Krioterapia z komora - najlepsze sanatorium

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
auntytereza
Posty: 1
Na forum od: 21 sty 2018 18:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 20

Krioterapia z komora - najlepsze sanatorium

Post autor: auntytereza »

Witam wszystkich

Czy ktos z Was byl na krioterapii w jakimkolwiek sanatorium? Chcialabym opinie na temat najlepszego miejsca. Ja mam mozliwosc ze bedzie refundowane z ZUSu wiec jaky ktos z Was w taki sposob mial dostep to byloby nawet lepiej

Dziekuje z gory i pozdrawiam! ;)
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krioterapia z komora - najlepsze sanatorium

Post autor: bozenkagr »

witam
Kriokomora jest w sanatorium DEDAL w Polańczyku. Będąc w PLON-ie miałam skierowanie do kriokomory (pobyt z ZUS).
Kriokomora jest również w GÓRNIKU w Iwoniczu. W Iwoniczu - w Zakładzie Przyrodo Leczniczym jest kriosauna, ale nie polecam.
Wszystkim polecam- rewelacja
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krioterapia z komora - najlepsze sanatorium

Post autor: sztani »

Kriokomora była w Wojskowym w Lądku . Jednak dziś dostać sanatorium z kriokomorą z ZUS to jak w totka wygrać :) . Dziś przy nowym rozdzielnictwie ( czyni to teraz departament ZUS) turnusów nie wiemy co i gdzie dostaniemy i kiedy . tak że wydaje mi się pytanie czysto teoretyczne . przypominam sobie ,że na forum istniał temat związany z kriokomorą . Życzę szczęścia . :) Zaznajom się może z obecnym kryterium i rozporządzeniem ZUS przyznawania turnusów. Bardzo dużo od nowego roku się zmieniło . Dziś to wielka nie wiadoma do końca

https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=13&t=17753
powyżej link
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Krioterapia komorowa w sanatorium

Post autor: jacky6 »

Dwakroć udało mi się zaliczyć kriokomorę:

1. z ZUSu w 2014 - Lądek Zdrój - Jubilat - bardzo wysoko oceniam samą komorę ( bezpieczeństwo i możliwość natychmiastowej ewakuacji ) , szatnię, rozgrzewkę "rowerkową" zaraz po wyjściu oraz salę gimnastyczną ( znakomicie wyposażoną ) chwilę potem,

2. z NFZ 2 2015 - Goczałkowice "Zdrój" - w tamtejszym Zakładzie Zabiegowym - trochę prymitywną ale skuteczną, rozgrzewka na pseudo salce gimnastycznej o fatalnym wyposażeniu.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krioterapia z komora - najlepsze sanatorium

Post autor: Magdala39 »

Kriokomorę miałam przydzielona dopiero co w grudniowym turnusie z NFZ w Busku w sanatorium Włókniarz..
ODPOWIEDZ