Gryf Połczyn Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
betii31
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 26 lip 2011 21:46

Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: betii31 »

wróciłam z Gryfu ,chcialam podzielić się wrażeniami ,moze komuś się przydadzą.Udało mi się dostać jedynkę,jedzenie było dobre i wystarczająco,urozmaicone.Fakt ze kolacja o godz 17 to trochę za wcześnie.Są dwie zmiany posiłków.Zabiegi zaczynały się już od 7 rano,baza zabiegowa bardzo fajna .Ja jestem zadowolona ,nie mogałam problemu ze zmiana zabiegów które mi nie odpowiadały.Ręcznik jest tylko jeden na stanie w pokoju(duży)mozna wypożyczyć w recepcji jak i również czajnik za 10 zł .Parking i tv drogie (nie dałam im zarobić)jak ktoś ma laptopa to zasięg WIFI jest bardzo dobry.A teraz częśc rozrywkowa:)W gryfie w kawiarni codziennie są tańce za 10 zł jest rezerwacja póżniej tą dyszkę można przeznaczyc na konsumpcje np % w sobotę ta opłata idzie na bilet.W Marcie 10 min drogi przez park jest również parkietoterapia:) w poniedziałki,środy i piątki bez zadnych opłat wstępu .Jak dla mnie i mojego towarzystwa tam właśnie nam się podobała ,młody chłopaczek fajnie gra .Towarzystwo miałam super i żal było wyjzdzać a teraz szara zimowa rzeczywistość.Miłego odpoczynku życzę tym którzy się tam wybierają ,:)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1231
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: zawiela »

Hej betii31.Ostatni raz w Połczynie byłam w 2014 r.w Marcie. Potańcówki tam były raz w tygodniu i jak kończyliśmy turnus,ostatni wieczorek był również w Gryfie.Z tego co pamiętam,mieli zamknąć.Pewnie wyremontowali i od nowa machina ruszyła.W takim molochu ,to oczywista sprawa.
forumowicz

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: forumowicz »

Marta- bardzo dobrze wspominam pobyt 2015 :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: sztani »

W 2016 maj nie było potańcówek w Gryfie nawet kawiarni nie było . Był za to remont tej właśnie części . milo wspominam tam pobyt choć moloch to nie da się odczuć .też o 17,00 miałem kolację dla mnie ciut za wcześnie( 18.00 w sam raz) :)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1231
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: zawiela »

Ciekawi mnie,jak teraz po remoncie wygląda...bo szczerze ,już kwalifikowało się aby coś zrobić.
Ale nie chcę więcej jechać i sprawdzać,dwa razy wystarczy :D
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: kuty »

W Gryfie obecnie imprezy co dziennie są w wyremontowanej restauracji "Bankietowa".
Byłem tam w czerwcu 2017r.
Pokój miałem tuż nad wejściem do lokalu, do 21.30 miałem zabawę bez wychodzenia . :D :D :D
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1231
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: zawiela »

Weszłam na stronę sanatorium i muszę powiedzieć,że sala całkiem spora.Cos musieli zabrać,bo kiedyś kawiarnia i salka do tańczenia wygladały inaczej.Salka do tańczenia miała 2 małe okienka.Układ jakis inny jest. :o
forumowicz

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: forumowicz »

Hej :!: W Marcie obecnie wieczorki taneczne są trzy razy w tygodniu :) W sobotę nie było, więc poszliśmy do Podhala. Fajnie grają, ale ciasno :)
mady
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 03 kwie 2013 11:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: mady »

betii31 pisze: 29 sty 2018 20:00 wróciłam z Gryfu ,chcialam podzielić się wrażeniami ,moze komuś się przydadzą.Udało mi się dostać jedynkę,jedzenie było dobre i wystarczająco,urozmaicone.Fakt ze kolacja o godz 17 to trochę za wcześnie.Są dwie zmiany posiłków.Zabiegi zaczynały się już od 7 rano,baza zabiegowa bardzo fajna .Ja jestem zadowolona ,nie mogałam problemu ze zmiana zabiegów które mi nie odpowiadały.Ręcznik jest tylko jeden na stanie w pokoju(duży)mozna wypożyczyć w recepcji jak i również czajnik za 10 zł .Parking i tv drogie (nie dałam im zarobić)jak ktoś ma laptopa to zasięg WIFI jest bardzo dobry.A teraz częśc rozrywkowa:)W gryfie w kawiarni codziennie są tańce za 10 zł jest rezerwacja póżniej tą dyszkę można przeznaczyc na konsumpcje np % w sobotę ta opłata idzie na bilet.W Marcie 10 min drogi przez park jest również parkietoterapia:) w poniedziałki,środy i piątki bez zadnych opłat wstępu .Jak dla mnie i mojego towarzystwa tam właśnie nam się podobała ,młody chłopaczek fajnie gra .Towarzystwo miałam super i żal było wyjzdzać a teraz szara zimowa rzeczywistość.Miłego odpoczynku życzę tym którzy się tam wybierają ,:)
Witam, dziękuję za informacje. Jadę tam w w lutym na rehabilitację ogólnoustrojową. Czy możesz zdradzić jak załatwiłaś sobie jedynkę, dzwoniłaś wcześniej czy rozmowa była już na miejscu.? Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: kuty »

Witam, dziękuję za informacje. Jadę tam w w lutym na rehabilitację ogólnoustrojową. Czy możesz zdradzić jak załatwiłaś sobie jedynkę, dzwoniłaś wcześniej czy rozmowa była już na miejscu.? Pozdrawiam :kwiat:
[/quote]


Jedynkę w Gryfie ciężko załatwić - trzeba mieć zaświadczenie od lekarza.
Ja dzwoniłem kilka razy pod numery na ich stronie internetowej - za każdym razem mówiono to samo - nie rezewują !!! :(
To poprosiłem o numer tel. tam gdzie dzielą pokoje , i ku mojemu zaskoczeniu zaklepali mi jedynkę ( nr. pokoju 320 )
Tak że należy być upierdliwym....... :D :D :D :D :D

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ