Świnoujście Trzygłów

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jaga
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 05 sty 2011 22:39

Świnoujście Trzygłów

Post autor: jaga »

Jadę do tego sanatorium od 15.02 ze Zgierza.Proszę o opinie tego obiektu.Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Świnoujście Trzygłów

Post autor: forumowicz »

Jaga, podaję Ci link pod którym masz wszelkie informacje

https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=3&t=17012&p=673295&hilit=%C5%9Awinouj%C5%9Bcie+Trzyg%C5%82%C3%B3w#p673295
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Świnoujście Trzygłów

Post autor: violet58 »

Witaj Jaga, Bibi podała Ci link do mojego opisu, gdzie starałem się obiektywnie opisać swój pobyt w tym ośrodku i w Świnoujściu. Gdybyś miała jakieś dodatkowe pytania, pytaj śmiało. Pora dość nieszczególna, zwłaszcza że trzeba będzie dochodzić na posiłki i zabiegi.
jaga
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 05 sty 2011 22:39

Re: Świnoujście Trzygłów

Post autor: jaga »

Po turnusie od 15.02.2018r mogę podsumować pobyt w Trzygłowie w Świnoujściu.Sama miejscowość cudowna nawet o tej porze roku,dużo miejsc do spacerów i długich wycieczek.Sam budynek mało okazały ale pokoje całkiem nie złe,czysto i przytulnie.Jedyny mankament to dochodzenie na stołówkę do Światowida ,nie wspomnę o zabiegach które były w trzech obiektach Bałtyk,Rusałka i Światowid.Co prawda nie są to duże odległości ale o tej porze roku jest to utrudnienie,wiele osób na turnusie chorowało.W pokojach codzienna wizyta pielęgniarska.Mimo tych niedogodności pobyt uważam za udany,ponieważ klimat tworzą ludzie,a z tym było ok
ODPOWIEDZ