałem się to jednoosobowych pokojów nie ma
forumowicz

Re: Pustkowo kilka pytań.

Post autor: forumowicz »

Witaj Sechu, oficjalnie jedynek nie ma, jeśli z powodów zdrowotnych masz taką potrzebę to poproś lekarza kierującego o zaświadczenie ze wskazaniem jednoosobowego pokoju. W minionym roku było kilka jedynek w dwuosobowych pokojach. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
ODPOWIEDZ